W programie nadanym 14 lutego 2019 r. w Al-Aqsa TV (Hamas/Gaza), matka Muhammada Said Muhammad Alego, 19-letniego Palestyńczyka, który został zabity, kiedy atakował nożem izraelskich policjantów przy Bramie Damasceńskiej w Jerozolimie, powiedziała, że jej syn był „lwem”.  Chwaliła jego sprawność w dzierżeniu noża, kiedy atakował policjantów, wyjaśniając, że był rzeźnikiem. Potem zaśpiewała: „Muhammad Ali był odważnym mężczyzną, o komandosie noża… Jesteś dumą islamu… Twój nóż posłał te karły do ucieczki we wszystkich kierunkach”. Powiedziała następnie, że Palestyna i Allah zasługują na to, by Palestyńczycy poświęcali dla nich swoje życie. Nie wymieniono nazwiska matki.

Aby zobaczyć klip z matką Muhammada Said Muhammad Alego w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

„Można zobaczyć na wideo z ataku, jak doświadczony był w dzierżeniu noża, bo był rzeźnikiem”

Matka Muhammada Said Muhammad Alego: Jestem matką bohaterskiego męczennika, Muhammada Said Muhammad Alego. Muhammad Said żył w okupowanej Jerozolimie. Miał 19 lat. Został męczennikiem przy Bramie Damasceńskiej w okupowanej Jerozolimie po przeprowadzeniu operacji sztyletowania.

[…]

Muhammad był kimś, na kim można polegać. Był diabelsko dobrym chłopakiem. Rzeźnikiem. Lwem. Można zobaczyć na wideo z ataku, jak doświadczony był w dzierżeniu noża, bo był rzeźnikiem. Muhammad był rzeźnikiem i wiedział, jak zarzynać.

„Pan zasługuje na to, byśmy poświęcali dla niego nasze życie”

Gdybym miała opisać Muhammada, powiedziałabym: Muhammad Ali był odważnym człowiekiem, o, komandosem noża. Było słychać żołnierzy z izraelskiej policji [krzyczących] jak szaleńcy. Jesteś dumą islamu, jak zaświadczają miliony. Twój nóż posłał te karły do ucieczki we wszystkich kierunkach.

[…]

Nasza ojczyzna jest cenna i zasługuje na to, byśmy poświęcali dla niej nasze życie. Pan zasługuje na to, byśmy poświęcali dla niego nasze życie.