W kolejnym artykule po “Syjonistycznym karaluchu [1] kuwejcki publicysta Fakhri Hashem Al-Sayyed Rajab porównał syjonistów do krwiopijnych komarów. Twierdził, że zabijają niewinnych ludzi jak popadnie używając nielegalnych środków wojowania, że kontrolują politykę i że utrzymują globalną sieć szpiegowską.

Poniżej podajemy fragmenty tego kolejnego artykułu[2] :

W ciągu dalszym naszego poprzedniego artykułu o syjonistycznym karaluchu, który spotkał się z zajadłą wrogością ze strony stron internetowych żydowskich syjonistów, którzy przetłumaczyli go na angielski pod tytułem „Syjonistyczny karaluch”, dzisiaj omówimy syjonistycznego komara.

Komar posiada wyjątkową cechę: ssie krew określonej grupy krwi. Samica komara jest w tym ekspertem. Ma 100 oczu, 48 zębów, trzy serca i sześć noży jak szpile. Ma trzy pary skrzydeł i potrafi używać podczerwonych promieni, żeby zidentyfikować zdobycz. Kiedy zanurza swoje zęby, wydziela płyn, który znieczula okolicę [ugryzienia] i pobudza krążenie krwi, ułatwiając ssanie.

Zrównuję komara ze syjonistą: syjonista [także] ssie krew – nie tylko krew Arabów, ale także płacących podatki Amerykanów i Europejczyków. Pozwala na mordowanie niewinnych ludzi pod pretekstem, że cała ludzkość została stworzona, by służyć [syjonistom]. Komar nie rozróżnia między starymi i młodymi, tak samo jak Żyd, dla którego nie ma różnicy, czy zabije pięcioletnie dziecko, czy 100-letniego starca, ponieważ dziecko [wyrośnie] na bojownika, a starzec będzie świadkiem historii.

Komar pomaga szerzyć malarię przenosząc chorobę z jednej osoby na drugą; podobnie syjonista szerzy zbrodnie przeciwko ludzkości z jednego kraju do drugiego, kontrolując te kraje dla swojej korzyści.

Jeśli chodzi o posiadanie 100 oczu – Żydzi mają tajne punkty obserwacyjne w 100 krajach dla [celów] wywiadu i szpiegostwa. Jeśli chodzi o sześć noże, [Żydzi] mają szeroki wachlarz broni: bomby kasetowe i fosforowe, głowice nuklearne i inne typy śmiertelnej broni [której używają] przeciwko Palestyńczykom. Jeśli chodzi o 48 zębów, to mają 48 typów tortur [których używają] przeciwko więźniom arabskim. A w sprawie trzech [par] skrzydeł i promieni podczerwonych, to są to ich samoloty, które bezlitośnie wysadzają w powietrze niewinnych cywilów używając najnowszej technologii, takiej jak promienie podczerwone.

Jest godne pożałowania, że cały świat patrzy obojętnie [jak Izrael] masakruje kobiety i dzieci, i niszczy domy nad głowami ich właścicieli, podczas gdy oni [tj. reszta świata] uśmiechają się i śmieją. I nikt nie żąda, by Izrael odpowiedział [za te czyny], ani nikt nie jest w stanie tego zrobić ze strachu przed trującym ugryzieniem komara…


[1] Patrz MEMRI Seria Specjalnych Komunikatów – Nr 2704 – 17 grudnia 2009
Kuwejcki publicysta: “Syjonistyczne karaluchy” przejęły świat i spowodowały, że wszyscy nienawidzą Arabów i muzułmanów

[2] „Al-Qabas” (Kuwejt), 1 kwietnia 2010.