W niedawnym kazaniu nadanym przez egipski kanał Al-Shabab TV, egipski duchowny Ahmad Eid Mihna ostrzegł, że Żydzi, których “ wrodzone cechy obejmują kłamanie, oszukiwanie, uprawianie lichwy i sprzedaż broni” stoją za „nędzą, cierpieniem, lichwą, burdelami i każdą postacią zepsucia, jakie szerzy się w kraju”. Powiedział, że nienawiść Żydów do muzułmanów nie narodziła się w czasach współczesnych, ale pochodzi z wczesnych dni islamu.

Żeby zobaczyć fragmenty tego kazania, nadanego 10 stycznia 2010 r., odwiedź http://www.memritv.org/clip/en/2409.htm .

Żydzi stoją za każdą postacią zepsucia, jakie szerzy się w kraju

Ahmad Eid Mihna: Żydzi stoją za nędzą, cierpieniem, lichwą, burdelami i każdą postacią zepsucia, jakie szerzy się w kraju. W bitwie pod Al-Ahzab [627 n.e. atakującymi] byli na pozór Arabowie – plemiona Kuraisz i Ghatafan.

Jednakże głównymi planistami tego najazdu byli Żydzi. Głównymi finansującymi ten najazd byli Żydzi. Głównymi ideologami tego najazdu byli Żydzi. Nienawiść i zazdrość wobec Proroka Mahometa były u Żydów widoczne od dnia narodzin Proroka i nie zaczęły się od bitwy pod Al-Ahzab.

Czarna historia Żydów dowodzi, że są przeciwni każdej reformie

Niektórzy ludzie myślą, że wrogość między islamem i judaizmem zaczęła sie od remigracji Proroka Mahometa do Medyny. To nie jest prawda. Czarna historia Żydów dowodzi, że są przeciwko każdej próbie reformy na świecie. Tego dowodzi historia Żydów i Bitwa pod Al-Ahzab pasuje do wzorca.

Historia Żydów pokazuje, że są przeciwko każdemu ruchowi reformatorskiemu na świecie. Każdy reformator, muzułmanin lub nie-[muzułmanin], będzie atakowany przez Żydów. Tacy są Żydzi. Rozkwitają tylko na walkach wewnętrznych lub sprzedaży broni, lichwie, burdelach i tak dalej.

Żydowm udało się zwerbować 10 tysięcy wojowników przeciwko Medynie. Cała populacja Medyny nie liczyła 10 tysięcy – włącznie z dziećmi, kobietami, mężczyznami i starcami. Cała populacja Medyny nie osiągnęła 10 tysięcy w piątym roku hidżra [„Wielka Emigracja” proroka Mahometa].

Wyobraźcie sobie, co by się stało, gdyby dosięgli murów Medyny. Żydom udało się zwołać „parlament” plemion Mekki. Udało im się zwerbować olbrzymią liczbę [wojowników] do tego najazdu, żeby zapewnić zniszczenie islamu i muzułmanów. […]

Nienawiść Żydów do muzułmanów – walka na śmierć i życie między reformatorami a demoralizatorami

Społeczeństwa muzułmańskie powinny wiedzieć, że nienawiść Żydów do muzułmanów nie zrodziła się współcześnie i nie ma na celu kradzież zasobów, terytorium lub czegokolwiek. Jest to walka na śmierć i życie między reformatorami a demoralizatorami, między muzułmanami a Żydami. […]

Kiedy Prorok Mahomet dotarł do Medyny, wszyscy Żydzi poczuli, że ich panowanie nad tym miastem chwieje się. Dlaczego? Ponieważ wykorzystywali naiwność Arabów. Kusili ich pieniędzmi – lichwą i tym wszystkim – i sprzedażą broni. Tak więc dwaj bracia – plemiona Aws i Charzaj – walczyły ze sobą na korzyść Żydów, którzy sprzedawali im broń i uprawiali lichwę.

Żydzi są pierwszym i najważniejszym źródłem broni dla Hamasu

Chwała Allahowi. Żydzi będa Żydami – zawsze i wszędzie. Ich wrodzone cechy obejmują kłamanie, oszukiwanie, uprawianie lichwy i sprzedaż broni. Także jeśli chodzi o naszych braci w Hamasie – niech Allah ześle im zwycięstwo – ich pierwszym i najważniejszym źródłem broni są Żydzi. Kupują broń od żydowskich zdrajców.