19 maja 2023 r. na kanale YouTube libańskiej sieci Mayadeen Network opublikowano wideo przedstawiające małą dziewczynkę o imieniu Maria, która jest córką starszego rangą członka Palestyńskiego Islamskiego Dżihadu o imieniu Ijad Al-Hassani, który zginął w ostatnim konflikcie w Gazie, przekazującą wiadomość „tchórzliwym” Żydom. Maria powiedziała, że ​​jest silniejsza od Żydów, że jej ojciec otrzymał spełnienie swojego życzenia męczeństwa, że ​​jest teraz szczęśliwy w Raju, a Żydzi stopią się w piekle. Maria powiedziała również, że Palestyńczycy będą modlić się w Jerozolimie i że będą walczyć i bombardować Żydów aż do wyzwolenia Palestyny.

Aby zobaczyć klip z córką dowódcy PIJ, Ijada Al-Hassaniego, kliknij tutaj lub poniżej:

„Żydzi są szczęśliwi, ponieważ zabili mojego tatę, ale mój tata dostał to, czego szukał”

Maria Al-Hassani: Nazywam się Maria i jestem córką dowódcy Ijada Al-Hassaniego. Bardzo go kocham i jestem bardzo silna, silniejsza niż wszyscy Żydzi.

Żydzi są szczęśliwi, ponieważ zabili mojego tatę, ale mój tata dostał to, czego szukał. Jest teraz bardzo szczęśliwy w Raju, a kiedy pójdziecie do piekła, stopicie się w nim.

„Będziemy z wami walczyć i bombardować was, dopóki nie wyzwolimy naszej ziemi”

Nie boję się was, ponieważ wszyscy jesteście tchórzami. Gdyby nie wasza broń, bylibyście na bardzo niskim poziomie. Nawet nie wiecie, co Allah ma na myśli. Pomodlimy się w meczecie Al-Aqsa. Mój tata jest teraz męczennikiem. Staniemy się silniejsi i będziemy modlić się w Jerozolimie. Będziemy walczyć z wami i bombardować was, dopóki nie wyzwolimy naszej ziemi, ponieważ to jest nasza ziemia i musimy się jej trzymać.