W piątek 4 listopada 2022 r. Abdollah Haji Sadeghi, który jest przedstawicielem irańskiego najwyższego przywódcy Alego Chameneiego w IRGC, wygłosił kazanie w sanktuarium Szahcheragh w Shiraz, które w zeszłym miesiącu było miejscem strzelaniny, w której zginęło co najmniej 15 Irańczyków. Powiedział, że Iran nie spocznie, dopóki Izrael i Ameryka nie zostaną zniszczone i dopóki „flaga prawdy i sprawiedliwości nie zostanie podniesiona na całym świecie”. Kazanie Sadeghiego zostało wyemitowane w Fars TV (Iran). 

Aby obejrzeć klip z Abdollahem Hadżi Sadeghim, kliknij tutaj lub poniżej:

Obiecuję Amerykanom: „Nadchodzą mocniejsze ciosy”

Hadżi Sadeghi: Amerykanie mówią, że uderzyli nas w Iraku i Syrii. Mówią, że uderzyli nas w Jemenie i że ostatni raz uderzyli w Libanie. Ale obiecuję im, że nadchodzą ostre uderzenia. Nadchodzą mocniejsze ciosy.

„Nie spoczniemy, dopóki okupujący [izraelski] reżim nie zostanie zniszczony, dopóki nie zniszczymy rzekomego supermocarstwa Ameryki”

Powinniście wiedzieć, że nie spoczniemy, dopóki okupujący [izraelski] reżim nie zostanie zniszczony, dopóki nie zniszczymy rzekomego supermocarstwa Ameryki i dopóki flaga prawdy i sprawiedliwości nie zostanie podniesiona na całym świecie.