1 listopada 2012 r. saudyjski szejk Muhammad Al-Munajid omawiał huragan Sandy w egipskiej Al-Nas TV. Szejk Al-Munajid uprzednio wzywał muzułmanów do „zabicia” Myszki Miki i krytykował Olimpiadę .

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć to wideo w MEMRI TV.

Poniżej podajemy fragmenty jego wypowiedzi:

„Woda, którą zesłał Allah, zerwała asphalt… to jest kara”

Drodzy bracia i siostry, wiadomości o huraganie Sandy są wszędzie. Zdjęcia przychodzące z USA są doprawdy straszne i przerażające. Huragan przyniósł ze sobą ogień, który spalił miejsca, i wodę, która zatopiła miejsca, jak możemy zobaczyć. Spójrzcie, jak ta szosa została rozdarta. Spójrzcie, jak woda, którą zesłał Allah, zerwała asfalt, rozwaliła drogę i zniszczyła mosty. Mosty zostały zniszczone!

To nie jest przypadek, w którym Allah sprawdza ludzi, których kocha. To jest kara w oczach ludzi, których to dotknęło. Większość z nich to niewierni. Jest tam trochę muzułmanów, ale większość z nich (jest niewiernymi) i taki też jest kraj. To jest kara, jak powiedział Allah: „(Niewierni) nieustannie są uderzani katastrofami za to, co zrobili”.

„Allah zesłał na nich huragan wiatru i zatopił ich za ich herezję”

Niektórzy ludzie błędnie twierdzą, że jest to dzieło natury. Bóg to zesłał! Allah zesłał na nich huragan wiatru i zatopił ich za ich herezję, Ci ludzie szerzą zepsucie na ziemi i tyranie na kraj, i zabili miliony niewinnych ludzi w Afganistanie i Iraku. Odmówili dostarczenia broni ludziom w Syrii, żeby wzmóc ich rzeź (przez reżim). Co więc Allah im zrobił? To jest lekcja dla potężnych zbrodniarzy: Allah jest potężniejszy od was. Allah jest zdolny do wszystkiego. Allah ich zniszczy. Allah może zatrząść ziemią pod ich stopami. Niektóre gazety amerykańskie oceniają szkody na 35-45 milionów dolarów. Allah ma żołnierzy w niebie i na ziemi. Sztormy, burze, powodzie, trzęsienia ziemi, huragany, wulkany… To jest gniew, gniew Allaha. To jest znak, znak.