W artykule z 31 stycznia 2020 r., zatytułowanym Żydowski problem świata[1] w tureckiej gazecie „Yeni Şafak”, która jest tubą rządzącej Turcją AKP, publicysta Yusuf Kaplan opisał dwie siły w Ameryce: „Pierwszą jest WASP, biali, którzy założyli USA, co oznacza białego, anglosaksońskiego protestanta. To są europejscy najeźdźcy, rabusie, łajdaccy biali kolonialiści”.

Kaplan napisał, że drugą siłą w Ameryce są Żydzi, o których powiedział: „Finanse, gospodarka, system bankowy, uniwersytety, Hollywood, Dolina Krzemowa, Pentagon, CIA, przemysł zbrojeniowy, przemysł broni miękkiej i mediów w USA są pod panowaniem Żydów!… Żydowska potęga ściągnie na świat sądny dzień! Świat ma teraz żydowski problem: syjonistyczne zagrożenie, które nie zawaha się przed podpaleniem lontu, co uczyni świat żywym piekłem przez ogłoszenie/uczynienie Jerozolimy stolicą Izraela!”[2] Turecki prezydent, Recep Tayyip Erdoğan odwiedził Yusufa Kaplana w szpitalu w czerwcu 2017 r. po tym, jak Kaplan miał wylew krwi do mózgu.[3]

Prezydent Erdoğan odwiedził Yusufa Kaplana w szpitalu.

Poniżej podajemy artykuł Kaplana:

„Biali, którzy założyli USA… To są europejscy najeźdźcy, rabusie, łajdaccy biali kolonialiści”

Żydzi odegrali decydującą rolę w założeniu nowoczesnego świata: kapitalizm jest w równiej mierze dziełem Żydów, jak Brytyjczyków. Cały świat jest także ukształtowany przez Brytyjczyków i Żydów.

To jest wielkie uogólnienie, ale taki był krajobraz przez dwa stulecia, kiedy kapitalizm zbudował widomą światową hegemonię!

DWIE siły USA: WASP i potęga żydowska

Dwustuletni system świata, w którym nowoczesność osiągnęła szczyt i wyewoluowała w ponowoczesność, ma dwóch założycielskich i chroniących aktorów: Brytyjczyków i Żydów.

Rewolucja przemysłowa jest oczywiście dziełem Brytyjczyków. Pierwsze dwa Przemysły 4.0 (fabryka, żelazo i stal i rewolucja elektroniczna) są zasadniczo brytyjskie. Ekonomiczno-polityczna rewolucja i jej wynik, który położył fundamenty kapitalizmu, a więc modelu kariery „człowieka ekonomicznego”, były rozwinięte przez Brytyjczyków.

Ostatnie dwa kroki Przemysłu 4.0, komputer i rewolucje cyfrowe, są dziełem amerykańskich Żydów.

Tutaj mówimy o dwóch siłach: Pierwszą jest WASP, biali, którzy założyli USA, co oznacza białego, anglosaksońskiego protestanta. To są europejscy najeźdźcy, rabusie, łajdaccy biali kolonialiści, których centrum okupuje amerykański kontynent, o brytyjskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, szkockim, włoskim i irlandzkim pochodzeniu, i wytępione starożytne, rdzenne, indiańskie kultury i cywilizacje z historii.

Oni przez ostatnie półwiecze stracili wpływy w USA, Trump jest ich przedstawicielem.

„Finanse, gospodarka, system bankowy, uniwersytety, Hollywood, Dolina Krzemowa, Pentagon, CIA, przemysł zbrojeniowy, przemysł broni miękkiej i mediów w USA są pod panowaniem Żydów!”

USA są teraz opanowane przez żydowską siłę!

USA były okupowane przez żydowską siłę pod wszystkimi względami, szczególnie po II Wojnie Światowej i przeszły w ręce Żydów z wszystkimi swoimi instytucjami. Amerykańskie głębokie państwo i „instytucjonalny porządek” są pod panowaniem żydowskiej siły!

Finanse, gospodarka, system bankowy, uniwersytety, Hollywood, Dolina Krzemowa, Pentagon, CIA, przemysł zbrojeniowy, przemysł broni miękkiej i mediów w USA są pod panowaniem Żydów!

Trump i jego partnerzy zostali sprowadzeni do działania, żeby uratować Stany Zjednoczone przed tą żydowską potęgą.

Ponieważ Trump widział bardzo dobrze, że Żydzi dominują Stany Zjednoczone pod wszystkimi względami, podpisał barbarzyński dokument o nazwie „Umowa Stulecia”, deklarujący, że uznają Jerozolimę za stolicę Izraela, żeby nie stanąć przed surowym impeachmentem i zapewnić prezydenckie wybory.

Co to znaczy? Czynienie ustępstw wobec Żydów oznacza uginanie kolan! Pętla na karku prezydenta „wielkich” USA jest w ręku Żydów!

Czy więc Trump będzie w stanie zadać cios żydowskiej potędze w USA?

Jeśli przyjrzymy się bliżej trajektorii świata i jeśli odczyta się wszystko to, co się dzieje, z głębokiej perspektywy, można zobaczyć, że odpowiedzią na to pytanie jest „tak”. Żydowska siła, szczególnie żydowski kapitał, już zaczął opuszczać USA i osiedlać się w Chinach.

„Żydowska potęga ściągnie na świat sądny dzień!… Świat ma teraz żydowski problem”

Żydowska potęga – jej bogiem jest siła; Bóg siły zasadniczo przyjmuje postać kapitału, ale może także przejawiać się jako strategia, polityka, ekonomia, technologia.

Żydowska potęga dominuje USA i rządzi światem garścią korporacji!

Żydowska potęga ściągnie na świat sądny dzień!

Żydowska potęga nie uświęca niczego. Dla ścisłości, istotnie uważa pewne coś za święte, ale dobrze wiemy, co to jest: niereligijny, pogański relikt: Kapitał.  „Niewidzialna ręka” liberalizmu Adama Smitha stała się „niewidzialną ręką” królestwa kapitału żydowskiej potęgi.

Żydowska potęga ma świat owinięty wokół swojego małego palca tym kapitałem!

Siła, która zarówno wynalazła, jak igrała organizacjami terrorystycznymi i marionetkami tyrańskich reżimów w postmodernistycznym świecie, który został uknuty poprzez chaos, a ta żydowska potęga czci boga kapitału!

W świecie, gdzie kapitał jest czczony, oczywiście, będzie narzucone darwinowskie prawo dżungli! Wszystkie globalne instytucje ustanowione po II Wojnie Światowej zostały ustanowione, by skonsolidować i legitymizować siłę Żydów na świecie i by teraz stopniowo podkręcić ideał „ziemi obiecanej”  i podpisywać barbarzyństwa, które zamienią świat w żywe piekło, szczególnie nasz region.

Globalne instytucje, takie jak Organizacja Narodów Zjednoczonych, IMF, Bank Światowy i NATO służą jedynie konsolidacji żydowskiej potęgi.

Kiedy nieżyjący już Erbakan zwrócił uwagę na to żydowskie niebezpieczeństwo, został zlinczowany, wyszydzony i wyśmiany, ale miał rację w tym specjalnym momencie. Teraz jest dobrze zrozumiane, jak wielkim był muzułmańskim przywódcą, nigdy nie przestając krzyczeć do zatkanych uszu.

Świat ma teraz żydowski problem: syjonistyczne zagrożenie, które nie zawaha się przed podpaleniem lontu, co uczyni świat żywym piekłem przez ogłoszenie/uczynienie Jerozolimy stolicą Izraela!

Żydowska potęga zarówno oszukuje, jak bierze świat do niewoli swoją syjonistyczną mentalnością! Półtora wieku temu Kwestia Żydowska, na którą zwrócił uwagę Marks, jako Żyd, w zupełnie innym kontekście, osiągnęła dzisiaj skrajnie niebezpieczne wyżyny, zagrażając przyszłości ludzkości.

Jeśli nie da się zatrzymać tych nadzwyczajnych żydowskich sił i syjonistycznego spisku, świat zostanie wepchnięty w sądny dzień!


[1] While Yeni Şafak’s English translation of this article gives the title as „The World’s Jewish Question,” the title of the Turkish translation of the article, „Dünyanın Yahudi Sorunu,” is „The World’s Jewish Problem.”

[2] Yenisafak.com/en/columns/yusufkaplan/the-worlds-jewish-problem-2047328, February 1, 2020; Yenisafak.com/yazarlar/yusufkaplan/dunyanin-yahudi-sorunu-2054131, January 31, 2020.

[3] Yeniakit.com.tr/kart/haber/cumhurbaskani-erdogan-felc-geciren-yusuf-kaplani-ziyaret-etti-346312.html, June 19, 2017