Saudyjski imam Abdulwahab Al-Omari powiedział w kazaniu piątkowym, że Allah zamienił Żydów w małpy i świnie i że w Dzień Sądu Ostatecznego będą oni żołnierzami Antychrysta. Według Al-Omariego Jezus zstąpi na ziemie przed Dniem Sądnym, przyjmie szariat i będzie gonił Antychrysta, zabijając go w Lod. Muzułmanie wówczas „rzucą się na Żydów i zabiją ich”, według Al-Omariego, który zakończył kazanie modlitwami do Allaha, by “policzył ich jednego za drugim i zabił ich do ostatniego” i „nie oszczędził ani jednego”. Kazanie wygłosił w Disza w Arabii Saudyjskiej i zamieszczono je w Internecie 28 stycznia.

Żeby zobaczyć klip imama Abdulwahaba Al-Omariego w MEMRI TV, kliknij tutaj lub niżej.

„To są Żydzi – Allah przeklął ich, był rozgniewany na nich i zamienił ich w małpy i świnie… Muzułmanie będą im się przeciwstawiali do Dnia Sądu Ostatecznego”

Imam Abdulwahab Al-Omari: To są Żydzi. Allah przeklął ich, był rozgniewany na nich i zamienił ich w małpy i świnie. “Ja z pewnością podniosę przeciwko nim, aż do Dnia Zmartwychwstania tych, którzy będą im zadawać dotkliwe cierpienia”. Oni podżegają konflikt między muzułmanami i muzułmanie będą im się przeciwstawiać do Dnia Sądu Ostatecznego. Prorok Mahomet powiedział nam, że będą on [jak nóż] na gardłach wiernych, aż Jezus, pokój z nim, zstąpi przed Dniem Sądnym. Muzułmanie będą walczyć z Żydami. Zostanie zesłany Antychryst i wszyscy jego żołnierze będą Żydami, w Palestynie i gdzie indziej. Są jego pomocnikami, jego żołnierzami. Ich najwyższym pragnieniem jest unicestwić islam.

[…]

Wtedy Jezus, pokój z nim, przyjdzie. Muzułmanie będą trzymać się religii Proroka Mahometa, a ich imamem będzie Mahdi, potomek Proroka Mahometa. Jezus zstąpi, kiedy muzułmanie będą pośrodku modlitwy, a on będzie modlił się za nimi i za ich imamem. Potem przyjmie szariat Proroka Mahometa. Zabije świnię, rozbije krzyż i zniesie podatek dżizja, a wszyscy chrześcijanie, których Allah zechce poprowadzić, nawrócą się na islam.

„Nawet kamienie i drzewa powiedzą: ‘O muzułmaninie, za mną jest Żyd, przyjdź i zabij go’. O Allahu, przyspiesz ich unicestwienie – policz ich jednego za drugim i zabij ich do ostatniego – nie oszczędź ani jednego z nich”  

Wtedy Jezus będzie gonił Antychrysta. Jeśli Antychryst miałby spojrzeć na Jezusa, rozpuści się jak sól w wodzie, jak powiedział nasz Prorok Mahomet. Jezus schwyci Antychrysta w Lod, które jest miastem w Palestynie, i zabije go swoją włócznią. Allah sprawi, że Antychryst zostanie zabity przez Jezusa, syna Marii.

Muzułmanie wtedy rzucą się na Żydów i zabiją ich. Nie oszczędzą ani jednej duszy. Nawet kamienie i drzewa powiedzą: „‘O muzułmaninie, za mną jest Żyd, przyjdź i zabij go”. O Allahu, przyspiesz unicestwienie Żydów.

Wierni: Amen.

Abdulwahab Al-Omari: O Allah, policz ich jednego za drugim i zabij ich do ostatniego.

Wierni: Amen.

Abdulwahab Al-Omari: Nie oszczędź ani jednego z nich.

Wierni: Amen.