Imam Abdul Alim Musa, dyrektor Masjid Al-Islam w Waszyngtonie, powiedział, że “syjoniści” przeprowadzili zamach bombowy na lotnisku w Kabulu w sierpniu 2021 r., zabijając amerykańskich żołnierzy, żeby wpłynąć na politykę prezydenta Bidena wobec Iranu. Powiedział to podczas piątkowego kazania, które nadano na koncie As-Sabiqun DC na YouTube 27 sierpnia 2021 r. Powiedział, że izraelska delegacja miała spotkać się z prezydentem Bidenem, o którym mówił “ten jak on się tam nazywa”, ale spotkanie zostało opóźnione z powodu zamachu bombowego, w celu zbadania stanowiska Bidena wobec Iranu.

Musa powiedział także, że głównym wrogiem islamu są syjoniści i że USA służą syjonistom. Powiedział, że jest to podobne do ataków 9/11, które, jak twierdził, także zostały dokonane przez syjonistów. Musa następnie oznajmił, że syjoniści mówią prezydentowi Bidenowi, co ma robić, ale Biden ma możliwość uratowania Ameryki przed syjonizmem. Powiedział, że syjoniści kontrolują Kongres i gospodarkę USA i że “rządzą Ameryką”. Więcej informacji o imamie Abdulu Alim Musie znajduje się w klipach MEMRI TV nr 586957622326.

Aby zobaczyć klip z imamem Abdulem Alim Musą w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

„Głównym wrogiem islamu byli syjoniści… Ameryka została przejęta przez syjonistów”

Abdul Alim Musa: Po krótkim okresie bycia muzułmaninem, zrozumieliśmy, kim jest nasz główny wróg i wiedzieliśmy od początku, że naszym głównym wrogiem są syjoniści. Głównym wrogiem islamu byli syjoniści. Dlatego nie tylko musieliśmy powstać przeciwko Amerykanom, którzy byli sługami syjonistów.

[…]

Syjoniści byli tutaj od przedwczoraj. Mieli się spotkać, prawda? Mieli się spotkać wczoraj z prezydentem, ze starym Bidenem. Ale mieli eksplozję tych ludzi tam i to było tak szokujące, że musieli odłożyć to aż do dzisiaj.

[…]

Syjoniści przejęli Amerykę i wczoraj, kiedy przygotowywali się do spotkania, racja? Ze starym… jak on się tam nazywa… ten człowiek już starzeje się… 78 lat, dobry Boże… i nie będzie dużo starszy zanim odejdzie…

Syjoniści są odpowiedzialni za śmierć żołnierzy USA w Kabulu; “Czy [syjoniści] nie mają historii… wiwatowania kiedy dział się 9/11?”

Więc, oni mają ten zamach bombowy. Chcą wejść i rozmawiać z nim w tym czasie, co chcą mu powiedzieć? „Patrz, nie chcieliśmy, powiedzieliśmy ci, że nie chcemy, byś robił cokolwiek z Iranem. Tylko dlatego, że mówisz światu, że zrobisz to z Iranem, zrobisz to… a my nie chcemy, byś to zrobił. Żeby ci pokazać, co czujemy w tej sprawie, wysadzimy w powietrze całą załogę twoich żołnierzy na oczach wszystkich i na oczach publiczności. Nic nie możesz z tym zrobić”. Dlaczego, nie mogli nic zrobić z 9/11, prawda? Czy nie mają historii ludzi stojących na budynkach, wiwatujacych, kiedy dział się 9/11, prawda? Kim są ci ludzie? Oni są syjonistami.

[…]

I Rosjanie pobiegli do domu, pobiegli do domu, nie oglądali się za siebie. A potem World Trade Center ulatuje z dymem. Obwiniali o to ludzi tam. Żałują, że to zrobili. Żałują, że to zrobili, bo ugrzęźli tam na ponad 20 lat.

[…]

Spotykają się tam dzisiaj i syjoniści mówią Bidenowi, czy jak on się tam nazywa, co ma robić. A on próbuje powiedzieć, “No cóż…” Dziś wieczorem albo jutro będziecie wiedzieć, czy oparł się. Ma możliwość uratowania Ameryki przed syjonistami. Czy wiecie [że] cały aparat rozumie, co się dzieje?

Kiedy przychodzi tutaj FBI i robią parę aluzji do pewnych rzeczy, a potem ida z powrotem do swoich spraw, powiedzieli wyraźnie, tuż przy drzwiach “nie musicie martwić się o nas dłużej, jest coś innego” i robią do tego aluzję… mówię… nie muszę dłużej martwić się o was wszystkich.

Za każdym razem, kiedy wracam z zagranicy, siedzę całe 4-5 godzin. Zanim wejdę do samolotu, stoję tam 2-3 godziny, muszę tam być naprawdę wcześnie, bo muszę tam stać, tylko czekać, iść do… Kiedy dotarłem tam, przybywając z Oakland innym razem, poszedłem na lotnisko, pokazałem im mój dowód, powiedzieli “okay, idź”, rozejrzałem się i przeszedłem przez miejsce, i tam było „stój tutaj… idź do przodu”. Zacząłem iść z powrotem… chwileczkę, co tu się dzieje? Własnie przeszedłem przez to. To zrobiło FBI. FBI było tutaj, żeby mi powiedzieć, ale nie dopuszczę, by im to uszło na sucho. Teraz jesteśmy pod nową dyspensą.

Syjoniści mają brudy “na cały Kongres”; “Trzymają ich za części ciała… muszą współpracować [;] Syjoniści kontrolują Kongres, syjoniści kontrolują Senat, syjoniści kontrolują gospodarkę, syjoniści kierują Ameryką” 

Syjoniści mówią nam, co robić, syjoniści umieścili dużego, wysokiego faceta… no wiecie, jak on się nazywa… szefa FBI. Robią, co chcą. Najlepszy przyjaciel Donalda Trumpa jest syjonistą, oni są przyjaciółmi… [ale] oni nie są jego przyjaciółmi, prawda? Czy nie manipulują nim i nie kontrolują go? Jakie było zadanie Trumpa? Powiedzieliśmy to tutaj, na lata zanim to się zdarzyło.

Po pierwsze, powiedzieliśmy, że jego zadaniem jest zniszczenie partii Republikańskiej. Pamiętacie to? Potem powiedzieliśmy, że zadaniem Donalda jest zniszczenie Ameryki, zrobienie jej super słabą. Jeśli Ameryka jest super słaba ideologicznie, a syjoniści są silni, to mała, stara grupa ludzi może go kontrolować. Dlaczego? Codziennie widzicie, dlaczego. Co to jest, Pegasus [szpiegowskie urządzenie] to i tamto… Mają coś na cały Kongres, a nie ma białego człowieka w Stanach Zjednoczonych, który żył moralnym życiem. Znaczy, prawdopodobnie jest jeden albo co… Ale oni, prawda? Powiedzcie prawdę! Więc syjoniści trzymają ich za części ciała, mają ich wszystkich! Muszą współpracować, pozwólcie, że wyjaśnię to znowu. Syjoniści kontrolują Kongres, syjoniści kontrolują Senat, syjoniści kontrolują gospodarkę, syjoniści kierują Ameryką.