W artykule z 8 marca 2010 r. w gazecie kuwejckiej “Al-Watan” dziennikarz, dr Issam Abd Al-Latif Al-Fulaij napisał, że Żydzi nie rozumieją niczego poza siłą i okazują niewdzięczność tym, którzy próbują im pomóc, co widać z ich traktowania Adolfa Eichmanna podczas jego procesu. Rzekomo cytując Eichmanna napisał, że któregoś dnia pojawi się arabski Hitler i na dobre eksterminuje Żydów.

Poniżej podajemy fragmenty tego artykułu:

„Żydzi nie rozumieją języka łagodności lub człowieczeństwa; jedynym sposobem obchodzenia się z nimi jest konfrontacja – tak jak obchodził się z nimi Hitler”

Jedynym sposobem obchodzenia się z nimi [Żydami] jest siła i konfrontacja. Żydzi pozostaną Żydami, nawet jeśli ich wykąpiesz i umyjesz mydłem i wodą. Oni się nie zmieniają, ani w myśli, ani w wierze i w żadnych okolicznościach nie będą zadowoleni z żadnego [nie-Żyda], nawet jeśli dołączy on do ich szeregów. Prezydenci USA, Rosji i [innych krajów europejskich są tego żywym przykładem: poprzez całą historię współczesną ani jednemu z nich nie udało się sprzeciwić [Żydom] lub zrealizować własnych planów przeciwko nim.

Po tym jak Autonomia Palestyńska poddała się syjonistycznemu tworowi i kapituluje przed nimi dzień za dniem… Żydzi odwrócili się tyłem do Abbasa i jego kohorty, i nadal gwałcili pakty i porozumienia – na przykład przez budowanie nowych osiedli, zagarnięcie Grobu Patriarchów i Grobu Racheli jak [miejsc] żydowskiego dziedzictwa i [przez realizowanie] planu zniszczenia meczetu Al-Aqsa, co rozpoczęli w zeszły piątek, [kiedy] wpadli do niego i bez uprzedzenia wyrzucili wiernych, rzucali granaty łzawiące, strzelali gumowymi kulami i żywą amunicją i zaaresztowali setki ludzi, którzy się im opierali.

Reakcja państw arabskich i islamskich na to wydarzenie była rutynowa i chłodna. Autonomia Palestyńska wydała [jedynie] potępienie… Żydzi nie rozumieją języka łagodności i człowieczeństwa. Jedynym sposobem obchodzenia się z nimi jest konfrontacja, siła i przemoc – tak jak obchodził się z nimi Hitler. Nic nie pomoże wyświadczanie im przysług. Nie rozpoznają przysług.

„Powinniśmy nauczyć się z doświadczenia Adolfa Eichmanna… [który] próbował pomóc Żydom”

Powinniśmy nauczyć się z doświadczenia Adolfa Eichmanna [który był] szefem Departamentu ds. żydowskich w Gestapo i głównym komendantem Auschwitz [sic], największego obozu [koncentracyjnego] dla Żydów. Eichmann próbował pomóc Żydom podczas masowych morderstw Hitlera i pracował, żeby wyszmuglować tysiące i ocalić ich od śmierci. Na procesie przestępców wojennych w Normberdze był między oskarżonymi, ale uciekł z pomocą żydowskiego milionera [Rudolfa] Kastnera, który wiedział, że pomagał on Żydom.

Mimo tego Mossad przywiózł go do Izraela z Argentyny, gdzie osiedlił się po zmianie tożsamości. Podczas jego procesu [w Izraelu] Eichman usprawiedliwiał się na podstawie tego, że wykonywał rozkazy Hitlera i wspominał, że pomógł przeszmuglować setki Żydów. Wskazał na milionera Kastnera stojącego po jego stronie, jak dowód tego. Jego argument został odrzucony i poinformowano go, że zostanie zabity. W tym momencie oznajmił, że [jest skłonny] przejść na judaizm oraz oznajmić to mediom i przyznać, co zdarzyło się podczas epoki Hitlera.

Eichmann stał przed kamerami w postawie wojskowej i powiedział: “…Faktem, który rani moje serce jest to, że pomogłem uratować was [Żydów] z krematoriów Hitlera i obchodziłem się z wami po ludzku, podczas gdy wy, psy, pokazaliście mi największą nikczemność. Ziemia Palestyny nie jest waszym dziedzictwem ani waszym krajem. Nie jesteście niczym innym jak gangiem terrorystów, morderców i pijących krew innych narodów. Nic nie pasuje do was lepiej niż palenie się w krematoriach Hitlera, żeby Ziemia została wyzwolona z waszej niegodziwości i waszego zepsucia i żeby Wszechświat był błogosławiony oczyszczeniem od waszej ohydy. Nadejdzie dzień, kiedy arabski Hitler powstanie przeciwko wam i całkowicie was eksterminuje i spali was w naftowych krematoriach, wy psy. Rani mnie porównywanie was do psów, bo psy są lojalne, a wy nie. Ale wasze zachowanie charakteryzuje się bestialstwem i nieczystością psów. [Popełniajcie] dowoli przestępstwa w Palestynie aż do dnia, kiedy [będziecie zmuszeni] do ucieczki. Wtedy wasze krzyki podniosą się do niebios i zakosztujecie zapachu ostatecznego poddania się, w co nie wierzycie, że was czeka. Wtedy los błąkających się psów będzie lepszy niż wasz los”.

Oczywiście, po szokujących słowach [Eichmanna] Żydzi byli rozwścieczeni i powiesili go, spalili [jego zwłoki] w piecu zbudowanym specjalnie do tego celu, zmielili jego kości, włożyli [jego prochy] do żelaznej skrzynki i wrzucili do morza.

Czy zrozumieliście przesłanie [o charakterze Żydów]?