HoloCartoons.com, antysemicka irańska witryna internetowa założona w sierpniu 2010 r., ma na celu wyszydzanie i pomniejszanie Holocaustu w oparciu o założenie, że te zdarzenia są całkowicie sfabrykowane przez Żydów dla własnych, niecnych celów.

Odwiedzającego tę witrynę, która ma strony po angielsku, hiszpańsku, arabsku i w farsi, wita muzyka Pink Panther oraz informacja, że jest ona poświęcona tym, którzy zostali zabici “pod pretekstem Holocaustu”. Zawiera e-książkę „HoloCartoons, w przedmowie do której czytamy m. in.: „Ta książka ma na celu potępienie jawnego kłamstwa o ‘planowanym morderstwie 6 milionów Żydów podczas drugiej wojny światowej’ rzekomo nazywanym ‘Holocaustem’. To kłamstwo jest tak oczywiste, że nie ma potrzeby dalszych wyjaśnień”.

Odwiedzający HoloCartoons.com mogą także kliknąć na ikony, żeby obejrzeć szereg antysemickich wideo na tematy Holocaustu na kanale YouTube HoloCartoons YouTube [1] .

Według irańskiej półoficjalnej agencji informacyjnej Fars irański karykaturzysta Maziar Bijani, założyciel Holocartoons.com, powiedział, że fundusze na nią pochodzą z irańskiej pozarządowej fundacji kulturalnej [2] .

W zeszłym roku MEMRI ogłosił szereg klipów wideo, pokazujących antysemityzm w Iranie. Większość z nich pojawiła się na witrynach internetowych albo sponsorowanych, albo autoryzowanych przez reżim irański – włącznie z witrynami w językach obcych irańskiego urzędu ds. radia i telewizji – które koncentrują się na negowaniu Holocaustu.

Przed Międzynarodowym Dniem Pamięci o Holocauście, 27 stycznia, kilka witryn irańskich opublikowało artykuły negujące Holocaust. Patrz MEMRI Seria Specjalnych Komunikatów – Nr 3538 – 26 stycznia 2011
Przed Międzynarodowym Dniem Pamięci o Holocauście witryna irańskiego “Towarzystwa Badań Adolfa Hitlera” pokazuje jak zdjęcia Holocaustu zostały “spreparowane” przez Żydów; witryna irańska publikuje serię francuskiego negacjonisty Holocaustu

Reżim irański oficjalnie aprobuje i pozwala na działanie pod swoimi auspicjami witrynom neo-nazistowskim i negującym Holocaust. Patrz MEMRI Seria Specjalnych Komunikatów – Nr 3409 – 30 listopada 2010
Irańskie, neonazistowskie strony internetowe negujące Holocaust działają z oficjalną aprobatą rządu

  • Dyskusja w maju 2010 r. w oficjalnej stacji telewizyjnej Iranu Al-Alaam TV skupiła się na negacji Holocaustu; patrz MEMRI TV Clip No. 2472: „Holocaust Denial Discussed on Iranian TV: There Were No Gas Chambers; You Cannot Squeeze 2,000 Jews into 100 Square Meters,” 5 maja 2010, http://www.memritv.org/clip/en/2474.htm .
  • We wrześniu 2008 r., Irańska oficjalna IRINN TV donosiła o publikacji w Iranie książki karykatur Holocaustu; MEMRI TV Clip No. 1879, http://www.memritv.org/clip/en/1879.htm .
  • Także, wcześniej w tym miesiącu, irańska agencja informacyjna Fars poinformowała, że znany negacjonista Holocaustu Fredrick Toben, przewodniczący Adelaide Institute, „chwalił irańskiego prezydenta Mahmouda Ahmadineżada za jego kluczową rolę w przełamaniu tabu badań nad rzeczywistością żydowskiego holocaustu”. Patrz MEMRI Blog, 6 kwietnia 2011, http://www.thememriblog.org/antisemitism/blog_personal/en/36303.htm

Poniższe obrazy pochodzą z wideo HoloCartoons videos, opublikowane w sierpniu 2010 r. Żeby zobaczyć ten klip w MEMRI TV, odwiedź http://www.memritv.org/clip/en/2903.htm .

Następnie pokazujemy obrazy i tekst z e-książki HoloCartoons e-book, opublikowanej w sierpniu 2010, w całości, w tłumaczeniu z angielskiego oryginału.

HoloCartoons: Obrazy z wideo

„HoloCartoons”: E-książka

[Tłumaczka starała się oddać niezręczności językowe oryginału]

Poświęcone tym, którzy zostali zabici pod pretekstem Holocaustu…

HOLOCAUST

Wstęp
Ta książka ma na celu potępienie jawnego kłamstwa o „planowanym morderstwie 6 milionów Żydów podczas drugiej wojny światowej” rzekomo nazywanym „Holocaustem”. To kłamstwo jest tak oczywiste, że nie ma potrzeby dalszych wyjaśnień. To kłamstwo, dzięki któremu okupujący Palestynę syjoniści usprawiedliwiali swoje okupowanie Palestyny i wiele innych zbrodni przez lata.

Jednak wierni wyznawcy Mojżesza są naszymi braćmi, ponieważ prorok Mojżesz jest bratem naszego proroka i wielkim prorokiem. U nas syjoniści są inni od prawdziwych wyznawców Mojżesza i w tej książce będziemy się nimi inaczej zajmować, i książka mówi o syjonistach, kłamcach, których haniebne przedstawienia zrujnowały rzeczywisty wygląd prawdziwych wyznawców Mojżesza.

Szanujemy tych wszystkich, którzy zostali zabici podczas drugiej wojny światowej, czy to Żydów, chrześcijan, czy muzułmanów. Tak jak szanujemy wszystkich ludzi, którzy są zabijani w warunkach ucisku, i uważamy ich obronę za część naszej odpowiedzialności. Tak więc, palestyńskie ofiary zabite przez zbrodniczych syjonistów w obronie ich państwa i istnienia nie zostaną zapomniane. Syjoniści zrujnowali Palestynę pod Wielkim Kłamstwem „Holocaustu”.

Holocaust rzekomo odnosi się do olbrzymiego nieszczęścia, w którym tragicznie zginęło 6 milionów Żydów spośród 5 milionów i 4 setek żydowskiej populacji zamieszkującej Europę. Niech Bóg błogosławi ich dusze i pamięć o nich jest zawsze dobrą konsekwencją historii.

Proszę zauważyć, że od teraz używana jest skrótowa forma “Holo” na “Holocaust”.

Z syjonistycznego punktu widzenia historia jest podzielona na trzy główne epoki:

Pierwsza epoka: przed Holo
Druga epoka: podczas Holo
Trzecia epoka: po Holo

Przed „Holo”:
Jest warte zauważenia, że syjoniści istnieli także przed „Holo”, długi czas przed. Także od początku. Ale wtedy ich nazwy były inne. Byli kulturalnymi i wyrafinowanymi ludźmi, którzy nie potrzebowali nauk proroków. Odseparowywali ludzi, którzy nie byli dobrze wychowani i kulturalni jak oni, i którzy szli za Mojżeszem i naukami innych proroków, żeby nie dopuścić, by kultura i wyrafinowanie społeczeństwa pogorszyły się. Oferowali wersety swojej świętej księgi ludziom i brali od niech niewielką ilość pieniędzy, żeby ludzie doceniali wartość tych wersetów. Oczywiście ukrywali przed nimi niektóre wersety, żeby zachować właściwą wiarę ludzi, a w zamian produkowali jakieś bardziej odpowiednie wersety i przedstawiali je społeczeństwu.

Byli to mili i dobrzy ludzie. Ich dobroć była takich wymiarów, że pozwalali prorokom na wybranie stylu własnego zamordowania.

Bardzo interesowały ich sztuki wizualne. Dlatego jeden z ich słynnych artystów o nazwisku „Steven Samery” uczynił, że artystyczne cielę rozkwitło w sztukę i ludzie je szanowali.

Pożyczali pieniądze potrzebującym, a w czasie zapłaty naliczali niewielką ilość pieniędzy, którą wydawali na rozwój i budowle dla ludu.

Powodowali społeczne, polityczne i kulturalne przemiany na świecie, przez dzielenie narodów i społeczeństw w celu poprawienia swojego statusu. A podczas tych przemian, które działy się na rzecz Boga, pobierali ciekawe korzyści.

Nie jest jednak jasne, dlaczego w historii nie-Żydzi walczyli z Żydami, którzy byli niezmiernie dobrzy, mili, kochali sztukę i byli atrakcyjnymi ludźmi, i zabijali ich.

Wszystko to trwało przez lata i przez stulecia.

Aż „Adolf Hitler” pojawił się na scenie. Hitler był przystojnym, pobudliwym Niemcem i pragnął udusić Żydów.

Podczas „Holo”:

Pewnego dnia Hitler obudził się i postanowił udusić 6 milionów Żydów. Ale niestety, było tylko 5 milionów 400 tysięcy Żydów w całej Europie. Dlatego Hitler wezwał pozostałe 600 tysięcy Żydów, przez zaproszenie, do Europy. Żydzi, będąc optymistycznymi i łatwowiernymi ludźmi, imigrowali do Europy w kilka dni. Tak więc reszta 6 milionów Żydów stała się dostępna.

Hitler i jego partnerzy zebrali 6 000 000 Żydów i umieścili ich i upchali na porządnych podstawach religijnych w “Ashoits” i innych obozach.

Potem Hitler nakazał swoim partnerom wybudowanie pokoi, żeby przyjąć jego gości, Żydów. Hitler wiele myślał, jak sprowadzić śmierć na jego gości w tych pokojach:

Pomyślał trochę o “komorach wieszania”.

Potem zwrócił myśli do “komór strzelania”.

Czasami także myślał o dzikich zwierzętach, jak “komory lwów i krokodyli”, jak ci starożytni królowie. Ale nagle miał pomysł, który był zarówno interesujący, jak ekonomiczny, „komora gazowa”.

Hitler badał różne rodzaje gazu do tego celu:

Rozkazał im, by uderzali Żydów w głowę cylindrami gazowymi.

Potem rozkazał, by Żydzi nosili cylindry z gazem po pokoju aż będą wyczerpani i umrą.

Ale używając tych sposobów mógł zabić tylko małą liczbę Żydów, aż przyszło mu na myśl zabijanie gazem duszącym.

Zbrodniczy partnerzy Hitlera szybko i odważnie zrobili to, co zostało im powierzone i zadusili 3 tysiące Żydów podczas każdej sesji w komorze 210 metrów kwadratowych. Potem Niemcy zamówili „Zyklone-B”, wyjątkowo potężny środek na wszy, do duszenia Żydów.

Ponieważ Żydzi byli zawsze uciskani, a równocześnie byli uprzejmymi ludźmi, pozwolili Niemcom na duszenie siebie.

Odwaga niemieckich żołnierzy i ich poświecenie były takie, że nigdy nie używali masek gazowych, żeby wejść do komory gazowej i wynieść zwłoki Żydów, bezpiecznie z nich wychodzili.

Później odkryto, że Niemcy hodowali gaz “Zyklone-B” w sposób, który nie zaszkodzi ich żołnierzom.

Niemcy zrobili kilka ciężarówek, które używały gazu jako paliwa i używali ich do przewożenia uduszonych zwłok. A czasami używali rur wydechowych tych ciężarówek, żeby dusić Żydów.

Niemieccy żołnierze następnie przenosili uduszone zwłoki Żydów do “pieców palących uduszonych Żydów” i znowu je tam palili.

Podczas wojny nie było dosyć paliwa do spalenia uduszonych Żydów. Dlatego naziści zmuszali Żydów, którzy jeszcze nie byli uduszeni, do dmuchania na zwłoki przez cały dzień, żeby się dobrze paliły. To sprawiło, że reszta Żydów była w takiej depresji, iż pamięć tego masowego morderstwa nigdy nie jest wymazana z umysłów Żydów.

Ta depresja rozdarła mentalność Żydów. Bo kiedy Alianci okupowali Niemcy, nie znaleźli ani śladu żydowskich zwłok, ani uduszonych, ani spalonych.

Niemcy robili mydło i kompost rolniczy z pozostałości uduszonych i spalonych zwłok Żydów. Później (naoczni świadkowie) znajdowali jakieś kawałki małych kości, połamanych zębów, włosów kobiet (pukli), rur z pieców i żeńskich i męskich woreczków żółciowych w perfumowanych mydłach robionych w Niemczech.

Niemcy używali także skóry Żydów do robienia abażurów i krótkich spodni jeździeckich; ich włosów do wypełniania materacy, ich paznokci jako plektronów do grania na gitarze, ich oczu do robienia kulek, a także używali innych części ciał do innych rzeczy.

Tak więc dobre skutki zwłok uduszonych Żydów istniały przez kilka lat w życiu każdego Niemca.

Forum
Wyjątki z “Jak mój ojciec został spalony” autorstwa „Menakhim Hishimbala”, pamiętniki jednego z ocalonych ze Zdarzenia Holocaustu.

Pytanie: Co to jest komora gazowa?

Odpowiedź: Komora gazowa to pokój, w który ktoś wpuszcza gazy, żeby udusić innych.

Pytanie: Jaka jest komora gazowa?

Odpowiedź: Komora gazowa jest zamkniętą przestrzenią dwustu dziesięciu metrów kwadratowych, gdzie Niemcy zebrali uciskanych i bezbronnych Żydów w grupach po trzy tysiące osób w tych pokojach i wypuszczali nad nimi gaz.

Pytanie: Jak Niemcy wpuszczali gaz do tych pokoi?

Odpowiedź: Po zebraniu Żydów w tych pokojach brali cylindry gazowe na dach i wpuszczali gaz od góry na głowy Żydów. Czasami otwierali kran z gazem, a czasami, kiedy nie byli w nastroju, żeby to zrobić, spuszczali w dół same cylindry gazowe.

Pytanie: Jak Niemcy wpuszczali gaz z sufitu, skoro nie było tam żadnej dziury, by to zrobić?

Odpowiedź: Zamknij się! Ty zbrodniarzu i anty-Żydzie! Jak ośmielasz się zadawać takie pytanie? Ty bestio, złoczyńco, kryminalisto, morderco!

Pytanie: Czy jest prawdą, że niektórzy dobrze znani Żydzi, tacy jak „Isaac Shamir” i „Avraham Stern” byli zwolennikami i współpracownikami Hitlera? I czy jest prawdą, że było około tysiąca dwustu Żydów w SS lub w armii niemieckiej w randzie marszałka lub nawet feldmarszałka?

Odpowiedź: Patrz poprzednia odpowiedź.

Pytanie: Jak Niemcy wyciągali zwłoki uduszonych Żydów?

Odpowiedź: Siąkali nosy w dwa palce i trzymali kołnierzyki zwłok i je wyciągali.

Pytanie: Dlaczego nie ma żadnych dokumentów dowodzących proklamacji masowego zabijania Żydów przez nazistów?

Odpowiedź: Ponieważ te dokumenty były ściśle tajne i chamskie, niemoralne i niesprawiedliwe i Żydzi ich nie dotykają i nie odnoszą do nich.

Pytanie: Czy Holocaust zdarzył się tylko podczas drugiej wojny światowej?

Odpowiedź: Nie pierwsze sześć milionów Żydów zmarło z głodu i nędzy w pierwszej wojnie światowej, ale ponieważ nikt nie zauważył tych sześciu milionów Żydów, to postanowili dać się zadusić przez nazistów podczas drugiej wojny światowej. To sie zdarzyło i uduszenie ich jest tematem naszej rozmowy.

Po „Holo”

Aż do ostatnich miesiecy drugiej wojny światowej nikt nie wiedział o “komorach gazowych i krematoriach”.

Gdyby nie było boskiej pomocy, która ujawniła tę sprawę, nikt nigdy nie wiedziałby o tym, ponieważ niemieccy żołnierze zniszczyli komory gazowe i krematoria w ostatnich dniach wojny.

Nikt poza zamordowanymi i uduszonymi ludźmi nie wiedział o tym, jak funkcjonowały komory gazowe, więc oni sami musieli uczestniczyć w Procesie Norymberskim, żeby ujawnić tajemnice..

Sąd Norymberski o wysokim poziomie szczodrości, próbował ograniczyć zwyczajową biurokrację i zaakceptować świadectwo martwych.

Jednak Adolf Hitler nigdy nie przyznał się do zbrodni, także po swojej śmierci, z powodu rozmiarów swojego zła.

Po zakończeniu wojny, dzięki pomocy boskiej, odkryto, że Hitler i jego wspólnicy zabili sześć milionów spośród pięciu milionów i czterystu tysięcy Żydów zamieszkujących Europę! I uczynili dodatkowe trzy miliony Żydów bezdomnymi.

Później dziewięć milionów innych Żydów twierdziło, że było częścią sześciu milionów uduszonych w komorach gazowych i miało żal do Niemców pod tym względem.

Inne dwanaście milionów Żydów także oświadczyło, że zostali spaleni w krematoriach niemieckich nazistów, kiedy byli żywi.

Pod koniec drugiej wojny światowej niemieccy żołnierze zniszczyli wszystkie komory gazowe i krematoria.

Później pełni oddania artyści żydowscy odbudowali szereg komór gazowych i krematoriów w innych częściach świata, używając swojej mocy umysłowej i wyobraźni jako ostrzegających luster dla tych, którzy mogą je odwiedzić.

Badacze dowiedli także, że wszyscy uduszeni Żydzi na świecie są ocalonymi z Holocaustu. Dowiedli także, że wszyscy ludzie na świecie są potomkami nazistów niemieckich lub nie-niemieckich.

W oparciu o tę proklamację wszyscy ludzie na świecie podjęli się zabezpieczenia Żydów do roku dwa tysiące trzydziestego, a jeśli potrzeba, do końca historii.

Rząd niemiecki uparcie prosił Żydów, by wzięli wszystko, co mieli, jako przeprosiny, ale Żydzi wzięli tylko sto miliardów dolarów i resztę im darowali w na rzecz Boga.

Także, pięćdziesiąt lat później, pewni bezstronni badacze syjonistyczni zdali sobie sprawę z tego, że zbrodniczy Niemcy zmuszali Żydów w obozach do przymusowej pracy. Kraje tego regionu wyraziły wolę wyliczenia sum pensji tych wspomnianych Żydów i wpłacenia jej do funduszu Żydowskich Zasobów Monetarnych.

Ci badacze dowiedli także, że Wielki Mufti Jerozolimy spojrzał trzy razy na zdjęcie Hitlera podczas wojny. W wyniku tego Palestyna należy do Żydów.

Terytorium Palestyny było puste. Tylko ograniczona liczba muzułmanów była tam i uwielbiała zostać ofiarą na powitanie syjonistycznych Żydów!

Starając się ułagodzić tych uduszonych Żydów, ci mieszkańcy powiedzieli, że są dla nich gotowi opuścić swoje niezamieszkałe ziemie na rzecz Boga.

Początkowo syjonistyczni Żydzi odrzucili tę ofertę, ale kiedy spotkali się z ich naleganiami, zaakceptowali Palestynę z poczucia obowiązku raczej niż bycia [przedmiotem] litości. Aby więc nie czuć się [przedmiotem] litości, wzięli Palestynę siłą i zamienili ją w obszar mieszkalny.

Po osiedleniu się w Palestynie syjonistyczni Żydzi wielce polecali mieszkańców tego kraju.

Po osiedleniu się w Palestynie syjonistyczni Żydzi wielce polecali mieszkańców tego kraju.

Osobiście wchodzili do miast w Palestynie jednym po drugim i traktowali ludzi uprzejmie. Ponieważ jednak nie byli świadomi, jak dobrze wyrazić swoje uczucia, ich uprzejmość kończyła się innym wynikiem.

Ponieważ tak w historii, tak również w geografii! Żydzi byli zawsze pod uciskiem, okrucieństwem i dławieniem, światowe stowarzyszenia, które były mianowicie stowarzyszeniami amerykańskimi i europejskimi, postanowiły pozwolić Żydom na to, by byli w spokoju i nie mieli z nimi nic wspólnego, jak długo nie nauczą sie poprawnego sposobu wyrażania swoich uczuć.

Syjonistyczni Żydzi więc przygotowali się do obrony przeciwko “innym”, unikając w ten sposób sytuacji, w której później byliby uciskani.

A ponieważ “inni” obejmuje cały świat, zgromadzili wystarczającą ilość broni atomowej, by zniszczyć cały świat.

Później jakieś smutasy i nic nie znaczący ludzie, tacy jak Robert Forison, Mark Weber, Yurgen Graf, Fredrik Toben, David Eroing, Germar Rudolf, Poll Racinie i Maziar Bijani! postawili pytania o tym fakcie.

Po pewnym czasie ci ludzie stali się obrażeni z powodu kwestionowania prawdy.

Niektórzy z nich popełnili samobójstwo z powodu wyrzutów sumienia.

Innych spotkało przypalenie kwasem lub ciosy w twarz i kopniaki z powodu cierpień ich sumienia.

A inni zostali postawieni przed sądem i uwięzieni z powodu wyrzutów sumienia, tak że uprzejmi i humanistyczni Żydzi zdecydowali, że nikt nie będzie kwestionował prawdy, żeby można było zapobiec tym ofiarom i szkodom.

Ponieważ jest prawdopodobne, że pozostałość Żydów na świecie może znowu wziąć udział w Holocauście i wynikającemu z tego duszeniu, mieszkańcy świata postanowili pozwolić Żydom na wyeliminowanie tych, którzy mają brwi nad oczyma, to jest niemal wszystkich istot ludzkich.

Żydzi zdali sobie sprawę z tego, że Palestyńczycy, Libańczycy, Syryjczycy, Irańczycy i niemal wszyscy ludzie na świecie mają parę brwi nad oczyma tuż pod czołem.

Dlatego postanowili bronić się bronią atomową i nieatomową.

Syjoniści zaczęli bronić się przeciwko wszystkim posiadaczom brwi w regionie, który do nich należy, a mianowicie na obszarach od Nilu do Eufratu, poczynając od Palestyny.

W wyniku możemy powiedzieć, że Holocaust jest pewnym i niekwestionowanym wydarzeniem w historii, w którym sześć milionów uciskanych Żydów lub więcej dołączyło do nieba.

… A każdy, kto w to wątpi, jest nikczemny, zbrodniczy i głupi i powinien umrzeć lub zostać zabity. Amen!


[1] http://www.youtube.com/user/holocartoons .

[2] „Iran Holocaust-denying website angers Israel,” Associated Press, 5 sierpnia 2010, http://www.tabnak.ir/en/news/206