Jemeński profesor uniwersytetu, dr Abd Al-Wadud Mukaszer, powiedział w programie z 26 kwietnia 2022 r. nadanym przez Al-Masirah TV (Huti – Jemen), że konflikt muzułmanów z Żydami jest religijny i egzystencjalny, i nie jest konfliktem o granice. Rozwinął to mówiąc, że według Koranu Żydzi są „najpaskudniejszymi i najgorszymi istotami ludzkimi”, i zostali przekształceni przez Allaha w małpy i świnie. Ponadto dr Mukaszer powiedział, że muzułmanie muszą dokonać eksterminacji Żydów i że każdy muzułmanin musi walczyć w celu wyzwolenia Palestyny i Jerozolimy od ich brudu. Dr Mukaszer cytował także Adolfa Hitlera i Mein Kampf, i oskarżył Żydów o szerzenie AIDS, raka i niemoralności w Egipcie po umowach z Camp David.

Aby zobaczyć klip z wystąpieniem dra Abd Al-Waduda Mukaszera w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

„Nasz konflikt z Żydami jest egzystencjalnym konfliktem cywilizacji… Musimy nauczyć nasze dzieci, że prowadzimy opór przeciwko najpaskudniejszym i najgorszym istotom ludzkim”  

Abd Al-Wadud Mukaszer: Wiemy, że nie walczymy [tylko z] Izraelem. Gdybyśmy walczyli [tylko] z Izraelem, zlikwidowalibyśmy go do teraz, ale walczymy z Izraelem i tymi za nim – Ameryką i krzyżowym Zachodem. Musimy zjednoczyć się i walczyć razem z nimi wszystkimi.

Powinniśmy wiedzieć, że nasz konflikt z Żydami jest egzystencjalnym konfliktem cywilizacji. To nie jest konflikt o granice, czy to granice z 1967, czy 1948 roku. To wszystko nie jest prawdą, to jest iluzja.

Szokującą prawdą, którą wszyscy w pełni znają, jest, że nasz konflikt z syjonistami jest egzystencjalny, a nie [jest] konfliktem o granice. Musimy nauczyć nasze dzieci, że prowadzimy opór przeciwko najpaskudniejszym i najgorszym istotom ludzkim. Choć jest prawdą, że są oni ludźmi, są najbardziej nikczemnymi [ludźmi], jak wspomniano w Koranie.

Koran mówi, że Allah zamienił ich w małpy i świnie, i we wszystko, co jest odrażające dla ludzkiej duszy.

[…]

Każdy muzułmanin „musi dokonywać eksterminacji [Żydów]; Nie wolno nam wyciągać do nich ręki, ponieważ oni są najbardziej nikczemnymi, najbardziej zdradzieckimi i najpaskudniejszymi stworzeniami Allaha”

Opór trwa. Żydzi wiedzą, że zostaną eksterminowani któregoś dnia, bardzo niedługo.

[…]

Każdy muzułmanin musi walczyć w celu odzyskania Palestyny, wyzwolenia Palestyny z brudu Żydów i wyzwolenia Jerozolimy i meczetu Al-Aksa – który jest bardzo drogi naszym sercom – od brudu Żydów.

[Każdy muzułmanin] musi dokonywać eksterminacji [Żydów]. Nie wolno nam wyciągać do nich ręki, ponieważ oni są najbardziej nikczemnymi, najbardziej zdradzieckimi i najpaskudniejszymi stworzeniami Allaha.

Żydzi, jak powiedział Hitler „nigdy nie przestrzegają żadnego traktatu ani przymierza”;  Po podpisaniu przez Sadata umów w Camp David, Egipt zaroił się od AIDS, raka, prostytucji

Nigdy nie przestrzegają żadnego traktatu ani przymierza. Nie wierzą, że jesteście ludźmi, którzy zasługują na życie. Wierzą, że jesteście dhimmi, którzy powinni być eksterminowani. Wierzą, że jesteście gojami, którzy powinni być ich niewolnikami, niczym więcej. Nie wierzą w dialog, traktaty lub porozumienia.

Wystarczy powiedzieć, że Hitler napisał w Mein Kampf, że nie można osiągnąć żadnego porozumienia z Żydem. Jednego dnia dyskutujesz z nim coś i zgadzasz się na coś, a następnego dnia on przychodzi i mówi: „Zacznijmy [dyskusję] raz jeszcze i tak dalej, i tak dalej”.

Prowadzący wywiad: Porozumienia, jakie palstyńscy przywódcy podpisali z nimi w przeszłości, są najlepszym dowodem, że ten wróg nie przestrzega paktów i traktatów.

Mukaszer: Także [porozumienia] z arabskimi krajami…Sadat, ten zdrajca, podpisał umowy z Camp David i co z tego dostał? AIDS szerzył się [w Egipcie]. Nawet [egipska] gleba została zmieniona skażonymi nawozami. Szerzyły się różne rodzaje raka. Szerzyła się prostytucja. Szerzyło się wszystko. Ci ludzie nie wierzą, że zasługujesz na życie.