Wysoki rangą funkcjonariusz Hamasu, Mahmoud Al-Zahar, powiedział 12 grudnia 2022 r. w programie Al-Masirah TV (Huti-Jemen), że Hamas osiągnął „fazę odstraszania”, w której może „obronić” okupowaną Palestynę. Dodał również, że po „Bitwie Obietnicy Życia Przyszłego” nie będzie ucisku, syjonizmu ani „zdradzieckiego chrześcijaństwa”.

Aby zobaczyć klip z funkcjonariuszem Hamasu, Mahmoudem Al-Zaharem, kliknij tutaj lub poniżej:

„Kiedy mówimy o armii Jerozolimy i o Bitwie Obietnicy Życia Przyszłego, nie mówimy tylko o wyzwoleniu naszej ziemi”

Mahmoud Al-Zahar: Dzisiaj można powiedzieć, że osiągnęliśmy fazę odstraszania, fazę, w której możemy bronić okupowanej ziemi. Kiedy mówimy o Armii Jerozolimy i Bitwie Obietnicy Życia Przyszłego, nie mówimy tylko o wyzwoleniu naszej ziemi – ale wierzymy w to, co powiedział nasz Prorok Mahomet:

 

„Allah zbliżył krańce świata ze względu na mnie i widziałem jego wschodnie i zachodnie krańce. Panowanie mojego narodu dosięgnie tych krańców, które zostały mi przybliżone”.

 

[…]

„Planeta Ziemia przejdzie pod [system], w którym nie będzie niesprawiedliwości, ucisku, zdrady, syjonizmu, zdradzieckiego chrześcijaństwa”

Całe 512 milionów kilometrów kwadratowych planety Ziemia znajdzie się pod [systemem], w którym nie będzie niesprawiedliwości, ucisku, zdrady, syjonizmu, zdradzieckiego chrześcijaństwa, ani zabójstw i zbrodni, takich jak te popełniane na Palestyńczykach, i przeciwko Arabom we wszystkich krajach arabskich – w Libanie, Syrii, Iraku i innych krajach.