Od czasu masakry dokonanej przez Hamas 7 października ruchy takie jak „Geje dla Palestyny” i „Queers na rzecz Palestyny” stały się integralną częścią wieców prohamasowskich na Zachodzie, wspierając ludobójczy slogan „Od rzeki do morza”.

Na początku tego miesiąca MEMRI opublikował zbiór filmów wideo z wybitnymi palestyńskimi postaciami islamskimi, politycznymi i kulturalnymi, stwierdzającymi, że naród palestyński „nie zaakceptuje ani jednego homoseksualisty” na ziemi palestyńskiej i że homoseksualiści „powinni być zrzucani głową w dół z dachu najwyższego budynku.” [1]

MEMRI opublikował także zbiór filmów wideo przedstawiających znane osobistości z Ansar Allah, znanego również jako Huti, składających oświadczenia takie jak: „jednym z okropnych przestępstw moralnych Izraelitów w naszych czasach jest to, że… promują homoseksualizm, naruszając prawa człowieka, naturę i prawa Allaha” oraz „rozwiązłość, zdeformowanie i homoseksualiści zostali stworzeni przez Amerykę”. Warto zauważyć, że wspierani przez Iran Huti, będący częścią „osi oporu”, pomagają Hamasowi podczas obecnej wojny w Gazie, strzelając rakietami balistycznymi w izraelskie miasto Ejlat. Blokują także i atakują żeglugę handlową na Morzu Czerwonym, w Zatoce Adeńskiej i w cieśninie Bab el-Mandeb. [2]

Poniżej znajduje się zbiór filmów wideo z wybitnymi osobistościami Hezbollahu, w których stwierdza się, że homoseksualizm jest „prawdziwym odchyleniem od natury ludzkiej” i „promowanie homoseksualizmu jest wezwaniem do szerzenia różnego rodzaju zepsucia społecznego”. Wspierany przez Iran Hezbollah jest głównym sojusznikiem Hamasu w obecnej wojnie w Gazie, wystrzeliwując rakiety i drony w kierunku północnego Izraela, wyrządzając znaczne szkody.

Należy zauważyć, że wybitne osobistości z Hezbollahu, Huti i palestyńskie ​​oskarżyły Izrael, gdzie otwarcie odbywają się parady Gay Pride, o szerzenie homoseksualizmu. Jak na ironię, gdyby członkowie ruchów takich jak „Geje dla Palestyny” i „Queers na rzecz Palestyny” mieszkali w Gazie lub w którymkolwiek z krajów „osi oporu”, prawdopodobnie musieliby ubiegać się o azyl w Izraelu.

W lutym 2024 r., w czasie trwającej wojny w Strefie Gazy, izraelski sąd zdecydował, że palestyńskie osoby LGBTQ+ mogą to robić. Sędzia Sądu Rejonowego w Tel Awiwie Michal Agmon Gonen orzekł, że „Palestyńczycy zagrożeni ze względu na swoją orientację seksualną mogą ubiegać się o azyl”. [3]

Sekretarz generalny Hezbollahu Hassan Nasrallah: Ameryka psuje ludzkość, narzucając na świat homoseksualizm – 4 sierpnia 2022

„Kto to akceptuje? Jest to sprzeczne z naturą ludzką. Jest to sprzeczne z naturą ludzkości. To jest prawdziwe zboczenie natury ludzkiej. Ale kto przewodzi nawoływaniu do homoseksualizmu na świecie? Stany Zjednoczone Ameryki”.

Źródło: MEMRI TV)
Źródło: MEMRI TV)

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj. 

Sekretarz generalny Hezbollahu, Nasrallah, ostrzega przed legalizacją małżeństw homoseksualnych w Libanie i broni „wczesnych małżeństw” – 17 marca 2017 r.

„Za granicą są społeczeństwa, które zostały zrujnowane przez homoseksualizm, a teraz eksportują go do Libanu oraz do świata arabskiego i islamu. Chcą zalegalizować małżeństwa osób tej samej płci w parlamencie. Stosunki homoseksualne są sprzeczne z logiką, ludzką naturą i ludzkim umysłem. Te relacje… Niektórzy mówią: ‘Ale tu chodzi o wolność wyboru. W czym problem?’. Nie, to jest duży problem. W Libanie i gdzie indziej wszyscy – muzułmanie, chrześcijanie i osoby niereligijne… Każdy, kto troszczy się o swoje społeczeństwo i czystość ludzkości, musi zająć stanowisko przeciwko tego rodzaju rzeczom.

[…]

[Oni] próbują szerzyć – nawet w naszym społeczeństwie – kulturę sprzeciwu wobec wczesnych małżeństw. Był czas, kiedy akceptowano wczesne małżeństwa. Obecnie są ludzie, którzy twierdzą, że wczesne małżeństwo jest złe, że wczesne małżeństwo ma negatywne konsekwencje… Czy ci ludzie wiedzą lepiej niż Allah, który stworzył ludzkość i zażądał tego poprzez Swoich proroków, czego kulminacją był Prorok Mahomet? Czy wiedzą lepiej niż Stwórca Człowieka, czy wczesne małżeństwo służy interesom ludzkości, czy też nie? Mogą twierdzić, że zdarzają się przypadki rozwodów po wczesnym zamążpójściu. Mogę jednak przedstawić więcej przypadków rozwodów po ślubie w wieku 20, 30 czy 40 lat. To nie może służyć jako dowód, wręcz przeciwnie, ci, którzy szerzą w naszym społeczeństwie kulturę sprzeciwu wobec wczesnych małżeństw, nieświadomie służą szatanowi i diabłom, służą także naszemu wrogowi, powodując moralną ruinę naszego społeczeństwa. Odpowiedzią powinno być szerzenie kultury wczesnego małżeństwa”.

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj. 

Sekretarz generalny Hezbollahu Nasrallah w sprawie incydentu ze spaleniem Koranu: Tak jak powiedział imam Chamenei, Szwecja przystąpiła do „przygotowania bojowego do wojny” z narodem islamskim; Rząd szwedzki powinien skonsultować się z ekspertem ds. szariatu w sprawie tego, co to oznacza – 22 lipca 2023 r

„Stany Zjednoczone ogłosiły jasny i haniebny projekt, który zrealizowały i który dzień i noc promują. Ma on związek z szerzeniem homoseksualizmu na całym świecie. Nawołuje do nienormalnych, dewiacyjnych i zdeprawowanych relacji między dwoma mężczyznami lub dwiema kobietami. ”

Źródło: MEMRI TV
Źródło: MEMRI TV

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj. 

Szejk Mohammad Jazbek, szef Rady Szariatu Hezbollahu: Wrogowie ludzkości szerzą homoseksualizm, zgodnie z protokołami mędrców Syjonu; Mieszkańcy Sodomy mieli AIDS i zostali ukamienowani – 21 lipca 2023 r

„Promocja homoseksualizmu jest wezwaniem do szerzenia różnego rodzaju korupcji społecznej. W rezultacie wiadomo, że [homoseksualiści] są nękani chorobami. To wezwanie do angażowania się w obrzydliwość jest jednym z najgorszych i najbardziej złych odchyleń moralnych”

Źródło: MEMRI TV
Źródło: MEMRI TV

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj. 

Powiązana z Hezbollahem Al-Mayadeen TV – libański program telewizyjny twierdzi, że Żydzi, Izraelczycy kontrolują media: ten wróg infiltruje naszą kulturę, społeczeństwa i systemy moralności – 19 lutego 2022

„Jak możemy chronić naszą sytuację, gdy zachodnie platformy atakują naszą scenę kulturalną i artystyczną filmy… wspierające homoseksualizm… i wszystko, co jest sprzeczne z ogólnymi tradycjami arabskimi i islamskimi?”

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj. 


[1] See MEMRI Special Dispatch No. 11376, #QueersForPalestine – Palestinian Imams: Palestinians 'Will Not Accept A Single Homosexual On The Land Of Palestine’; 'Homosexuals Should Be Thrown Head First From The Rooftop Of The Tallest Building,’ June 4, 2024.

[2] See MEMRI Special Dispatch No. 11383, #QueersForPalestine – 'Axis Of Resistance’ Houthi Imams: 'The Promiscuous, Deformed, And Homosexuals Were All Created By America,’ June 6, 2024.

[3] Haaretz.com/israel-news/2024-02-07/ty-article/.premium/foreign-ministry-boasts-lgbtq-palestinian-asylum-ruling-interior-minister-seeks-

reversal/0000018d-83fb-dfd5-adff-dbfbc7a00000, February 7, 2024; Jpost.com/israel-news/article-785171, February 5, 2024.