Radżaa Al-Halabi, przewodnicząca Ruchu Kobiet Hamasu, 13 grudnia 2021 r. w wywiadzie dla Al-Aqsa TV (Hamas-Gaza) chwaliła kobietę, która dokonała zamachu samobójczego,Rim Al-Rijaszii niedoszłą samobójczynię, Fatimę Al-Nadżar. Powiedziała, że wszystkie kobiety Hamasu i Gazy dokonałyby zamachów samobójczych, jeśli zostaną poproszone. Ponadto powiedziała, że gdyby Brygady Al-Kassam były otwarte dla kobiet, byłoby tam równie wiele członkiń jak członków. Więcej o Radżaa Al-Halabi, patrz klipy MEMRI TV nr 8150 i 7800.

 Aby zobaczyć klip zRadżaa Al-Halabiw MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

Wszystkie kobiety w Gazie są gotowe do przeprowadzenia „operacji męczeńskich”

Radżaa Al-Halabi: Kiedy mówię o roli kobiety w dżihadzie, przypominam poszukiwaczkę męczeństwa,Rim Al-Rijaszi, która zostawiła swoje dzieci [i wysadziła się w powietrze w 2004 r.] Siostra Fatima Al-Nadżar, starsza kobieta, [próbowała wysadzić się w powietrze w 2006 r.]Ona nigdyniezeszła z polabitwydżihadu. Byłytakżeinnekobiety. Powiadam, że wszystkie kobiety Hamasu, a wierzę, że jesteś jedną z nich… Kobiety Hamasu, a w rzeczywistości wszystkie kobiety w Gazie, nie tylko te, które należą do Hamasu…

Gdyby je poproszono o przeprowadzenie operacji męczeńskich, nie odmówiłyby.

[…]

„KobietyHamasuaspirują do męczeństwadlaAllaha”

Kobiety Hamasu aspirują do męczeństwa dla Allaha.Gdyby nasze kobiety miały pozwolenie na dołączenie do Brygad Al-Kassam, ich liczba byłaby nie mniejsza niż mężczyzn.