Mehdi Taeb, szef irańskiej Strategicznej Bazy Doradczej Ammar, która doradza irańskiemu najwyższemu przywódcy Alemu Chameneiemu, powiedział w programie Channel 3 z 28 kwietnia 2022 r., że Holokaust był kłamstwem, które miało doprowadzić do powstania Izraela. Powiedział, że nikomu nie wolno „ruszać” Holokaustu, bo to by spowodowało, że „pęknie” i stanowiło wyzwanie dla przetrwania Izraela. Ponadto Taeb powiedział, że syjonizm i Izrael są „najlepszymi uczniami szatana” i że syjoniści i Żydzi kontrolują rezerwy ropy i złota na świecie. Wyjaśnił, że Izrael to „rakowata narośl”, którą należy „operować”. Co więcej, powiedział, że Jerozolima jest „główną arterią” syjonistów i że uderzenie w nią spowodowałoby zawalenie się wszystkiego. Aby dowiedzieć się więcej o Mehdim Taebie, patrz klipy MEMRI TV nr 8029nr 8048 i nr 9518.

Aby zobaczyć klip z irańskim funkcjonariuszem Mehdim Taebem, kliknij tutaj lub poniżej.

„Holokaust jest kłamstwem; został stworzony i podtrzymywany, [aby] Palestyna zamieniła się w Izrael”

Mehdi Taeb: Holokaust jest kłamstwem. Został stworzony i podtrzymywany, aby osiągnąć określony cel, a wtedy osiągnęli ten cel. Jaki był cel? Że w określonym dniu Palestyna zamieni się w Izrael. Udało im się to, używając tego kłamstwa. Jak to się dzieje, że nie pozwalają nikomu dotknąć [Holokaustu]? Bo jeśli ktoś go dotknie, to pęknie. Innymi słowy, gdy pęknie przyczyna [ich założenia], ich przetrwanie zostanie zakłócone .

[…]

„Wszyscy zgadzają się, że korzenie wielu rzeczy – takich jak ropa i złoto – są trzymane przez ruch syjonistyczny i Żydów”

Syjonizm i okupacyjny reżim są najlepszymi uczniami szatana. Dlatego opanowali umiejętność wzbudzania strachu i troski — [mówią:] „jeśli nie będzie cię z nami, zostaniesz zniszczony”.

 

[…]

Wszyscy zgadzają się, że korzenie wielu rzeczy – takich jak ropa i złoto – są trzymane przez ruch syjonistyczny i Żydów.

[…]

„Syjonistyczny reżim to rakowata narośl… Główna arteria syjonizmu na świecie znajduje się w Jerozolimie; jeśli uderzysz w główną arterię, wszystko się zawali”

Reżim syjonistyczny jest rakowatą naroślą i ma korzenie w Ameryce, Europie i Azji. Trzeba go operować. Jeśli nie zastosujesz się do procedury w tej operacji, ucierpi zarówno chirurg, jak i pacjent. Mówimy o prestiżu całego Zachodu. Zachód popełnił błąd… to znaczy syjoniści popełnili błąd i o tym powiem. Odsłonili swoją główną arterię. Główną arterią syjonizmu na świecie jest w Jerozolimie. Jeśli uderzysz w główną arterię, wszystko się zawali.