12 lipca 2020 r. Ishmael Muhammad, krajowy sekretarz przywódcy Nation of Islam, Louisa Farrakhana, wygłosił przemówienie w obronie przemówienia Farrakhana z 4 lipca 2020 r. (patrz MEMRI TV Clip No. 8119.) W przemówieniu Ishmael Muhammad twierdził, że Żydzi zawsze szpiegowali czarnych ludzi i że Żydzi  pierwsi zainwestowali w Ku Klux Klan, oraz że żydowscy kupcy sprzedawali Klanowi płachty, broń i sznury. Muhammad powiedział także, że proponowana szczepionka na COVID -19  jest częścią planu przetrzebienia populacji świata zgodnie z planem byłego sekretarza stanu USA, Henry’ego Kissingera. Muhammad powiedział, że oskarżenia Farrakhana o to, że jest antysemitą, są „szachrajstwem” w celu promowania “politycznej, ekonomicznej i społecznej agendy” i twierdził, że Żydzi kontrolują Hollywood i przemysł muzyczny. Powiedział, że są oni “architektami brudu, [który] doprowadził do perwersji [amerykańskiego] społeczeństwa i kultury”. Ponadto Muhammad zachęcał swoich słuchaczy, by podziękowali celebrytom, którzy publicznie poparli Farrakhana, takich jak sportowcy DeSean Jackson i Stephen Jackson, oraz muzycy Ice Cube i Sean „Puffy” Combs.

Aby zobaczyć klip z Ishmaelem Muhammadem w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

Żydzi „sprzedawali płachty i broń, i sznury Ku Klux Klanowi… Żydzi byli licytatorami, pośrednikami handlowymi… utrzymując sprawność gospodarki niewolnictwa…”

Ishmael Muhammad: Wy [Żydzi] zawsze byliście winni szpiegowania nas, Czego się boicie? Dlaczego zawsze musicie działać przebiegle wobec nas?

[…]

To jest wasza historia, należy nam się od was przeproszenie. Jeden członek żydowskiej społeczności zainwestował w nową grupę białych terrorystów, znaną jako Ku Klux Klan.

[…]

Czy to nie wasi kupcy sprzedawali płachty, broń i sznury Ku Klux Klanowi?

[…]

Żydzi byli licytatorami, pośrednikami handlowymi i hurtownikami, utrzymując sprawność gospodarki niewolniczej pieniędzmi, rynkami i podażą.

[…]

„Wy [Żydzi] kamienowaliście, więziliście, prześladowaliście i zabijaliście niesprawiedliwie proroków [Boga]… Nie zrobicie Farrakhanowi tego, co zrobiliście przedtem prorokom”

Wasi rabini stworzyli Talmud i upichcili tak zwane “Przekleństwo Chama” i twierdzili, że czarni ludzie zostali przeklęci przez Boga, by byli czarni i brzydcy, i ukarani, by na zawsze być waszymi niewolnikami. Tak zwracacie się do nas.

[…]

To dlatego jest powiedziane w Apokalipsie św. Jana: „Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami –
a nie są nimi, lecz kłamią”.

Na to wskazuje Wielebny [Farrakhan], kiedy mówi “impostorzy [Żydzi]”.

[…]

Bóg zsyłał posłańców i proroków, jednego za drugim, ale każdego, którego On przysłał, wy oczernialiście. Każdego, kogo On zesłał, wy kamienowaliście, więziliście i zabijaliście niesprawiedliwie proroków. A teraz, raz jeszcze, łaska jest wam dana, ale wasze serce nie zmieniło się. I teraz macie zamiar [zrobić] to, co wasi bracia wcześniej zamierzali i zrobili prorokom Boga. Ale nie zrobicie Farrakhanowi tego, co zrobiliście przedtem prorokom.

[…]

Proponowana szczepionka na COVID-19 “zrealizuje doktrynę Henry Kissingera… To jest złowieszcze, to jest prawdziwa niegodziwość, to jest nienawiść”

Proponowana szczepionka na COVID-19 jest zaprojektowana nie po to, by uwolnić ludzi od wirusa – ale żeby zrealizować doktrynę Henry Kissingera przedstawioną w 1974 r. [w] memorandum NSSM-200, która wzywa do masowego przetrzebienia populacji świata o dwa miliardy ludzi. Widzicie, to jest złowieszcze, to jest prawdziwa niegodziwość, to jest nienawiść.

[…]

Tak więc planują [masowe szczepienia] i muszę powiedzieć, że Koran mówi, że Żydzi planowali i Allah planował, ale “Allah zaprawdę jest najlepszym planistą”. Chcę powiedzieć tym wszystkim, że zostali złapani na szalbierstwie tego użycia antysemityzmu i nazywania Wielebnego  [Farrakhana], musicie wiedzieć, że to wszystko jest po to, by prowadzić polityczną, ekonomiczną i społeczną agendę. Oni musieli wyrzec się własnych [twierdzeń]. To [była izraelska minister] Szulamit Aloni, kiedy udzielała wywiadu Amy Goodman, powiedziała w wywiadzie: „To jest sztuczka, jakiej zawsze używamy. Używamy jej, kiedy z Europy ktoś krytykuje Izrael, wyciągamy Holocaust”.

[…]

Żydzi kontrolują Hollywood i przemysł muzyczny, są “architektami”, którzy “doprowadzili do perwersji społeczeństwa i kultury”

To jest kwestia faktu, że kontrolujecie Hollywood.

[…]

Oni kontrolują [Hollywood], ale nie chcą być reprezentowani i znani jako architekci brudu i to, co dewaluują w filmie, to doprowadzilo do perwersji społeczeństwa i kultury. To samo, co w Hollywood, to samo jest w przemyśle muzycznym. To więc, co widzimy w telewizji, co słyszymy w radio, szlak został wytyczony, to wszystko są części planu uwarunkowania umysłów ludzi i wysłania ich do rynsztoka.

[…]

Niech będzie słychać wasze głosy poparcia dla [piłkarza] DeSeana Jacksona. Niech będzie słychać wasze poparcie dla Stephena Jacksona Ice Cube – kolejny Jackson, O’Shea.

[…]

Wróg musi dowiedzieć się: Nie dzisiaj! To są nasi bracia, to są członkowie naszej społeczności. Jak oni chronią swoich – my chronimy naszych.

[…]

Dziękuję ci, Diddy, Diddy, niewątpliwie – Sean 'Puffy’ Combs.