08

Imam Imran Hosein, uczony w islamie z Trinidad i Tobago, powiedział, że syjoniści wyprodukowali koronawirus w celu zmiecenia z powierzchni ziemi Arabów w Ziemi Świętej. Powiedział to w wideo, które zamieścił na swoim oficjalnym koncie YouTube 5 maja 2021 r. Hosein twierdził, że wirus został zaprojektowany do atakowania tylko arabskiego DNA, a nie żydowskiego DNA.

Aby zobaczyć wideo z Imranem Hoseinem w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

COVID-19 „nie mógł przyjść z natury… to nie jest możliwe [według] prawdy, jaka przychodzi z Koranu”; To jest “wojna biologiczna” z „syjonistycznymi korzeniami”

Imran Hosein: Ci, którzy stoją za tym wirusem… to nie jest z natury, to jest z laboratorium. I faktycznie prowadzą wojnę biologiczną. To nie mogło przyjść z natury. To jest mój pierwszy punkt, że to jest konflikt a naszym [niewyraźne], żeby wirus mógł potem dosięgnąć całą ludzkość w tym samym czasie. To nie jest możliwe według prawdy, która przychodzi z Koranu. Jeśli wirus przyszedł z laboratorium, to jest wyprodukowany, stanowi, jak powiedziałem, wojnę biologiczną. Podawałem tę analizę wiele, wiele razy jak dotąd w ostatnim roku, [kiedy] żyliśmy z tym wirusem, żebyśmy zrozumieli cel. Cel jest umieszczony w Ziemi Świętej. A więc wirus ma w sobie syjonistyczne korzenie.

[…]

„W końcu wirus zostanie wypuszczony w Ziemi Świętej… Wyprodukowany w laboratorium z instrukcjami DNA, żeby atakował tylko Arabów i nie atakował Żydów”  

Spodziewam się więc, że będą utrzymywać ten wirus kręcący się, kręcący się i kręcący się, i kręcący się po całym świecie, przychodzący i odchodzący, aż w końcu, nie wiem po jakim czasie od teraz… aż w końcu wirus będzie wpuszczony do Ziemi Świętej, w Izraelu, który będzie najniebezpieczniejszym wirusem ze wszystkich, wyprodukowanym w laboratorium. I on [ten wirus] będzie tym, który zmiecie Arabów z powierzchni ziemi. Dobrze więc, jeśli zmiata Arabów, no cóż, a co z Żydami? Nie możesz mieć wirusa, który także zmiata Żydów z powierzchni ziemi. Więc, innymi słowy, szukamy wirusa, który jest wyprodukowany, który ma instrukcje DNA, żeby atakować tylko Arabów i nie atakować Żydów.

[…]

„Kiedy Arabowie w Ziemi Świętej… są zmieceni, wtedy Izraelczycy, syjoniści mogą powiedzieć: ‘Nie wińcie nas’”

Kiedy Arabowie w Ziemi Świętej… są zmieceni, wtedy Izraelczycy, syjoniści mogą powiedzieć: “ no cóż, nie wińcie nas, wirus był tutaj cały czas, nie wińcie nas. Ten wirus jest z natury”. No cóż, mówię wam teraz, nie powinniście mieć wypranych mózgów, pora, byście otworzyli oczy, spojrzeli i zobaczyli, a tym, co wam oferuję jest, wierzę, wierzę, wierzę, to jest wiarygodne.