Doradca prezydenta Autonomii Palestyńskie, Mahmoud Al-Habbasz, powiedział, że Theodor Herzl opracował plan wyludnienia Palestyny w celu stworzenia “ziemi bez ludzi”. Powiedział o tym w wywiadzie, który nadała palestyńska telewizja 17 marca 2021 roku. Al-Habbash powiedział, że Herzl planował eksterminację Palestyńczyków przez wysłanie ich do Afryki, by pożarły ich dzikie bestie, żeby można było sprowadzić Żydów z całego świata do Palestyny. Habbash dodał, że Żydzi nie mają żadnego związku z Palestyną ani z rasą semicką.

Aby zobaczyć klip z Mahmoudem Al-Habbaszem w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

„Kiedy Theodor Herzl… odwiedził Palestynę [powiedział]: 'Musimy dokonać eksterminacji [Palestyńczyków]; Musimy wyrzucić ich na pustynie lub do dżungli Afryki i niech dzikie bestie ich pożrą’”

Mahmoud Al-Habbasz: Kiedy Theodor Herzl, tak zwany “ociec politycznego syjonizmu”, odwiedził Palestynę na początku XX wieku i zobaczył, że Palestyna jest zamieszkała, tętniąca życiem i przepełniona kulturą, która ma silne historyczne korzenie, powiedział: “Gdzie założymy nasze projektowane [państwo]? Musimy zamienić Palestynę w ziemię bez ludzi przez wyludnienie jej”. Użył bardzo rasistowskich określeń. Powiedział: “Musimy dokonać eksterminacji ich. Musimy wyrzucić ich na pustynie lub do dżungli Afryki i niech dzikie bestie ich pożrą”.

„Żydzi nie mają żadnego związku z [Bliskim] Wschodem, z Palestyną ani z rasą semicką” 

Celem było wyludnienie Palestyny i sprowadzenie Żydów z całego świata… Żydzi nie mają żadnego związku z [Bliskim] Wschodem, z Palestyną ani z rasą semicką.

[…]

To, co dzieje się [w Palestynie], jest ludobójstwem – w powolnym i stosunkowo nie militarnym sensie, mimo że jest militarny aspekt tego, ponieważ Izrael chowa się za swoją tyrańską, militarną siłą w próbie zrealizowania swoich politycznych zamiarów. Jest przymusowe wysiedlanie, eksterminacja i czystka etniczna.

[…]

„Kolonializm stworzył Izrael w sercu arabskiego regionu, by służył kolonialnym interesom… Administracje USA [i] amerykańskie Głębokie Państwo… używają Izraela do własnych interesów”  

To nie Żydzi używają USA [i] administracji USA i kolonialnych interesów Amerykanów i Europejczyków na rzecz Izraela. Jest odwrotnie – [zachodni] kolonializm doprowadził do zaistnienia Izraela. Izrael jest kolonialnym faktem i kolonialną ideą. Kolonializm stworzył Izrael w sercu arabskiego regionu, żeby służył kolonialnym interesom”

Gdyby Żydzi, Izraelczycy i syjoniści milczeli o swoich religijnych twierdzeniach, prawdziwi przodkowie syjonistycznego przedsięwzięcia wprawiliby je w ruch. Tymi przodkami są administracje USA i amerykańskie Głębokie Państwo, i oni używają Izraela do własnych interesów.