W artykule z 18 maja 2020 r. w syryjskiej gazecie rządowej „Al-Thawra” dr 'Abd Al-Rahman Daszti, prawnik i były członek kuwejckiego parlamentu, który jest znany z poparcia dla osi oporu, wysunął zabarwioną antysemityzmem teorię spiskową. Napisał, że koronawirus, który jest sztuczny, został świadomie stworzony przez USA w celu uratowania własnej gospodarki przed upadkiem w obliczu kwitnącej gospodarki chińskiej. Dodał, że stworzenie i szerzenie wirusa przez USA – ta „wielka, barbarzyńska manipulacja przeciwko ludzkości” – była zgodna z planem „syjonistycznych wolnomularzy, Rothschildów i Rockefellerów”, którzy kontrolują amerykańskie imperium i starają się zapobiec jego upadkowi i ponowić swoją globalną kontrolę. Po przypisaniu poważnego ciosu, jaki koronawirus zadał Włochom, zemście USA za wzrost handlu Włoch z Chinami i odmowę pozwolenia na rozlokowanie pocisków USA na swoim terytorium, zakończył stwierdzeniem, że nowa wojna światowa jest nieunikniona[1].

Daszti służył w kuwejckich siłach zbrojnych od 1974 do 1982 roku, najpierw jako pilot, a potem na różnych stanowiskach w siłach powietrznych. Później był posłem do parlamentu, ale w 2016 roku jego immunitet parlamentarny został uchylony po tym, jak tweetował przeciwko władzom w Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Uciekł do nieznanego miejsca i został zaocznie skazany w Kuwejcie na 20 lat więzienia, a z czasem ten wyrok został przedłużony do 55 lat.

’Abd Al-Hamid Daszti (Źródło: Facebook.com/photo/?fbid=338184923189565&set=a.330570893950968)

Poniżej podajemy fragmenty artykułu Dasztiego w „Al-Thawra” [2]:

Podczas gdy COVID-19 odebrał życie tysiącom ludzi na całym świecie i kontynuuje swoją dziką rzeź, kampania [wzajemnych] oskarżeń między USA/Europą a Chinami/Rosją o to, kto jest odpowiedzialny za szerzenie śmiertelnego wirusa i jakie są motywy robienia tego, [także] eskaluje. To znaczy, że te kraje pominęły możliwość, że jest to naturalne zdarzenie, który pojawiło się po skonsumowaniu nietoperzy lub z powodu błędu w laboratorium, i uznały, że jest to sztuczny wirus planowany i stworzony z premedytacją jako rozwiązanie zapobiegające olbrzymiej eksplozji we wszystkich dziedzinach ludzkiego i zwierzęcego życia na planecie. Ta [eksplozja byłaby] wynikiem spodziewanych upadków ekonomicznych i olbrzymiego wzrostu populacji [świata], z której dwie trzecie stałoby się ciężarem dla niektórych krajów zachodnich.

Kto odnosi z tego korzyści?

Przez ostatnich dziesięć lat świat śledził ukryte groźby Ameryki wobec Chin skierowane na spowolnienie ich naukowego i ekonomicznego rozwoju po tym, jak stały się globalną siłą, której nie kontrolują wolnomularscy i żydowscy potentaci. Ale Chiny nie uległy tym groźbom – wręcz przeciwnie, ożywiły działanie gazociągu i rozpoczęły przepływ gazu z rosyjskich pól [gazowych] bezpośrednio do chińskich fabryk. W wyniku produkcja przemysłowa Chin podwoiła się w ciągu kilku miesięcy i [jego produkty] są silnym rywalem produktów amerykańskich – doprowadzając gospodarkę amerykańską na skraj upadku. USA wydają około 2 miliony dolarów dziennie, przenosząc fundusze z krajów trzeciego świata do Szwajcarii, Luksemburga i na Wyspy Dziewicze, by pokryć swój deficyt budżetowy. To jest, większość pieniędzy USA wyparowała w powietrze, a to, co pozostało jest na drodze do wyparowania [teraz]…

Jedynym rozwiązaniem dla amerykańskiego upadku ekonomicznego spowodowanego szerzeniem się [globalnej gospodarki] Chin był ten wirus, przy pomocy którego USA zaczęły wielką, barbarzyńską manipulację przeciwko ludzkości zgodnie z planem przygotowanym przez ekspertów syjonistycznych wolnomularzy, Rothschildów i Rockefellerów. Nigdy nie pozwolą, by ich amerykańskie imperium upadło, a jeśli to się zdarzy, to [dla nich] cały świat może upaść razem z nim – już mają tajne, bezpieczne schronienia.

Należy zauważyć, że najostrzej ukaranym krajem są Włochy, które podpisały kontrakty z Chinami na 5 milionów dolarów i sprzeciwiły się rozlokowaniu nowoczesnych amerykańskich pocisków na swojej ziemi. To doprowadziło Amerykanów do rozlokowania ich w Polsce.

[W tym kontekście] nie zapominajmy o wielkiej wrogości między Iranem a USA, który sięgnął granic ich [tj. USA] syjonistycznego protegowanego; ani niezłomności ludu syryjskiego w obliczy globalnego spisku Umowy Stulecia, który znowu został pogrzebany żywcem; ani rosyjskiej obecności, która wyłoniła się w następstwie tego jako alternatywa dla obecności amerykańskiej na Bliskim Wschodzie, ani rosyjskiego rozwoju ekonomicznego w dziedzinach nauki, medycyny i przemysłu zbrojeniowego i miliardów dolarów Rosji w kontraktach na sprzedaż broni.

Celem tej wojny biologicznej jest przywrócenie globalnej kontroli Rothschildów przez udzielanie olbrzymich pożyczek starzejącemu się kontynentowi europejskiemu, żeby go odmłodzić i powrócić na prostą drogę i żeby zrozumiał, że gra ekonomiczna nadal jest w rękach USA. Ale to wszystko nie zapobiegnie bezpośredniej wonie światowej. Jutro nadejdzie wystarczająco szybko.


[1] It should be noted that two months ago, Dr. ‘Abd Al-Rahman Dashti published a similar article on the Iraqi Sahat-altahreer.com website. In that one, he claimed, inter alia, that Russia and China accused „Trump the madman” of stopping at nothing to save his country’s collapsing economy and wrote that, according to China, it was 67 American troops coming from Afghanistan to attend a military exhibition in China who had brought the coronavirus to the food market in Wuhan. He added that the U.S. has already proven, by massacring the Indians and by dropping the atom bomb, that it has no restraint when it comes to achieving its goals, and that it will not hesitate to launch biological war even if half of humanity is destroyed. Sahat-altahreer.com, March 26, 2020.

[2] Al-Thawra (Syria), May 18, 2020.