W kazaniu w piątek, 11 października 2019 r., które zostało zamieszczone na kanale YouTube Muzułmańskiej młodzieży Victoria, kanadyjski szejk,  Younus Kathrada przypomniał swoim słuchaczom, że ci, którzy głosują w nadchodzących wyborach kanadyjskich, jeśli zdecydują się głosować, zostaną zapisani przez dwa anioły na ich ramionach, a potem Allah zapyta ich w Dzień Sądu Ostatecznego dlaczego głosowali na „brudnych nie-muzułmanów”, którzy aprobują homoseksualizm. Szejk Kathrada powiedział, że wszyscy kandydaci są „złymi i paskudnymi” ludźmi, którzy popierają syjonistów przeciwko islamowi i którzy nie dbają o najlepsze interesy muzułmanów. Dodał, że jest to zgodne z koranicznym twierdzeniem, że Żydzi i chrześcijanie nigdy nie będą zadowoleni z muzułmanów. Więcej o Younusie Kathradzie, patrz MEMRI TV Clips No. 7098No. 6950, i No. 6906, jak również MEMRI Special Dispatch No. 7851.

Aby zobaczyć klip z kanadyjskim imamem, Younusem Kathradą w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

„Co powiem Allahowi, kiedy Allah zapyta mnie: ‘Głosowałeś na tego brudnego nie-muzułmanina – dlaczego?’”

Szejk Younus Kathrada: Jeśli chodzi o te wybory, pozwólcie, że powiem jedną rzecz: jeśli planujecie głosować, to pamiętajcie, że są dwa anioły na waszych ramionach, zapisujące wszystko, co robicie i mówicie. To głosowanie jest świadectwem i zostanie zapisane. W Dzień Sądu Ostatecznego staniecie przed Allahem i zostaniecie o to zapytani. Jeśli planujecie głosować… Zapytajcie siebie, przygotujcie najpierw odpowiedź –co powiem Allahaowi, kiedy Allah zapyta mnie: „Głosowałeś na tego brudnego nie-muzułmanina – dlaczego?”

On lub ona aprobuje homoseksualizm, który Allah ogłosił zakazanym z góry z siedmiu niebios.

[…]

„Myślicie, że oni chcą dobra dla was? Już powiedziałem wam, co powiedział Allah: ‘[Żydzi i chrześcijanie] nigdy nie będą z was zadowoleni’”  

Myślicie, że oni chcą dobra dla was? Już powiedziałem wam, co powiedział Allah: „[Żydzi i chrześcijanie] nigdy nie będą z was zadowoleni’”. Będą nadal wam się przeciwstawiać. Walczycie w przegranej bitwie. Oni są wszyscy źli. Każdy z nich.

Mogą być jakieś rzadkie okoliczności, kiedy powiedzielibyśmy: W porządku, głosowanie może przynieść nam korzyść”. To nie jest jeden z nich! Oni są wszyscy źli i paskudni. Czy wiecie, ze każdy z nich, bez wyjątku, popiera syjonistów przeciwko islamowi i muzułmanom?