Poniżej podajemy fragmenty wystąpienia islamisty z Londynu Abu Waleeda, pokazane na YouTube 19 kwietnia 2011 r.

Abu Waleed: Co jest koszmarem nocnym na Downing Street? Koszmarem nocnym na Downing Street, moi drodzy bracia, jest, kiedy drzwi Downing Street nr 10 zostają wykopane przez jednego monoteistę i wejdzie Kalif i ustanowi szariat.

Ktoś z publiczności: Powiedzcie: Allah Akbar.

Publicznosć: „Allah Akbar!”

Abu Waleed: Koszmarem na Downing Street, moi drodzy bracia, jest kiedy monoteista pociąga za sznur i wciąga transparent „Nie ma Boga nad Allaha” ponad Big Bena. Koszmarem nocnym na Downing Street jest, kiedy jeden monoteista wlatuje helikopterem aż na szczyt Big Bena. Zdejmuje te cyfry i zamienia je cyframi arabskimi. To jest koszmar nocny na Downing Street, moi drodzy bracia.

Jak wszyscy rozumiecie my, jako muzułmanie, nie jesteśmy tymi typami czekoladek kokosowych – umiarkowanych muzułmanów – tych, którzy pochylają głowy przed rządem. My jesteśmy tymi, którzy chcą działać dla Allaha, ustanowić obecność islamu i zapewnić, że David Cameron przychodzi na czworakach i daje nam dżizja – tak, racja – i zakrywa wszystkie kobiety i nakłada im na twarze nikab, włącznie z królową Elżbietą i Kate Middleton, tą kurwą, tą rozpustnicą. […]