Jordański uczony w islamie Bilal Al-Kasrawi powiedział 20 maja 2022 r. w programie telewizyjnym Al-Waqiyah (Liban) powiązanym z Hizb-ut-Tahrir, że po przywróceniu islamskiego kalifatu niewierni mogą użyć broni jądrowej przeciwko krajom muzułmańskim, ale że mimo to muzułmanie się nie poddadzą. Powiedział, że jeśli niewierni zabiją milion lub dwa miliony muzułmanów, muzułmanie zabiją tyle samo niewiernych, dodając: „Możemy sobie pozwolić na utratę miliona ale czy mogą? Nie. To wszystko”. Więcej informacji na temat Bilal Al-Kasrawiego można znaleźć w klipie MEMRITV nr 4559 .

Aby zobaczyć klip z jordańskim uczonym w islamie Bilalem Al-Kasrawi, kliknij tutaj lub poniżej.

„Niech [niewierni] użyją broni jądrowej; nie poddamy się”

Prowadzący wywiad: Wojna niewiernych przeciwko muzułmanom może przybrać inną formę. Czy nie jest możliwe, że użyją oni broni nuklearnej przeciwko krajom muzułmańskim, kiedy zostanie ustanowiony drugi kalifat na drodze proroka Mahometa?

 

Bilal Al-Kasrawi: „A co jeśli zrobią? Niech użyją broni jądrowej. Nie poddamy się. To takie proste.

„Możemy sobie pozwolić na utratę miliona [ludzi], ale czy oni mogą? Nie”

Jeśli zabiją milion z nas, zabijemy milion z nich. Jeśli zabiją dwa miliony z nas, zabijemy dwa miliony z nich. Możemy sobie pozwolić na utratę miliona [ludzi], ale czy oni mogą? Nie. Otóż ​​to.