W programie religijny w Al-Quds TV nadanym 18 kwietnia 2013 r. profesor saudyjski Tareq Hawwas wygłosił szereg antysemickich wypowiedzi o Żydach, między innymi: „Gdyby tylko Hitler ich wykończył, uwalniając w ten sposób ludzkość od nich”.

Hawwas, który jest profesorem Islamskim Uniwersytecie Imama Muhammada ibn Sauda w Rijadzie, jak również znanym kaznodzieją i członkiem Międzynarodowego Związku Uczonych Islamskich szejka Jousufa Al-Karadhawiego (IUMS), występuje często w programach telewizyjnych, omawiając kwestie religijne.

W styczniu 2004 r. “Washington Post” donosił, że Departament Stanu USA cofnął wizy dyplomatyczne 16 osobom związanym z Instytutem Nauk Islamskich i Arabskich w Ameryce, mieszczącemu się w Wirginii kampusowi satelitarnemu Uniwersytetu Imama Muhammada ibn Sauda. Gazeta stwierdziła, że posunięcie Departamentu Stanu nastąpiło po oskarżeniu, że Instytut “promuje rodzaj islamu, o którym krytycy mówią, że jest nietolerancyjny wobec innych nurtów tej religii, jak również wobec chrześcijaństwa i judaizmu” [1] .

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć to wideo w MEMRI TV

„Żydzi należą do prawdziwych wrogów islamu”

Tareq Hawwas: Żydzi należą do prawdziwych wrogów narodu islamskiego. Ich wrogość zaczęła się z początkiem islamu.

[…]

Jest dobrze ustalone przez uczonych islamskich, że Prorok Mahomet zmarł w wyniku zjedzenia zatrutego mięsa, podanego mu przez Żydówkę w Chajbarze. Zaprosiła go na ucztę i dała mu zatrutą baraninę. Wiedziała, że on lubi pręgę, więc wypełniła ją trucizną. Kiedy skosztował to, został poinformowany [że jest zatrute]. Niektórzy mówią, że samo jagnię przemówiło, podczas gdy inni mówią, że miał objawienie. Prorok Mahomet wstał, ale pewne resztki trucizny pozostały.

Tak więc uczeni uważają, że Prorok Mahomet jest męczennikiem, ponieważ zmarł od trucizny podanej mu przez Żydów. Przedtem pewne plemiona żydowskie próbowały zrzucić na niego skałę i próbowały wiele razy wysłać ludzi, żeby go zabili. Nie są to wyłącznie powiedzenia, ale zostały dobrze ustalone. Te spiski zaczęły się, kiedy zajaśniało pierwsze światło islamu, a oni ukradkowo próbowali spiskować przeciwko islamowi.

[…]

Żydzi są wrogami tego narodu i nie szczędzą wysiłków, żeby nie dopuścić tego narodu do zdobycia władzy.. Mają swoje sposoby. Ale zanim to rozwinę, każdy, kto wie, jacy są Żydzi, wie, że ten rodzaj zachowania leży w ich charakterze.

„Są zabójcami Proroków”

Przede wszystkim należą do ludzi najbardziej odrzucających Allaha. Nikt bardziej od Żydów nie przypisywał Allahowi fałszerstw. Mówią, że Allah miał dziecko, że jest biedny i że jest skąpy. Żydzi przypisują Allahowi wszystkie negatywne cechy, których nie powinno przypisywać się nawet najzwyklejszym ludziom. Tak więc Żydzi są wśród ludzi najbardziej odrzucających Allaha.

[…]

Ponadto są zabójcami Proroków. Iluż proroków oni zabili! Zarżnęli Jahję i Zachariasza, i próbowali zabić Proroka Mahometa. To oni próbowali zabić Jezusa. Są zabójcami proroków.

Co więcej, są tchórzami. Allah powiedział: “Oni nie będą walczyć z wami inaczej niż z ufortyfikowanych miast”. To, co dzieje się w Palestynie, dowodzi tchórzostwa Żydów i dowodzi, że są oni najbardziej tchórzliwymi ze stworzeń Allaha. Gdyby nie broń kontrolowana na odległość, za którą chowają się… Na Allaha, są zbyt tchórzliwi, by wdać się w bezpośrednią walkę.

„Są największymi skąpcami ze wszystkich ludów”

Są największymi skąpcami ze wszystkich ludów. Nikczemność, podstęp i oszustwo są w nich zaszczepione. Żydzi – z kilkoma tylko wyjątkami – mają naturalną skłonność do zdrady. Dla Żydów gwałcenie traktatów jest niczym. Nie mają dla nich szacunku. To, co od początku do dnia dzisiejszego dzieje się w Palestynie, pokazuje nam, że Żydzi nigdy nie respektowali, ani przez jeden dzień, żadnego porozumienia lub traktatu międzynarodowego, który podpisali.

Naród islamski cierpiał z powodu pogwałceń traktatów przez Żydów od czasów Proroka Mahometa w Al-Medina. Te cechy powodują, że używają wszystkich środków oszustwa i podstępu. Dlatego mają środki i sposoby na oszukiwanie narodu islamskiego, przede wszystkim poprzez ekonomię. Dobrze rozumieją finanse i dlatego…

“Gdyby tylko Hitler ich wykończył”

Kiedy byli rozproszeni po świecie w dniach Hitlera… Nawiasem mówiąc, większość z tego, co mówi się o masakrze, to przesada i kłamstwa. Gdyby tylko Hitler ich wykończył, uwalniając w ten sposób ludzkość od nich. Ale Hitler był bardziej miłosierny od nich. Wykorzystali ten pomniejszy incydent w celu wymuszenia [pieniędzy] od świata. Krótko mówiąc, ich rozproszenie po świecie, ich poczucie, że są bojkotowani i ich uczucie, że nie mogą osiągnąć niczego bez pieniędzy, doprowadziło ich do zajęcia się ekonomią.

Udało im się w USA – a jeszcze przedtem w Wielkiej Brytanii… Największe firmy należały do Żydów, a więc wtedy pożyczali nawet pieniądze Brytanii. Zrobili to samo w USA. Dzisiaj w USA wiele największych korporacji we wszystkich przemysłach – takich jak samochodowy, perfumeryjny i samolotowy – należą do Żydów. Wykorzystują media. W skrócie, ich interesy w ekonomii są wyraźne i niekwestionowane. Używają ekonomii, by kupować lojalność i osiągnąć wiele ze swoich celów.

„Używają seksu przeciwko swoim przeciwnikom… [Tsipi] Livni powiedziała: “Tak, używałam seksu, żeby osiągnąć cele państwa żydowskiego”

Używają seksu przeciwko swoim przeciwnikom. Żydzi stoją za największymi dystrybutorami produktów seksualnych, ponieważ uważają, że to zajmuje ludzi. Tak więc mogą osiągnąć swoje cele. Seks jest najlepszą kartą przetargową, jaką mają. Używają go przeciwko swoim przeciwnikom. Wysyłają im kobiety, by ich skompromitować przy pomocy seksu. Ta [Tzipi] Livni, która starała się o zostanie premierem tak zwanego państwa żydowskiego, powiedziała: „Tak, używałam seksu, żeby osiągnąć cele państwa żydowskiego”.

Przypis:
[1] „The Washington Post”, 29 stycznia 2004.