Od czasu masakry dokonanej przez Hamas 7 października ruchy takie jak „Geje dla Palestyny” i „Queers dla Palestyny” stały się integralną częścią wieców prohamasowskich na Zachodzie, wspierając ludobójczy slogan „Od rzeki do morza”.

Poniżej znajduje się zbiór filmów wideo wybitnych osobistości palestyńskich islamu, polityki i kultury, które stwierdzają, że naród palestyński „nie zaakceptuje ani jednego homoseksualisty” na ziemi palestyńskiej i że homoseksualiści „powinni być zrzuceni głową w dół z dachu najwyższego budynku

Źródło: MEMRI TV
Źródło: MEMRI TV

Islamski uczony z Dżenin Abd Al-Rahman Al-Zajoud: W społeczeństwie islamskim homoseksualizm i lesbijstwo są karane śmiercią – 17 września 2023

„Jaka jest lokalna kultura? Kultura islamska. Jeśli to wezwanie koliduje z lokalną kulturą, należy przestrzegać praw i porozumień Organizacji Narodów Zjednoczonych – które nawołują do homoseksualizmu. Czego więc oni od nas chcą? Czego chcą od społeczeństwa wyznającego kulturę islamską, które postrzega homoseksualizm i lesbijstwo jako karane śmiercią? Chcą, żebyśmy to uszanowali i [chcą] pozbawić nas naszej religii”.

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj. 

Piątkowe kazanie w Jerozolimie wygłoszone przez palestyńskiego uczonego islamskiego Jousefa Macharzaha: Ameryka jest narodem perwersji i bestialstwa, chce zalegalizować homoseksualizm na Bliskim Wschodzie i sprawić, że upadniecie niżej niż bydło – 16 czerwca 2023 r.

„Wasze krowy, owce, a nawet osły nigdy nie zniżyły się do poziomu perwersji, jaki planuje dla was Ameryka”.

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj. 

Funkcjonariusz Palestyńskiego Islamskiego Dżihadu Samir Zaqout: Arafat pomagał finansować ruch oporu „pod stołem”; Izraelczycy sprowadzili deprawację i homoseksualizm do błogosławionej Ziemi Świętej – 18 października 2022 r.

„Większość organizacji homoseksualnych i większość instytucji, które powodują zniszczenie gospodarcze, znajduje się w tym kraju-podrzutku”.

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj.

Imam Meczetu Al-Aksa Mohammed Saleem Ali wygłasza homofobiczną diatrybę podczas piątkowego kazania: Naród palestyński nie pozwoli na ani jednego homoseksualistę na naszej ziemi; Takie zboczenie ściąga na nas wszystkich gniew Allaha – 6 lipca 2022 r.

„Nasz muzułmański naród palestyński nie zaakceptuje ani jednego homoseksualisty otwarcie deklarującego swoje obrzydliwości. Czy pozwolicie na obecność choćby jednego homoseksualisty na ziemi Jerozolimy i Palestyny? Czy pozwolicie na to? Nie. Nasz naród nie pozwoli, aby istniały instytucje promujące tę obrzydliwość na błogosławionej i czystej ziemi Palestyny”.

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj. 

Palestyński uczony islamski, szejk Jousef Abu Islam: Homoseksualistów należy zrzucać z dachów i ukamienować; Allah ukarze nas jak Sodomę, jeśli nie będziemy walczyć z tą obrzydliwością – 26 czerwca 2022 r.

„Allah karał cudzołożników płci męskiej i żeńskiej [tylko] chłostą lub ukamienowaniem, ale kiedy zdecydował się ukarać homoseksualistów, powiedział, że powinni zostać zrzuceni głową w przód z dachu najwyższego budynku, a następnie powinni zostać ukamienowani z góry. ”

Źródło: MEMRI TV
Źródło: MEMRI TV

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj. 

Palestyński uczony islamski Jousef Macharzah: Ospa małpia jest spowodowana homoseksualizmem; ponieważ zachowują się jak zwierzęta, Allah ukarał ich chorobami zwierzęcymi – 30 maja 2022 r.

„Ta [odmiana] ospy dotyka małpy, a także ich homoseksualne odpowiedniki. Ponieważ zachowujecie się jak zwierzęta i bestie, Allah chciał was zarazić chorobami zwierząt i bestii. Po pojawieniu się tej choroby przeprowadzili kilka testów i doszli do wniosku, że jest to spowodowane homoseksualizmem.”

Źródło: MEMRI TV
Źródło: MEMRI TV

Aby zobaczyć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj. 

Palestyński uczony islamski szejk Issam Amira w meczecie Al-Aksa: Wariant Omicron został na nas sprowadzony z powodu muzułmańskich władców, którzy pozwalają na homoseksualizm, popierają organizacje feministyczne – 21 grudnia 2021

„To nasi rządzący pozwalają na homoseksualizm i go promują. To rządzący popierają organizacje feministyczne z ich CEDAW [Komitetem ds. Likwidacji Dyskryminacji Kobiet], kwestiami płci i czymkolwiek… To wszystko jest prekursorem rozprzestrzeniania się chorób które nie istniały wśród naszych przodków.”

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj. 

W piątkowym kazaniu w Jerozolimie szejk Jousef Macharzah ostrzega: Szczepionka na Covid-19 zawiera białko AIDS; Światem rządzą homoseksualiści tacy jak Pete Buttigieg – 18 grudnia 2020 r.

„Dzisiejszymi ludźmi rządzą ci, którzy nie dbają o nich, o ich źródła utrzymania, o ich religię czy o ich interesy. [Rządzą] nimi ludzie tacy jak ten homoseksualny amerykański minister [Pete Buttigieg]. Jeśli homoseksualiści rządzą światem, czy powinniśmy powierzyć im nasze zdrowie i pozwolić im podejmować decyzje?… To jest świat materialny, świat drani, świat szumowin ziemskich, świat zepsucia.”

Aby obejrzeć ten klip w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej:

Palestyński pisarz i były funkcjonariusz Hamasu, dr Mustafa Jousuf Al-Lidawi: Żydzi szerzą homoseksualizm na świecie; Nie możemy pozwolić Izraelczykom, którzy pozwalają, aby homoseksualizm szerzył się w ich kraju, na kontrolowanie naszego losu – 3 grudnia 2020 r.

„Uwielbiają perwersję i zmianę płci, zachęcają do homoseksualizmu i go głoszą… Twór syjonistyczny jest uważany za jeden z krajów najbardziej odpowiednich dla homoseksualistów, transpłciowców i biseksualistów… Zasmuca nas, że ci zboczeńcy – homoseksualiści, transpłciowcy, sodomici i lesbijki – okupują naszą ziemię…”

Aby przeczytać ten raport na MEMRI.org, kliknij tutaj.

Palestyński uczony Nidhal Siam na wiecu Al-Aksa: Macron, ty głupcze, wkrótce podbijemy Paryż i Rzym, będziemy rządzić Europą za pomocą islamu – 30 października 2020

„Cywilizacja Francji i Zachodu jest cywilizacją kłamstw i grzechów, cywilizacją ateizmu i herezji. Nienawidzą prawdziwej religii Allaha, religii monoteizmu. Ich cywilizacja to cywilizacja prostytucji, rozwiązłości i homoseksualizmu”.