Artykuł opublikowany przez pismo kobiece w Pakistanie w języku urdu nazwał międzynarodową kampanię wyeliminowania polio konspiracją żydowską wspieraną przez rozmaite organizacje międzynarodowe.

Artykuł autorstwa Mohammada Kamrana Taliba nosi tytuł: “Polio: choroba czy niebezpieczna konspiracja żydowska?”. Został opublikowany w miesięczniku w języku urdu „Mahnama Banat-e-Aisza”(„Córki Aiszy” – Aisza była jedną z żon Proroka Mahometa). „Mahnama Banat-e-Aisza” jest siostrzaną publikacją“Haftroza Al-Qalam”, tygodnika w języku urdu lojalnego wobec Jaish-e-Muhammad, organizacji związanej z Al-Kaidą z siedzibą w pakistańskiej prowincji Pendżab. Artykuł ukazał się pierwotnie w czerwcu 2006 r. w piśmie w języku urdu o nazwie „Mahnama Rahnuma-e-Sihat”, został przedrukowany w październikowym numerze Mahnama Banat-e-Aisza z 2009r.

Artykuł utrzymuje, że kilka organizacji międzynarodowych, takich jak Bill and Melinda Gates Foundation, Światowa Organizacja Zdrowia, Rotary International, Bank Światowy i UNICEF, które dostarczają olbrzymich funduszy na międzynarodowe kampanie zwalczania polio, służą interesom syjonistów. Twierdząc, że kampania zwalczania polio jest konspiracją żydowską, artykuł cytuje raporty z gazet w językach urdu, hindi i angielskim o różnych incydentach w Indiach, kiedy dzieci zachorowały na polio, mimo że były zaszczepione. Wspomina również o wielu takich wypadkach w Jemenie i Indonezji i dodaje, że islamscy uczeni w Nigerii wydali fatwę przeciwko szczepieniom na polio.

Artykuł notuje także, że dr Ibrahim Datti, lekarz i prezydent nigeryjskiej Najwyższej Rady Prawa Islamskiego, oskarżył USA o włączenie do szczepionki polio środka przeciwko płodności.

Poniżej podajemy fragment tego artykułu:[1]

Kampania zwalczania polio

ONZ, Ośrodek Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) przy Departamencie Zdrowia USA, Czerwony Krzyż i 16 bogatych krajów europejskich kolaborują z programem zwalczania polio Światowej Organizacji Zdrowia, żeby przeprowadzić swoje nikczemne zamysły przez udzielanie pomocy biednym krajom. I to dlatego trzy stany w Nigerii zakazały tego programu.

Gubernator stanu Kanu, Ibrahim Shikarao mówi: “Wybraliśmy mniejsze zło. Nie chcemy uszkodzenia układu rozrodczego milionów dzieci, szczególnie dziewczynek, przez pozwolenie na kampanię szczepienia; zamiast tego wolimy chorobę, która dotknie niewiele – dwoje, troje, pięcioro, 10 dzieci…”

„Dziewięćdziesiąt osiem milionów ludzi zostało zarażonych wirusem SV-40 z powodu szczepionki na polio; w rezultacie liczba pacjentów chorych na raka wzrasta w USA alarmująco”

Kiedy w USA rozpoczęto kampanię zwalczania polio w 1950 r., było tylko 13 osób z populacji Nowego Jorku liczącej 15 milionów [sic], i podniesiono pytanie, jaka była tego potrzeba. Nikt nie wydawał się przekonany, że powinno się rozpocząć tak olbrzymi program dla tak mizernej liczby pacjentów, jednej osoby na 100 tysięcy.

Według danych z 1996 r. w porównaniu ze zgonami na polio, 276, 203, 60, 40, 23 i 11 ludzi zmarło w USA na – odpowiednio – choroby serca, raka, choroby naczyniowo-mózgowe, cukrzycę i AIDS.

Wirus polio jest stworzony przez inżynierię genetyczną ze składników z nerki małpy. Nerki małp mają Simian Virus (SV-40). Może on stworzyć zagrożenie nieuleczalną chorobą, jeśli zostanie wstrzyknięty do ludzkiego ciała. Może spowodować raka kości, guzy mózgu i złośliwe mesosmthlisomas [sic], które trudno wyleczyć.

Ponadto wirus BK i wirus JU są w wirusie polio i mogą one spowodować raka. W 1962 r. przeprowadzono nieudane eksperymenty w nowoczesnych i standardowych laboratoriach, żeby pozbyć się skutków tych śmiercionośnych wirusów. Te wirusy rozprzestrzeniły się szybko do ciała ludzkiego i stały się trudne do opanowania.

Co roku w USA około 20 tysięcy ludzi umiera z tego powodu. Według amerykańskiego naukowca dr Mercoli, co roku około 50 tysięcy ludzi zapada na niebezpieczne choroby spowodowane tymi wirusami. Jego słowami: „Wierzyliśmy, że eksperci uwolnią nas od polio, ale zdarzyło się, że wstrzyknęli śmiercionośne wirusy raka do ciała ludzkiego i dlatego 20 tysięcy ludzi umiera co roku w USA”.

Debbie Bookchin i Jim Schumacher, autorzy The Virus and the Vaccine [The True Story of a Cancer-Causing Monkey Virus, Contaminated Polio Vaccine, and the Millions of Americans Exposed] mówią: Jak będziesz się czuł, kiedy dowiesz się, że szczepionka, którą dałeś swojemu dziecku, żeby je uchronić przed chorobą, wprowadziła w jego ciało wirus SV-40, który jest odpowiedzialny za raka, na którego cierpi dziewięćdziesiąt osiem milionów obywateli USA? Ta szczepionka jest wielkim oszustwem medycznym.

Barbara Loe Fisher, prezydent National Vaccine Information Center, twierdzi, że jedyną przyczyną słabej odporności u większości dzieci i młodzieży, jak również problemów z uczeniem się, astmy, artretyzmu, reumatyzmu, stwardnienia rozsianego, padaczki, chorób skóry jak toczeń i nadaktywności, są szczepienia ochronne. Dziewięćdziesiąt osiem milionów ludzi zostało zarażonych wirusem SV-40 z powodu szczepionki na polio. W wyniku, liczba chorych na raka wzrasta w USA alarmująco.

Według informacji w “The Washington Times” z 21 września 2003 r. szczepionki podawane Amerykanom w latach 1962 i 2000 zawierały wirusa małpy. Ponadto raport ten wspomina dowody i raporty przedstawione House Committee. Cytując te raporty Stanley P. Copse, adwokat reprezentujący ludzi, których dotknęło polio, powiedział, że do dnia dzisiejszego nie zostało dowiedzione, iż doustne szczepionki polio są całkowicie wolne od wirusa SV-40. Napisał artykuł w tej sprawie „Doustna szczepionka na polio i rak” na podstawie dokumentów prawnych, stwierdzając, że w szczepionce znajduje się wirus SV-40. Opublikowany został w piśmie „Anti-Cancer” w 2003 r. Pisze on: „W sprawie doustnej szczepionki na polio firma Lederle nie jest w stanie powiedzieć, czy wszystkie szczepionki są wolne od wirusa SV-40. Dyrektor Lederle powiedział, że badanie wszystkich szczepionek jest niemożliwe. Tak więc eksperci nie powinni być pewni, w nieobecności żadnego solidnego dowodu, że te szczepionki są całkowicie bezpieczne”.

Dr Philippe Che Chunin, wybitny onkolog w Mount Sinai Hospital i specjalista mesothelimoa [sic] mówi: Poważnie rozpatrujemy fakt, że wirus SV-40 staje się większym powodem raka u ludzi. Rosyjski naukowiec dr John Martin mówi, że wirus SV-40 jest tak niebezpieczny, iż może być przekazywany do następnego pokolenia bez żadnego szczepienia. Obecnie dr Tain Garnie bada jak wirus SV-40 niszczy komórki. Dr Venus Jophon Tana mówi, że istnieje ścisły związek między SV-40 a rakiem mesothelimoas [sic].

USA zakazały doustnej szczepionki na polio

„Bezużyteczne i śmiercionośne leki na polio (OPV), trzymane w magazynach USA, są transportowane samolotami do krajów azjatyckich przez Światową Organizację Zdrowia (WHO)”

Niewielu wie, że Departament Zdrowia USA i Ośrodek Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) zakazały doustnej szczepionki na polio od 1 stycznia 2000 r. Między rokiem 1969 a 1999 sprzedano ponad 600 milionów szczepionek polio. Lederle dostał nakaz zamknięcia operacji. CDC stwierdził, że te szczepionki zawierają żywe wirusy, które mogą wpłynąć na zdrowych ludzi lub tych, którzy nie wzięli kropli polio. To dlatego daje się ludziom w USA zastrzyki zamiast doustnej szczepionki.

Twierdzi się, że niebezpieczeństwo rozprzestrzenienia się polio zostało znacznie zmniejszone przez użycie inaktywowanych i martwych szczepionek polio (IPV). Koszt jednego zastrzyku na dziecko może wynieść 500 rupii [pakistańskich]. Jest oczywiste, że takie drogie szczepionki są poza zasięgiem dzieci Trzeciego Świata. Dlatego bezużyteczne i śmiercionośne leki na polio (OPV), trzymane w magazynach USA, są transportowane samolotami do krajów azjatyckich przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

„[Ta doustna szczepionka] może być powodem, dla którego zdrowe dzieci w Indonezji, Jemenie, Indiach, Pakistanie, Afganistanie, Egipcie i Nigerii dostają polio także po wzięciu [jej]”

Dr Allen Cantwell – autor dwóch książek o stworzonej przez człowieka chorobie AIDS, zatytułowanych AIDS and the Doctors of Death oraz Queer Blood – powiedział, że także dwie krople doustnej szczepionki na polio podnoszą ryzyko polio w następnym pokoleniu i podnoszą ryzyko porażennego polio, niebezpiecznej odmiany polio. To może być powodem, dla którego zdrowe dzieci w Indonezji, Jemenie, Indiach, Pakistanie, Afganistanie, Egipcie i Nigerii dostają polio także po wzięciu tej doustnej szczepionki.

„Próbki OPV podawane w Indiach okazały się … niebezpiecznie zafałszowane”

Dr Haroon Fatiya, wybitny naukowiec farmaceuta i dziekan uniwersytetu Ahmadu Bello, który mieści się w Zaria w Nigerii, powiedział w marcu 2008 r., że jego badania próbek doustnej szczepionki polio podawanej w Indiach okazały się niebezpiecznie zafałszowane.

Według raportu na lifesite.net z 11 marca 2004 r., zapytany dlaczego firmy fałszują swoje leki, dał trzy przyczyny: a) Istnieją jakieś tajne plany tych, którzy produkują i dystrybuują szczepionki i niebezpieczne materiały, i szczegółową informację o tej dystrybucji można otrzymać tylko przez badania; b) wiedzą oni, że kraje Trzeciego Świata nie mają umiejętności, edukacji i wyposażenia do łatwego odkrycia prawdy przez badania; c) co równie ważne, mają zwolenników wśród nas… Jest niezmiernie smutne, że ludzie z naszej dziedziny medycznej są kojarzeni z tymi, którym ufamy, że będą bronić naszych interesów.

To dlatego dr Fatiya żądał oskarżenia tych ludzi, którzy sprowadzili sfałszowane leki do swoich krajów w imię [zwalczania] polio, i żeby otrzymali najwyższy [możliwy] wymiar kary jako przestępcy. Grupa medycznych ekspertów ma solidne podstawy do wiary, że wirusy genetycznie manipulowane mogą być użyte do szerzenia chorób.

„W 1971 r. departament wojny biologicznej armii [USA]… zawarł tajny pakt… z Krajowym Instytutem Raka; to dlatego… eksperci twierdzą, że epidemia AIDS była szerzona w zorganizowany sposób”

Armia USA zaczęła prace nad wojną biologiczną za kadencji prezydenta Richarda Nixona. W 1971 r. departament wojny biologicznej w armii, z siedzibą w Marylandzie, zawarł tajny pakt tego dotyczący z Krajowym Instytutem Raka. To dlatego część ekspertów twierdzi, że epidemia AIDS była szerzona w zorganizowany sposób, w którym na koniec pacjenci padali ofiarą raka.

Raport londyńskiego “Timesa’a” z maja 1987 r. stwierdził, że epidemia AIDS w krajach afrykańskich była wynikiem szczepienia na ospę z 1972 r. Eksperci tacy jak dr William Campbell Douglas nie uznają tego za nic więcej niż plotki. Według oświadczenia WHO koczkodany saba są odpowiedzialne za AIDS w Afryce. Mówią oni, że struktura genów tych małp dowodzi, iż niemożliwe jest, by wirus AIDS naturalnie wtargnął do ludzkiego ciała. Lekarze mówią także, że ludzie nie mogą dostać AIDS, jeśli nie dostaną zastrzyku igłą [uprzednio używaną przez osobę zarażoną] i że [ta choroba] przenosi się z jednej osoby na drugą przez transfuzje krwi i wielokrotne stosunki seksualne.

Odrzucając jednak te fakty i dane dr Theodora Strecker mówi, że nawet jeśli zgodzimy się, iż odpowiedzialne za to są małpy, tylko 8 tysięcy ludzi zaraziło się AIDS w latach 1972 do 1987 z tej jednej przyczyny – nie zaś 75 milionów.

„Jak wirus AIDS szerzył się w USA? … [Epidemię] spowodowała szczepionka na żółtaczkę B dawana homoseksualistom w miastach USA w 1992 r.”

A jak wirus AIDS szerzył się w USA? Czy przyleciały tam koczkodany Saba? [Epidemię] spowodowała szczepionka na żółtaczkę B dawana homoseksualistom w miastach USA w 1992 r.

Dr R. J. Bugger konkretnie stwierdził w artykule opublikowanym w “Lancecie”, że wirusy AIDS były przygotowane w laboratoriach. Cytując z Biuletynu WHO (vol. 47, s.289, 1972) dr Campbell powiedział, że WHO niszczy nasz układ odpornościowy w imię walki z chorobami przez szczepienia; zapytał, czy [ta organizacja] chce wytępić na ziemi samych ludzi.

Dlaczego zwalczanie polio jest sponsorowane?

„Żydzi, którzy marzą o panowaniu nad światem, wynaleźli różne rodzaje szczepionek, leków i zastrzyków… żeby osłabić muzułmanów… Kampania doustnego szczepienia na polio jest prowadzona przez ogólnoświatową konspirację – poza krajami syjonistycznymi”

Żydzi, którzy marzą o panowaniu nad światem, wynaleźli różne rodzaje szczepionek, leków i zastrzyków w zorganizowany sposób, żeby osłabić muzułmanów w ich wierze na poziomie duchowym, praktycznym i moralnym i żeby skazić ich ciała. Kampania doustnego szczepienia na polio jest prowadzona przez ogólnoświatową konspirację – poza krajami syjonistycznymi. Obecnie skupia się całkowicie na krajach Azji Południowej – Indiach, Pakistanie i Bangladeszu. USA już oznaczyły ten region jako skrajnie strategiczny region.

Dlaczego “ci chciwi Żydzi i chrześcijanie wydają miliony na tę kampanię?”

Czy kiedykolwiek zastanowiliśmy się, dlaczego ci chciwi Żydzi i chrześcijanie wydają miliony dolarów na tę kampanię?

1) Pentagon, instytucja obrony USA, dostarcza około 100 milionów dolarów na tę kampanię każdego roku.

2) WHO wydaje 150 milionów dolarów na tę kampanię każdego roku.

3) Rotary International także dostarcza znacznych sum na tę kampanię. Jak tysiące organizacji pozarządowych, Fundacja Billa i Melindy Gates, pozarządowa organizacja przewodniczącego Microsoftu, Billa Gatesa, sama daje 750 milionów dolarów na szczepienie dzieci w biednych krajach – więcej niż podwójną sumę tego, co rząd USA dał na ludzi dotkniętych tsunami. To pomoże WHO zaszczepić 90% dzieci na całym świecie do roku 2015. Wszystkie te organizacje znane są z otwartej pracy w interesie syjonizmu.

4) Instytucje takie jak Center for Diseases [sic], ICC Control [sic] i Bank Światowy także inwestują ogromne sumy w takie programy.

5) UNICEF nadzoruje kampanię szczepienia na polio w Indiach. Już wydał miliony dolarów na tę kampanię. Z drugiej strony ONZ od 1991 r. zabraniał dostarczania do Iraku niezbędnych leków. Z powodu tego zakazu w tym kraju zmarło pół miliona dzieci. Jako alternatywny sposób ratowania dzieci w tym kraju zbudowano firmę farmaceutyczną w Sudanie, ale zniszczyły ją bomby USA, a ONZ pozostał niemym obserwatorem.

Szczepionka na polio jest przygotowywana z nieczystych zwierząt

„Analiza tego, jak przygotowywana jest szczepionka na polio, wystarcza, by zrozumieć, jak wirusy haram i nieczystych zwierząt… wstrzykiwane są w nasze [muzułmańskie] ciała”

Analiza tego, jak przygotowywana jest szczepionka na polio, wystarcza, by zrozumieć, jak wirusy [zabronionych w islamie] i nieczystych zwierząt, takich jak małpy, szympansy, psy, myszy i świnie, są wstrzykiwane w nasze [muzułmańskie] ciała.

Przeprowadzano eksperymenty, na różnych etapach, na 4 tysiącach małp importowanych z Indii i Filipin w 1955 roku w opuszczonym miejscu nad rzeką w okręgu Bluffton w południowej Kalifornii. Potem szczepionki na polio przygotowano z ich nerek.

Odpowiedzialny za to osiągnięcie był nikt inny jak Jonas Edward Salk (1914-1995). Poza tym, że był wybitnym bakteriologiem, był wielkim żydowskim przywódca duchowym, który obecnie czczony jest przez żydowskich uczonych religijnych i rabinów. Założył Salk Institute for Biological Studies w okręgu Lazola w Kalifornii w 1963 r. Roczny budżet tego [instytutu], jednego z największych laboratoriów biologicznych świata, wynosi 120 milionów dolarów i 400 naukowców pracuje tam całą dobę. Przez długi czas rząd USA używał szczepionki przygotowywanej w tym laboratorium dla swoich szerokich akcji przeciwko polio.

Według niedawnego raportu WHO “500 milionów ludzi na całym świecie otrzymało szczepionkę przeciwko żółtaczce B – szczepionkę, która nie była podawana tylko w Izraelu”

Także dzisiaj Lederle przygotowuje szczepionkę na polio z nerek małp rezusów. Według amerykańskiego dziennikarza Michaela Dormana, tylko chrześcijańskie dzieci w USA dostawały szczepionkę przygotowaną przez dr Salka w latach 1962-2000, podczas gdy Żydzi, którzy stanowią poniżej 1,5 populacji tego kraju, odmówili szczepienia na gruncie religijnym.

Z drugiej strony, niedawny raport WHO mówi, że 500 milionów ludzi na całym świecie otrzymało szczepionkę przeciwko żółtaczce B – szczepionkę, która nie była podawana tylko w Izraelu.

To dziwne, że media światowe nie robią z tego sprawy, a zmuszają rząd saudyjski do zaszczepienia ośmiu milionów dzieci stwarzając niepokój, że trzech pielgrzymów z Nigerii może rozprzestrzenić polio.


[1] “Mahnama Banat-e-Aisza”, Pakistan, Vol. 9, Nr 10, Październik 2009.