W artykule w pakistańskiej gazecie „The Frontier Post” pakistański pisarz Zaki Khalid nazywa prywatną firmę ochroniarską Blackwater siłą krzyżowców,działającą jako część globalnego planu syjonistów w celu destabilizacji Pakistanu.

Poniżej podajemy fragmenty tego artykułu, zatytułowanego „Blackwater i stowarzyszeni: historia i zamiary” w tłumaczeniu z oryginalnego angielskiego [1] .

Kiedy po 11 września Bush powiedział “To nie jest wojna, ale krucjata” miał na myśli Blackwater

Blackwater! To jest nazwa jednej z największych na świecie prywatnej armii najemników, którą kilka lat temu uznano w USA za stojącą ponad prawem. Jakie są operacje Blackwater? Na początku powiedziano nam, że stacjonują w Iraku i Afganistanie dla prowadzenia kontroli bezpieczeństwa i „kontrolowania sytuacji prawa i porządku”, podczas gdy w rzeczywistości ta właśnie grupa to tajne siły krzyżowców, o których mówił prezydent USA George W. Bush, kiedy po 11 września powiedział: „To nie jest wojna, ale krucjata”(…)

Tę prywatną armię zatrudnił najpierw były wiceprezydent USA i naczelny neokonserwatysta Dick Cheney, zanim później stworzył JSOC (Joint Special Operation Group). Sam Hamid Karzai, ta mysz w pułapce, dla bezpieczeństwa i ochrony korzystał przez długi czas z usług zarówno Blackwater, jak i JSOC.

“Są setki utajnionych raportów o żołnierzach Blackwater zabijających ludność w Iraku i Afganistanie, gwałcących kobiety, zajmujących się handlem narkotykami (…) i narządami”

Bardzo niewielu ludzi wie, że Blackwater zachowuje się zgodnie z otrzymanym wyszkoleniem. Są setki utajnionych raportów o żołnierzach Blackwater zabijających ludność w Iraku i Afganistanie, gwałcących kobiety, zajmujących się handlem narkotykami, tak samo jaki ich odpowiednicy w CIA, a także czymś bardzo makabrycznym… handlem narządami, tak samo jak ich odpowiednicy w Izraelu, których złapano na gorącym uczynku sprzedawania narządów Palestyńczyków, których zamęczają codziennie.

Blackwater jest „bardzo zamaskowaną formą potężnych sił elitarnych totalitaryzmu” próbującą „narzucić nowy porządek świata”

Były główny inspektor Pentagonu Joseph Edgar Smith w 2005 r. odszedł z Pentagonu, żeby pracować dla Blackwater. Jest znanym członkiem Opus Dei i masońskiego kultu Rycerzy Maltańskich. Ciekawa jest informacja, że podczas jego urzędowania w Pentagonie „zaginęło” około 2 trylionów dolarów!

Gazeta “Malta Star” potwierdza raport opublikowany w egipskim “Al-Ahram Weekly”, że historyk Jeremy Scahill twierdzi, iż “zatrudnieni w Blackwater podzielają żarliwość religijną dawnych krzyżowców”. Autor napisał książkę Blackwater: The Rise of the World’s Most Powerful Mercenary Army, w której wiąże agentów Blackwater i ich taktyki z Rycerzami Maltańskimi.

Jak wszystkie takie okultystyczne grupy Blackwater jest bardzo zamaskowaną formą potężnych sił elitarnych totalitaryzmu, które nieustannie, dzień i noc, próbują narzucić nowy porządek w świecie i wywrócić do góry nogami jego obecny system.

„Ci syjonistyczni krzyżowcy nie tylko są zdeterminowani na wyniszczenie rasy arabskiej (…) ale ich głównym celem są [Pasztuni]”

P.J. Walker z “Aftermath News” relacjonuje, że Suwerenny Rycerski Zakon Maltański, znany także jako oryginalny Suwerenny Rycerski Zakon św. Jana z Jerozolimy jest zamkniętym bractwem rzymskiego Kościoła Katolickiego. Jego wtajemniczeni członkowie muszą być katolikami, którzy służyli w armii. Zaskakujące jest to, że istnieje hadis [powiedzenie] Proroka Mahometa (pokój niech będzie z nim), w którym Umme Salama zapytał go: „Gdzie będą Arabowie tego dnia (podczas otwarcia muru wokół Goga i Magoga)?”, a Prorok (pokój niech będzie z nim) odpowiedział: „Będzie ich bardzo niewielka liczba”. To jest hadis Sahiha [za autorytetem] Muzułmanina.

Jeśli zanalizujemy te zdarzenia, scenariusz staje się wyraźniejszy. Ci syjonistyczni krzyżowcy nie tylko są zdeterminowani na wyniszczenie siłą rasy arabskiej, ale ich głównym celem są Pasztuni z Afganistanu i Pakistanu. Księgi hadisów Tirmidhi’ego i Muzułmanina szczegółowo opisują obszar Chorasan, z którego powstanie armia al-Mahdi’ego, by walczyć o prawdę i sprawiedliwość.

„Ludzie mogą powiedzieć, że ta teoria jest absurdalna, ale (…) trzeba uważnie przyjrzeć się wydarzeniom na świecie z apokaliptycznego punktu widzenia”

Historycy i geografowie zauważyli, że większa część regionu Chorasan pokrywa północne obszary Pakistanu i niemal cały Afganistan. Pasztuni są z rasy Izraelitów Bani, a ich przywódca Qais nawrócił się na islam w czasach Proroka (pokój niech będzie z nim). Od tego czasu wszyscy Pasztuni są najmocniejszymi muzułmanami w wierze, stojąc na straży godności, honoru i moralności.

Z tej właśnie przyczyny wrogowie islamu najbardziej się ich boją; większością przyszłej armii Mahdi’ego będą Pasztuni, znani także jako muzułmańska rasa Izraelitów Bani.

Ludzie mogą powiedzieć, że ta teoria jest absurdalna, ale musimy patrzeć na sprawy także z tej perspektywy. Powinniśmy zrozumieć, że jedna rzecz jest pewna, że trzeba uważnie przyjrzeć się dzisiejszym wydarzeniom na świecie z apokaliptycznego punktu widzenia opisanego w Koranie i hadisach. Jest bardzo niewielu znanych analityków, którzy to robią w obecnych czasach.

W końcu jesteśmy muzułmanami i nie ma żadnej różnicy opinii co do znaków wspomnianych w Koranie i hadisach. Blackwater, podobnie jak inne prywatne armie najemników, jest finansowana i kierowana przez Globalnych Syjonistów, którzy są zdeterminowani, by siać spustoszenie w i wokół Pakistanu, żeby stworzyć niezbędną wymówkę dla amerykańskiej interwencji i próby „zdestabilizowania Pakistanu dla ochrony bezpieczeństwa świata”. Wszyscy wiemy, co przez to rozumieją (de-nuklearyzację Pakistanu).

„Allah Wszechmogący wyraźnie podzielił ludzi na dwie odrębne grupy: Hizbusz Szajtan (partię Szatana) and Hezbollah (partię Allaha)”

Dlaczego Pakistan? Dlaczego cały świat zawziął się i uczynił Pakistan głównym celem? Proszę pamiętać, Allah Wszechmogący wyraźnie podzielił ludzi na dwie odrębne grupy: Hizbusz Szajtan (partię Szatana) i Hezbollah (partię Allaha). Dzięki łasce Wszechmogącego, kiedy w cudowny sposób powstał ten wyśniony kraj subkontynentalnych muzułmanów w Lailatul Qadr [27. noc postu w miesiącu Ramadan lub 14 sierpnia 1947 r.], jego przeznaczeniem było zostać symbolem Fortu Ummah.

Mówi się, że kiedy Pakistan przeprowadzał testy nuklearne w 1998 r., muzułmanie na całym świecie, a szczególnie w Palestynie, radowali się, że „wreszcie pojawiło się muzułmańskie mocarstwo nuklearne!” Będąc nie tylko patriotycznymi Pakistańczykami, ale także pobożnymi muzułmanami, powinniśmy być w pełni świadomi grożących nam niebezpieczeństw, tak wewnętrznych, jak zewnętrznych.

Przede wszystkim, zamiast podziałów między nami i bezwartościowych sporów o język, rasę, kolor, wyznanie i kastę powinniśmy wszyscy zjednoczyć się pod sztandarem Pakistanu i islamu. Niestety, jedyną rzeczą, która jednoczy nas dzisiaj jest [potrzeba] przeżycia, a to jest złe.

Jesteśmy narodem godności i musimy, i stawimy czoła Insha Allah wszystkim tym siłom zła, które spiskują przeciwko nam – czy to będzie Blackwater, czy JSOC, CIA, czy cokolwiek innego. Niechaj Allah pomoże nam wszystkim. Amen!


[1] “The Frontier Post”, Pakistan, 6 sierpnia 2009. Artykuł został nieznacznie zredagowany dla większej jasności.