18 września 2020 r. Al-Ghadir TV [Irak] nadała debatę o masonerii i syjonizmie. Prezenter, Salam Sakr Al-Chaledi powiedział, że odrzuca Hitlera i nazizm, ale ich nie można “winić” za ich czyny, ponieważ prawdą jest, że Żydzi, syjoniści i masoni stoją za wszystkimi konfliktami na świecie. Iracki prawnik, ekspert, Abu Jakeen Al-Musawi, panelista w tym programie,  powiedział, że pandemia COVID-19 jest masońskim “narzędziem” i że szczepionka będzie obowiązkowa, żeby wstawić ludziom czipy, które potem będą kontrolowane przez satelity. Twierdził, że istnieje spisek w celu zredukowania populacji świata i ustanowienia jednego reżimu, który będzie panował nad całym światem.

Aby zobaczyć klip z tej debaty telewizyjnej w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

„Hitlera nie należy obwiniać”

Salam Sakr Al-Chaledi: Odrzucam Hitlera i nazizm, ale czasami mówię, że Hitlera nie należy obwiniać. Opisując syjonistów powiedział, że oni są przyczyną wszystkich konfliktów.

Gdziekolwiek dwóch ludzi walczy… Powiedział, że nawet jeśli dwa koguty walczą, bądźcie spokojni, że jest tam Żyd, mason lub syjonista za nimi. Nie żywimy nienawiści ani niechęci do żadnego narodu. Chcielibyśmy, by wszyscy ludzie żyli w pokoju. Wydaje się jednak, że inni – lub raczej ci, którzy próbują podżegać wszystkie te konflikty i te problemy… Wydaje się, że oni są chorzy. Można zapytać, dlaczego, ponieważ oni nie chcą sekularyzmu ani niczego takiego. Ale oni chcą, by [religia] syjonistycznego kraju pozostała jedyną religią. [Wierzą, że są] Wybranym Narodem i że wszystkie inne religie są fałszywe.

„Coronavirus jest jednym z narzędzi masonerii”

Abu Jakeen Al-Musawi: Coronavirus jest jednym z narzędzi masonerii. Teraz mówią o szczepionce i będzie obowiązkowe jej przyjęcie. Tym sposobem ludzie będą kontrolowani przez satelity. Tak jest. Sugerowali ideę wszczepienia czipów lub wirusa w ciała ludzi w celu kontrolowania ich.

Chcą zredukować populację świata i stworzyć jeden, zjednoczony reżim, który będzie rządził i kontrolował świat.