Poniżej podajemy fragmenty programu telewizyjnego z Khaledem Al-Zaafranim, założycielem egipskiej partii Sprawiedliwość i Postęp, nadanego przez Al-Hafez TV 12 maja 2013 r.

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć to wideo w MEMRI TV.

Khaled Al-Zaafrani: Żydzi wszczynają wojny na świecie. Wszczęli pierwszą wojnę światową, jak również drugą wojnę światową i nadal będą wszczynali wojny. Żydzi nie mogą żyć bez wojen, spisku, podstępów i oszustwa. Możemy być pewni, że Żydzi nie będą starać się o pokój ani go utrzymywać.

[…]

Dobrze wiadomo, że podczas Paschy robią macę nazywaną “krwią Syjonu”. Biorą chrześcijańskie dziecko, podrzynają mu gardło i zabijają je. Potem biorą jego krew i robią swoją [macę]. To jest bardzo ważny rytuał dla Żydów, z którego nigdy nie rezygnują.

Dziennikarz: Czy mógłby pan powtórzyć nazwę tego rytuału?

Khaled Al-Zaafrani: To nazywa się Rytuałem Krwi Syjonu. Podczas żydowskiej Paschy muszą zarżnąć…

Gość w studio: Jak [starożytni] Egipcjanie składali ofiarę “panny młodej Nilu”…

Dziennikarz: I Żydzi robią to do dzisiaj?

Khaled Al-Zaafrani: Absolutnie. Królowie francuscy i carowie rosyjscy odkryli to w dzielnicach żydowskich. Wszystkie masakry Żydów, które zdarzyły się w tych krajach, były dlatego, że odkryli, że Żydzi porywali i mordowali dzieci, żeby zrobić macę paschalną.

Zapisane dowody tego są przechowywane w egipskich archiwach narodowych. To zdarza się do dzisiaj.

[…]

Zliżała się Pascha, a Żydzi z Damaszku nie mogli znaleźć chrześcijanina. Był tam ksiądz chrześcijański, który ich leczył. Był narodowości włoskiej i francuskiej i jego pracą było leczenie ludzi. Leczył Żydów, ale ponieważ nie mogli znaleźć żadnego innego chrześcijanina, wezwali go, żeby ich leczył… Ich przyznanie się [do winy] jest dobrze udokumentowane.

Umieścili księdza w wannie, zamordowali go, rozbili jego kości tłuczkiem, wzięli jego krew i zrobili “macę Syjonu”.

Dziennikarz: Czy ta maca jest jedzona?

Khaled Al-Zaafrani: Oczywiście. Kroją ją i biją się o to, kto zje krew chrześcijańską.

Kiedy porusza się ten temat, Żydzi uważają to za problem, tak jak problem Hitlera i Holocaustu.[…]