7 maja 2023 r. agencja informacyjna Kuds (związana z Hamasem) nadała wywiad z matką Hassana Katananiego, terrorysty z Hamasu, który zamordował brytyjsko-izraelską kobietę o imieniu Lucy Dee i jej dwie córki, Mayę (20 l.) i Rinę (15 l.), podczas strzelaniny w kwietniu 2023 r. Matka Katananiego powiedziała: „Umiłował męczeństwo. Mówił do mnie dzień i noc: „Mamo, chcę być męczennikiem”. Całował mnie w rękę i mówił: „Módlcie się do Allaha, abym został męczennikiem”… Chwała Allahowi, że dał mu to, czego chciał… Nie możemy zaakceptować tego, co zrobili nam Żydzi. Powinniśmy z nimi walczyć naszymi dziećmi, naszymi pieniędzmi, naszymi rodzinami, naszymi paznokciami. Powinniśmy pożerać Żydów zębami… Żydzi są naszym wrogiem od początku do końca”.

Aby zobaczyć klip z matką terrorysty z Hamasu, Hassana Katananiego, kliknij tutaj lub poniżej:

Hassan Katanani pragnął być męczennikiem; Chwała Allahowi za to, że dał mu to, czego pragnął

Matka Hassana Katananiego: Uwielbiał męczeństwo. Dzień i noc mówił do mnie: „Mamo, chcę być męczennikiem”. Całował mnie w rękę i mówił: „Módlcie się do Allaha, abym został męczennikiem”. Mówiłam mu: „Niech Allah da ci to, czego chcesz, inszallah ”. Chwała Allahowi za to, że dał mu to, czego pragnął.

[…]

„Powinniśmy walczyć [z Żydami] naszymi dziećmi, naszymi pieniędzmi, naszymi rodzinami, naszymi paznokciami… Żydzi są naszym wrogiem od początku do końca”

Kto ma odwagę w sercu, nie może zaakceptować tego, co zrobili nam Żydzi. Powinniśmy walczyć z nimi naszymi dziećmi, naszymi pieniędzmi, naszymi rodzinami, naszymi paznokciami. Powinniśmy pożerać Żydów zębami, bo nas wygnali, wygnali naszych ojców i matki. Wygnali nas z naszego kraju. Rozproszyli nas. Nikogo z nas nie zostawili zdrowego. Rozproszyli nas. Żydzi są naszymi wrogami od początku do końca.