W piątkowym kazaniu w meczecie Old Tila’ Al-Ali w Ammanie w Hordanii imam Ahmad Al-Rawaszdeh powiedział, że “jak długo są rozproszeni, jest niemożliwe unicestwienie Żydów”, ale Allah “poinformował nas, że zgromadzi Żydów w jednym miejscu, żeby można było zadać im śmiertelny cios” i “zgromadzi ich [w Palestynie], żeby spotkali swój koniec… ponieważ stanowią epidemię”. W kazaniu imam Al-Rawaszdeh powtórzył mit o przepowiedni Franklina, utrzymujący, że w 1779 r. prezydent [sic!] USA, Benjamin Franklin wezwał do zakazania wstępu Żydom do USA i włączył to do konstytucji USA. Należy wspomnieć, że mit o przepowiedni Franklina jest w rzeczywistości tworem antysemickiej propagandy nazistowskiej, opublikowanym w 1935 r. w nazistowskim Informatorze o kwestii żydowskiej. Imam Al-Rawaszdeh cytował następnie HItlera: “Nie można znaleźć ani jednego czynu niemoralności lub przestępstwa przeciwko społeczeństwu, w którym nie biorą udziału Żydzi”. Kazanie zostało zamieszczone w Internecie 13 grudnia 2017 r.

Żeby zobaczyć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej:

Poniżej podajemy tekst tego wideo:

„Jak długo są rozproszeni, jest niemożliwe unicestwienie Żydów … Żydzi zaczną przybywać tłumnie do Palestyny z całego świata; Allah zgromadzi ich, żeby mogli spotkać swój koniec, z wolą Allaha, ponieważ stanowią epidemię”

Ahmad Al-Rawaszdeh: Umiłowani, przynoszę wam dobrą nowinę. Allah powiedział o Żydach: „Rozproszyliśmy ich wśród narodów na całej ziemi”. Allah rozproszył ich po całej ziemi. Jak długo są rozproszeni, jest niemożliwe unicestwienie Żydów. Państwo islamskie nie może unicestwić wszystkich Żydów, którzy walczą na całym świecie. Allah, w łasce, jakiej udzielił temu narodowi, poinformował nas, że zgromadzi Żydów w jednym miejscu, żeby można było im zadać śmiertelny cios i żeby miecz był zwieszony nad głowami ich wszystkich.

Allah mówi: “Powiedzieliśmy dzieciom Izraela po nim” – to jest, po Mojżeszu – “osiedlcie się na ziemi”. Pozwolono im osiedlić się, gdzie chcieli. Ale Allah mówi:  “Kiedy nadjedzie obietnica życia ostatecznego, zgromadzimy was wszystkich razem”. Jak widzimy dzisiaj, po zadeklarowaniu państwa żydowskiego… Żydzi zaczęli tłumnie przybywać do Palestyny z całego świata. Allah zgromadzi ich tam, żeby spotkali swój koniec, z wolą Allaha, ponieważ stanowią epidemię.

„Benjamin Franklin, który był prezydentem USA w 1779 r., powiedział… 'O Amerykanie, poważne niebezpieczeństwo grozi USA – Żydzi’”  

Posłuchajcie, co świat mówił o Żydach. Benjamin Franklin, który był prezydentem USA w 1779 r., powiedział w przemówieniu w Ameryce, kiedy zaczęli spisywać konstytucję: „O Amerykanie, poważne niebezpieczeństwo grozi USA – Żydzi”. Panowie, w każdym kraju, gdzie osiedlili się Żydzi, zepsuli moralność i obniżyli poziom handlowej etyki. Kontunuują izolowanie się i nigdy nie mieszają się z innymi. Ostrzegam was, panowie, że jeśli nie wygnacie Żydów raz na zawsze z wszystkich ziem Ameryki, wasze dzieci i wnuki będą was przeklinać w waszych grobach. Żydzi zagrażają temu krajowi i dlatego musicie ich wygnać i to powinno być włączone do konstytucji”.

Według Hitlera, „Nie można znaleźć ani jednego czynu niemoralności lub przestępstwa przeciwko społeczeństwu, w którym nie biorą udziału Żydzi”

„Hitler powiedział: „Nie można znaleźć ani jednego czynu niemoralności lub przestępstwa przeciwko społeczeństwu, w którym nie biorą udziału Żydzi”. Wszystkie osławione seriale i programy telewizyjne są sponsorowane przez Żydów, którzy z kolei sponsorują pewnych Arabów lub zachęcają ich do rozprzestrzeniania tych programów.