Nastoletni uczestnik letniego obozu Palestyńskiego Islamskiego Dżihadu (PIJ), o nazwie “Miecz Jerozolimy”, powiedział: „Nie przyszliśmy tutaj, żeby cieszyć się lub bawić”, raczej, powiedział, obozowicze przyszli, by poświęcić się dla Palestyny i swojego ludu. Wygłosił to w wiadomościach o obozie nadanych przez Al-Quds Al-Youm TV (Islamski Dżihad – Gaza) 29 czerwca 2021 roku. Nastolatek powiedział, że Hitler zostawił kilku Żydów przy życiu, żeby pokazać, jak są nikczemni. Groził, że PIJ rozerwie żydowskie ciała na strzępy swoimi rakietami i powiedział: “Zmykajcie do schronów, myszy, synowie Żydów!”

Ahmad Al-Ra’I, rzecznik letnich obozów o nazwie “Miecz Jerozolimy”, powiedział, że obozami kierują trenerzy i dowódcy z Brygad Al-Kuds i że wpajają chłopcom wojskową wiedzę i umiejętności, które umożliwią im  przeciwstawienie się wrogowi na „następnym etapie”. „Abu Omar,” dowódca PIJ odpowiedzialny za szkolenie na letnich obozach “Miecz Jerozolimy” powiedział, że dowódcy szkolą obozowiczów, by mogli iść w ślady swoich ojców. Powiedział, że dzieci poświęcą swoją krew i części ciała w imieniu arabskich i islamskich narodów, “które zachowują milczenie o naszej sprawie”. Więcej o indoktrynacji i militarnym szkoleniu na palestyńskich letnich obozach jest w klipach MEMRI TV nr 89478940893473336151614555775025.

Aby zobaczyć klip nastolatka z letniego obozu Palestyńskiego Islamskiego Dżihadu w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

Rzecznik obozu: Szkolenie prowadzą “trenerzy i dowódcy Brygad Al-Kuds [;] Ci chłopcy będą w stanie przeciwstawić się rabującemu wrogowi i okaleczyć mu twarz w następnej wojnie”

Ahmad Al-Ra’I, rzecznik letnich obozów PIJ: W sprawie programów militarnych, jak widzicie za mną… Bracia, którzy są odpowiedzialni za te programy, są trenerami i dowódcami Brygad Al-Kuds, więc mogą wpoić chłopcom  wojskową wiedzę, nauczyć ich, jak wypełniać misje, jak również wojskowych umiejętności, takich jak pozycja strzelecka, kamuflaż, strzelanie w ruchu i miejska walka, więc na następnym etapie, z wolą Allaha, ci chłopcy będą w stanie przeciwstawić się rabującemu wrogowi i okaleczyć mu twarz w następnej wojnie.

[…]

Nastoletni obozowicz: Hitler zostawił kilku z was przy życiu, żeby „pokazać nam, jak nikczemni jesteście… Rozedrzemy wasze ciała na strzępy naszymi rakietami”

Nastoletni obozowicz: Nie przyszliśmy tutaj, żeby się cieszyć lub bawić, ani nic takiego. Przyszliśmy z naszymi duszami, naszą krwią, naszymi męczennikami i naszymi rannymi, żeby poświęcić się dla Palestyny i dla naszego ludu.

[…]

Zapytaliśmy Hitlera, dlaczego zostawił niektórych z was przy życiu.

Zrobił to, żeby pokazać nam, jak jesteście nikczemni. Przyjdziemy do was spod ziemi i wbijemy strach w wasze serca, i nad ziemią rozedrzemy wasze ciała na strzępy naszymi rakietami. Zmykajcie do schronów, myszy, synowie Żydówki!

[…]

Dowódca szkolenia na obozie: „Dzieci Palestyny poświęcą swoją krew i części swoich ciał”  

Abu Omar, dowódca szkolenia na obozie: My w Islamskim Dżihadzie i w Brygadach Al-Kuds uczymy wojowników, te lwiątka, mocy serca, mocy wiary i odwagi. Uczymy ich sztuki walki z wrogiem, który zagrabił naszą ziemię. Uczymy ich taktyki i umiejętności obchodzenia się z bronią, jak również środków bezpieczeństwa. Mówimy do wroga: Te dzieci chwyciły za tę broń i szkolimy je, jak ją używać, jak również jakie podjąć środki bezpieczeństwa, żeby poszły w ślady swoich ojców z wolą Allaha.

[…]

Dzisiaj mówimy arabskiemu i islamskiemu narodowi: Z wolą Allaha, te dzieci poświęcą swoją krew i części swoich ciał, tak jak robiły to podczas [bitwy] “Miecz Jerozolimy”. W imieniu narodów, które zachowują milczenie w naszej sprawie.