27 lipca 2022 roku na kanale YouTube islamskiej telewizji zamieszczono nagranie przedstawiające dzieci szyitów w Houston w Teksasie, które wykonują piosenkę zatytułowaną „Salutujemy [ci], Dowódco”, która jest hymnem irańskich dzieci, deklarujących wierność irańskiemu najwyższemu przywódcy Alemu Chameneiemu. Film został po raz pierwszy opublikowany przez Islamskie Centrum Edukacji w Houston w Teksasie na jego kontach na Facebooku i YouTube, ale posty te zostały później usunięte. Dzieci wykonały piosenkę w języku angielskim i farsi. Tekst piosenki mówi: „[Chamenei] wzywa swoje dzieci, swoich żołnierzy… Pomimo mojego wieku, będę dowódcą twojej armii… Niechaj mój ojciec i matka zostaną poświęceni dla ciebie, poświęcę wszystko dla ciebie… Składam przysięgę, że będę twoim męczennikiem, Ali”.
Oryginalny tekst piosenki w języku perskim zawiera zobowiązanie do podążania śladami dowódcy Siły Kuds IRGC generała Kasema Solejmaniego, który zginął w amerykańskim nalocie w 2020 roku. W lutym 2019 roku Centrum Edukacji Islamskiej w Houston zorganizowało ceremonię z okazji 40. rocznicy rewolucji islamskiej w Iranie. Podczas ceremonii dzieci śpiewały: „Chamenei jest naszym przywódcą, jesteśmy jego żołnierzami”. Więcej informacji na temat ceremonii można znaleźć w klipie MEMRI TV nr 7081.
Aby obejrzeć klip dzieci z Houston w Teksasie, kliknij tutaj lub poniżej:
„Pomimo mojego wieku będę dowódcą twojej armii… Poświęcę wszystko”
Dzieci: „Salutujemy [ci], Dowódco [Ukryty Imamie]! Pozdrowienia od dzielnego pokolenia, które zostało pozostawione z tyłu. Salutujemy [ci], Dowódco [Ukryty Imamie]! Sejjed Ali [Chamenei] wzywa swoje dzieci, swoich żołnierzy, którzy urodzili się w latach 2010.

[…]
Mimo mojego wieku będę dowódcą w twojej armii.

 

[…]
Nie zważaj na mój młody wiek. Niechaj mój ojciec i matka zostaną poświęceni dla ciebie, poświęcę wszystko dla ciebie. Poświęcę wszystko dla ciebie.

[…]
„Przysięgam, że będę twoim męczennikiem, [Najwyższy Przywódco] Ali [Chamenei]”
Składam przysięgę, pewnego dnia, kiedy mnie potrzebujesz. Składam przysięgę, że będę twoim męczennikiem, Ali.

[…]
Minęło bardzo dużo czasu, każdy naród jest pełen łez, nie martw się o to, o mój Allahu, Twoi żołnierze są tutaj bez strachu.