Poniżej podajemy fragmenty programu telewizyjnego, w którym wystąpił szwedzko-algierski dziennikarz Yahya Abu Zakariya, nadanego przez Mayadeen TV 20 września 2012 r.

Kliknij tutaj, żeby obejrzeć to wideo w MEMRI TV.


„Spotkałem wielu myślicieli europejskich, którzy byli uwięzieni z powodu Holocaustu”

Yahya Abu Zakariya: Jak pan wie, Waszyngton uchwalił prawo przeciwko antysemityzmowi. To jest prawo, wzięte z Departamentu Stanu USA. Według tego prawa, jak również kilku podobnych praw w Europie, wszelkie mówienie o Holocauście jest całkowicie zakazane.

Spotkałem wielu myślicieli europejskich, którzy byli uwięzieni z powodu Holocaustu. Zacznę od Niemca Germara Rudolfa, doktora chemii, który został wezwany przez niemiecki sąd, by złożył zeznania dotyczące Holocaustu. Rudolf powiedział mi, że gazem, o którym syjoniści twierdzą, że był używany przez Hitlera, był gaz BB. Ten gaz, kiedy połączy się z kamieniem, zostawia ślady na ponad 100 lat. Powiedział, że pojechał do Auschwitz i analizował tam kamienie, ale nie znalazł śladów gazu i że dlatego gazu, rzekomo używanego przez Hitlera, tam nie było.

Nadal jest w więzieniu do dzisiejszego dnia i ludzie niemieccy podnieśli ten transparent: “Wolność dla Feldmana” [sic]. Nasz przyjaciel Rudolf, Niemiec, pozostaje w więzieniu z powodu Holocaustu. Napisał cudowną książkę o Auschwitz, w której napisał, że twierdzenia Żydów, że Hitler używał gazu, są fałszywe.

„Naszym drugim przyjacielem jest Robert Faurisson”

Naszym drugim przyjacielem jest Robert Faurisson, niechaj Allah zachowa go w zdrowiu. To jest zdjęcie Roberta Faurissona. Kiedy napisał swoją słynną książkę Écrits révisionnistes, Żydzi brutalnie go pobili i spowodowali, że krwawił. Absolutnie niczego im nie zrobiono.

Kiedy Jürgen Graf napisał L’Holocauste au Scanner – to jest tytuł jego książki – został skazany w Szwajcarii na trzy lata więzienia. Starał się o azyl polityczny w Moskwie. Kiedy pojechał do Moskwy i próbował odnowić swój szwajcarski paszport, nie przyznano mu go.

„Tutaj jest… zmarły Roger Garaudy”

Tutaj jest zdjęcie zmarłego Rogera Garaudy’ego w sądzie, trzymającego książkę Zionist Myths, która została przetłumaczona na arabski. Oczywiście jest to bardzo ważna książka, która rozprawia się z mitem Holocaustu, jeśli mogę użyć takiego wyrażenia.

Faurisson nie mówi nic wielkiego. Powiedział: “Widziałem ośrodki internowania w Auschwitz i nie były one wystarczająco duże, by pomieścić sześć milionów więźniów”. Powiedział, że Hitler istotnie zabijał Żydów, ale zabił tylko 150 tysięcy i że twierdzenie, iż w Auschwitz było sześć milionów, nie jest prawdą.

„Tutaj jest David Irving”

Tutaj jest David Irving w więzieniu. Brytyjczyk David Irving został aresztowany przez austriackie [siły] bezpieczeństwa. Tutaj on jest, ze swoją dobrze znaną książką.

Tutaj jest Robert Faurrison – w sądzie, mimo podeszłego wieku.

Tutaj jest mój przyjaciel, Ahmad Rami, którego odwiedziłem po jego zwolnieniu z szwedzkiego więzienia, gdzie był uwięziony z powodu Radio Islam, które nadawało ze Sztokholmu. Został aresztowany, ponieważ mówił o Szaronie „ten morderczy rzeźnik”, a potem został zwolniony.