Kanadyjski szyicki uczony w islamie, szejk Shafiq Hudda, dyrektor Islamic Humanitarian Service w Kitchener w Ontario, przemawiał na manifestacji przed konsulatem USA w Toronto, Ontario, 3 stycznia 2021 r. w pierwszą rocznicę zabicia dowódcy Siły Kuds IRGC, generała Kasema Solejmaniego. Powiedział, że zabicie Solemaniego i Abu Mahdiego Al-Muhandisa nie zabiło ich przesłania, ale stworzy więcej Kasemów Solejmanich i Abu Mahdich Al-Muhandisów. Powiedział, że “imperia” boją się Solejmaniego nawet po jego śmierci i dlatego wysyłają nuklearne łodzie podwodne i bombowce B-52 do regionu. Hudda oświadczył: „Wasz koniec jest bliski!” Tłum skandował: “Precz, precz z USA!” i “Precz, przecz z Trumpem!” To wideo zamieszczono na koncie YouTube Canadian Defenders for Human Rights, CD4HR. Więcej o szejku Shafiqu Hudda, patrz MEMRI TV clip No. 6614.

Aby zobaczyć klip z kanadyjskim uczonym w islamie, szejkiem Shafiqiem Huddą w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

Zabicie Solejmaniego “jest tylko jedną cegiełką w budynku terroryzmu, jaki Stany Zjednoczone Ameryki dokonały wobec narodów na całym świecie”

Shafiq Hudda: To jest tylko jedna cegiełka w budynku terroryzmu, jaki Stany Zjednoczone Ameryki dokonały wobec narodów na całym świecie, wobec uciśnionych na całym świecie.

[…]

Mimo że społeczność muzułmańska Dżaafari jest mała, zostaliśmy pobłogosławieni garścią bohaterów, którzy potrafili potrząsnąć imperiami i mocarstwami całego świata. I każde supermocarstwo bało się ich – nie tylko za ich życia, ale także po ich śmierci.

Jeśli myślicie, że żartuję, to dlaczego wysyłają nuklearne łodzie podwodne na ten teren? Dlaczego wysyłają bombowce B-52 na ten teren? Boicie się go [Kasema Solejmaniego] nawet po tym, jak został zamęczony. Boicie się Abu Mahdiego Al-Muhandisa nawet po tym, jak został zamęczony.

[…]

„Ten strach będzie w waszych sercach do dnia, kiedy umrzecie. Nie myślcie, że przez zabójstwo, przez zabicie naszych przywódców, naszych dzielnych generałów, naszych dzielnych sług Allaha… Nie myślcie, że przez zabicie ich możecie zabić ich przesłanie.

[…]

Myślicie, że przez zabicie ich zabiliście ich przesłanie, Przez zabicie ich stworzyliście więcej generałów Kasemów Solejmanich, jest więcej Abu Mahdih Al-Muhandisów.

[…]

„Zwyciężymy… Zobaczymy koniec i upadek wszystkich tych imperiów… Zobaczymy wasz koniec bardzo, bardzo szybko”

Uciśnieni powstaną i uciśnieni zwyciężą. To jest nasza obietnica dla was, zwyciężymy inszallah. Zobaczymy koniec i upadek wszystkich tych imperiów, tych skorumpowanych [imperiów].

[…]

Zobaczymy wasz koniec bardzo, bardzo szybko. Koniec nadchodzi.

Tłum: Hańba, hańba USA! Hańba, hańba USA! Precz, precz USA! Precz, precz USA! Precz, precz Donald Trump! Precz, precz Donald Trump!”

Hudda: To już stało się. Chwała Allahowi.