Były irański ambasador w Meksyku i Australii,  Mohammad-Hassan Ghadiri-Abjaneh, powiedział, że co roku w Purym syjoniści świętują zabicie ponad 70 tysięcy Irańczyków. Mówił to w wywiadzie nadanym przez Kanał 4 (Iran) 5 czerwca 2021 r. Ambasador Ghadiri-Abjaneh powiedział następnie, że Niemcy przeciwstawiali się Żydom i postanowili „pozbyć się” ich, ponieważ Żydzi ich ograbiali. Wyjaśnił także, że syjoniści dążą do “rządzenia od Nilu do Eufratu”, na obszarze który, jak powiedział obejmuje terytoria 20 krajów i są tam Mekka i Medyna.

Aby zobaczyć klip z byłym ambasadorem irańskim w  Meksyku i Australii, Mohammad-Hassanem Ghadiri-Abjanehwm w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

„Największy Holocaust miał miejsce w Hiroszimie i Nagasaki, a teraz jest dokonywany przez syjonistów w Palestynie na Palestyńczykach”

Mohammad-Hassan Ghadiri-Abjaneh: Czy nie powinno obchodzić nas, dlaczego są masakry w Jemenie i dlaczego syjoniści masakrują Palestyńczyków i popełniają zbrodnie? Zapytano mnie kiedyś, czy jestem negacjonistą Holocaustu. Potwierdzam, że to [zdarzyło się]. Największy holokaust miał miejsce Hiroszimie i Nagasaki, a teraz jest dokonywany przez syjonistów w Palestynie na Palestyńczykach.

[…]

Hasłem reżimu syjonistycznego było i nadal jest: “Rządy od Nilu do Eufratu”. Niestety, nie wydrukowaliśmy mapy i nie możemy pokazać lokalizacji terytorium od Nilu do Eufratu, którego Izrael – lub raczej, reżim syjonistyczny – twierdzi, że jest właścicielem. Widziałem, że obejmuje to 20 krajów lub ich części.

Dziennikarz: Niemal cały Bliski Wschód…

Ghadiri-Abjaneh:  Włącznie z Mekką i Medyną.

[…]

Na fladze syjonistycznego reżimu są dwa niebieskie pasy z syjonistyczną gwiazdą między nimi. Te dwa niebieskie pasy symbolizują Nil i Eufrat.

[…]

„Dlaczego przeciwstawiano się Żydom w Niemczech? …Żydzi ograbiali Niemców”

Oni mają święto zwane Purym. Co roku świętują zabicie ponad 70 tysięcy Irańczyków. Gdyby mogli, wzięliby nas także do niewoli.

[…]

Dlaczego przeciwstawiano się Żydom z Niemczech? W końcu, Żydzi nie są tam żadnym problemem religijnym Powodem było, że Żydzi ograbiali Niemców i robili to, kiedy Niemcy byli na dnie. To wtedy Niemcy powiedzieli: pozbądźmy się ich.