W wywiadzie z 4 stycznia 2022 r. dla Al-Manar TV (Hizbullah-Liban), zastępca dowódcy IRGC, admirał Ali Fadavi, powiedział, że podczas incydentu w 2016 r. przy wyspie Farsi Amerykanie szybko zrozumieli, że są “zbrodniarzami w celi śmierci” i że ryzykują, iż zostaną uderzeni pełną siłą IRGC, więc szybko posłuchali rozkazów IRGC. Powiedział także, że kiedy nadejdzie właściwy czas, Iran uderzy w Amerykę i jej syjonistycznych “zwolenników” z wielką siłą. Ponadto powiedział, że jeśli Izrael będzie działał przeciwko Iranowi, Iran zamieni Hajfę i Tel Awiw w proch. Nadto admirał Fadavi powiedział, że Amerykanie wkrótce zostaną unicestwieni i że przestaną panować nad światem i nad regionem.

Aby zobaczyć klip z zastępcą dowódcy IRGC, admirałem Alim Fadavim w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

„Amerykanie zrozumieli… że są zbrodniarzami w celi śmierci; Szybko zrobili to, o co ich prosiliśmy”

Ali Fadavi: Kiedy schwytaliśmy Amerykanów na wyspie Farsi [incydent z 2016 r.], przez pierwsze 20 minut Amerykanie czuli swoją wyższość. Czuli się jak supermocarstwo, więc wystartowali samolotami ze swoich lotniskowców. Gdyby Amerykanie wystrzelili choć jedną kulę na wyspę Farsi, która jest naszą ziemią, zaatakowalibyśmy ich lotniskowiec, jak również dużą liczbę okrętów w tej okolicy.

Jednak Amerykanie bardzo szybko zrozumieli, że to oni byli oskarżeni, że oni byli zbrodniarzami w celi śmierci i że ryzykują, że uderzy w nich pełna siłą IRGC. Zadziałali więc szybko. Zastąpili osobę, która komunikowała się z nami z lotniskowca, kobietą, która mówiła po persku. Dwa z każdych trzech słów, jakie wypowiadała, brzmiały „dobrze”, co przekładało się na „Jestem posłuszna waszym rozkazom”. Szybko zrobili to, o co ich prosiliśmy.

„We właściwym czasie, kiedy uderzymy w Amerykę – Wielkiego Szatana – i ich syjonistycznych zwolenników, uderzymy w nich z wielką siłą”

To jest status Amerykanów, to jest status wrogów Allaha i to jest status tych, którzy stoją z osią Kłamstwa. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że we właściwym czasie, kiedy uderzymy w Amerykę – Wielkiego Szatana – i ich syjonistycznych zwolenników, uderzymy ich wielką siłą.

Jak słynnie powiedział dawno temu Imam Chamenei, kiedy syjoniści mieli jakieś złudzenia… Powiedział: “Jeśli podejmą choćby najmniejszy krok [przeciwko nam], zamienimy Hajfę i Tel Awiw w proch”.

„Wkrótce będziemy świadkami unicestwienia Amerykanów i ich dominacji nad światem, a szczególnie nad tym regionem”

Jeśli syjoniści zrobią coś głupiego i postąpią krok przeciwko nam, czy to duży, czy mały, będziemy to widzieli jako znak, że Allah zadekretował, że mamy zaatakować, żebyśmy mogli wziąć odwet. To będzie oznaczało unicestwienie syjonistów. Jest faktem, że syjoniści znikną znacznie szybciej niż w ramach czasowych ustalonych przez Przywódcę.

 

Wkrótce będziemy świadkami unicestwienia Amerykanów i ich dominacji nad światem, a szczególnie nad tym regionem. Wkrótce zobaczymy, jak opuszczają region. To się z pewnością zdarzy.