Jerozolimski imam, Jousef Macharzah, powiedział, że muzułmanie rozbiją głowy USA i niewiernych i zdobędą Rzym. Powiedział to w piątkowym kazaniu, które nadała telewizja Hizb ut-Tahrir, Al-Wakijah TV (Liban) 17 maja 2021 r. Macharzah powiedział także, że Allah może wskrzeszać zmarłych i wskrzesi ludność Palestyny, Iraku, Egiptu, Syrii, Pakistanu, Bangladeszu, jak również wszystkich muzułmanów świata. Następnie powiedział, że tego dnia Żydzi nie będą mieli znaczenia dla muzułmanów, ponieważ są “zbyt podrzędni, zbyt nikczemni, zbyt podli i zbyt zhańbieni”.  Więcej o Jousefie Mazharzahu, znajduje się w klipach MEMRI TV Nr 8500 and 7849.

Aby zobaczyć klip z Jousefem Macharzahem w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

„Żydzi są zbyt podrzędni, zbyt nikczemni, zbyt podli i zbyt zhańbieni”

Jousef Macharzah: Jedyny, który może ożywić zmarłych [tj. Allaha] ożywi ludność Palestyny. Ożywi ludność Iraku, ludność Egiptu, ludność Syrii, ludność Pakistanu, ludność Bangladeszu i wszystkich muzułmanów na całym świecie. Wierzymy w to.

Tego dnia Żydzi nie będą nawet częścią naszej uwagi, ponieważ są zbyt podrzędni, zbyt nikczemni, zbyt podli i zbyt zhańbieni, by muzułmanie choćby brali ich pod uwagę.

 

„Rozbijemy głowy Ameryki i głowy niewiernych i podbijemy Rzym”

Rozbijemy głowy Ameryki i głowy niewiernych i podbijemy Rzym, z wolą Allaha.