29 kwietnia 2022 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Kuds, Kanał 1 (Iran) nadał wykład wygłoszony dla zagranicznych studentów w Iranie przez członka irańskiej Rady Najwyższej ds. Rewolucji Kulturalnej Hassana Rahimpoura-Azghadiego na konferencji Międzynarodowego Dnia Kuds w 2019 r. Podczas wykładu Azghadi twierdził, że Izrael porywa dzieci z całego świata arabskiego, zbiera ich narządy, aby wykorzystać je jako „części zamienne” dla bogatych Żydów i ludzi z Zachodu, oraz wykorzystuje je seksualnie w bazach wojskowych. Wyraził również wątpliwości co do Holocaustu i powiedział, że według badań Hitler „urodził się wśród Żydów”.

Aby zobaczyć klip z Hassanem Rahimpour-Azghadim, kliknij tutaj lub poniżej.

Żydzi „opierają się” na twierdzeniach o „rzezi Żydów w Europie przez Niemcy i Hitlera podczas II wojny światowej”; „Hitler miał żydowskie pochodzenie”

Hassan Rahimpour-Azghadi: Oni opierają się na rzezi Żydów w Europie przez Niemcy i Hitlera podczas II wojny światowej. Załóżmy, że to się naprawdę wydarzyło, nie zadając żadnych pytań, na przykład, czy to się naprawdę wydarzyło, czy też [w ogóle] istniało 6 milionów Żydów, by zabić ich w krematoriach. Skąd wzięła się liczba sześciu milionów? W dodatku, nawet jeśli zginęło sześć milionów Żydów, zginęło też 70, 80, czy 100 milionów chrześcijan. Przecież Europa jest najbardziej barbarzyńskim kontynentem na świecie, jak wiecie.

[…]

Chciałbym powiedzieć wam coś, w co możecie nie uwierzyć. Niedawno czytałem opracowania i zobaczyłem, że Hitler miał żydowskie pochodzenie. On sam urodził się wśród Żydów.

[…]

Izraelczycy biorą dzieci palestyńskie, irackie, syryjskie i jemeńskie i „używają ich jako części zamiennych dla zamożnych Europejczyków, Amerykanów i syjonistycznych Żydów” lub „zabierają je do baz wojskowych, gdzie wykorzystują je seksualnie”

Wiecie, w ostatnich latach [Izraelczycy] zabierali dzieci palestyńskie – jak również dzieci z Iraku, Syrii i Jemenu – i używają ich jako części zamiennych dla bogatych Europejczyków, Amerykanów i syjonistycznych Żydów. Pobierają ich narządy i zamrażają je, a jeśli dziecko bogatego mieszkańca Zachodu ma problem z nerkami, sercem, płucami lub okiem i potrzebuje części zamiennych, używają tych muzułmańskich dzieci z Palestyny, Iraku, Syrii i Jemenu.

 

Wiele przypadków uprowadzenia dzieci zostało ostatnio ujawnionych. Wiele tysięcy dzieci zaginęło w ostatnich [wojnach] w Iraku, Syrii, Jemenie i Palestynie. Albo zabierają je do baz wojskowych, gdzie wykorzystują je seksualnie.