Radżaa Al-Halabi, przewodnicząca Ruchu Kobiet Hamasu, powiedziała na wiecu w Gazie, który nadano 9 lipca 2020 r. w Al-Aqsa TV (Hamas – Gaza), że Allah ukarze Żydów, których opisała jako zdradzieckich zabójców proroków. Powiedziała, że konflikt Palestyńczyków z Izraelitami i syjonistycznym wrogiem jest konfliktem wiary i że dla tego wroga nie ma miejsca w Palestynie. Powiedziała ponadto, że przeznaczeniem Palestyńczyków jest wykonanie woli Allaha przez wykończenie Izraelitów i że Allah przywiódł ich do Palestyny, by stała się ich cmentarzem.

Aby zobaczyć klip z Radżą Al-Halabi w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

„To są Izraelici. To są Żydzi… którzy zabili proroków… którzy działali zdradziecko i pogwałcili [świętości]”

Radżaa Al-Halabi: Istostnie, to są Izraelici. To są Żydzi. Oni są tymi, którzy zabili proroków, tymi, którzy działali zdradziecko i pogwałcili [świętości].

[…]

„Nasz konflikt z syjonistycznym wrogiem jest kwestią wiary, nie zaś granic”

Istotnie, moje drogie siostry, nasz konflikt z syjonistycznym wrogiem jest kwestią wiary, nie zaś granic. Nie trzeba mówić, że nie zadowolimy się tym, co mamy tutaj. Nie zadowolimy się podziałem kraju i wzięciem tylko jego części. Ta ziemia będzie nasza na wieczność, z wolą Allaha, ponieważ nasz konflikt z syjonistami jest konfliktem egzystencjalnym, nie zaś konfliktem o granice.

„To jest nasze przeznaczenie, moje umiłowane siostry – być ręką Allaha na Ziemi, ręką, która wykończy Izraelitów”

Ten wróg, który przyszedł z wszystkich kątów świata, nie ma miejsca tutaj, ale to chciał dla nich Allah… To jest nasze przeznaczenie, moje umiłowane siostry – być ręką Allaha na Ziemi, ręką, która wykończy Izraelitów, tego syjonistycznego wroga, z wolą Allaha. Allah przywiódł ich tutaj stadami, żeby Palestyna stała się ich cmentarzem, z wolą Allaha.