Dr Hafiz Mohammed Khalid Sidiqqi powiedział 21 czerwca 2019  podczas piątkowego kazania w Masjid Darussalam w San Francisco, który jest największym meczetem w San Francisco i który jest zarządzany przez Islamic Society San Francisco, że były egipski prezydent, Mohamed Morsi, który zmarł ostatnio, został zamordowany przez syjonistycznych agentów. Powiedział, że jest wielu tych agentów w świecie muzułmańskim, pracujących dla Szatana. Dr Siddiqi powiedział, że Morsi próbował tylko pomóc ludzkości przez szerzenie prawdy islamu i jego przesłania sprawiedliwości na całym świecie, ale, że „siły zła” nie pozwoliły na to i nie pozwolą, aż muzułmanie „połączą się” wzajem ze sobą i „ustanowią wymagany rodzaj jedności”. Strona internetowa dra Siddiqi mówi, że pracuje on w Bay Area i w USA od 1983 r. Mówi, że obecnie wykłada w Islamic Studies and Arabic w Chabot College, w Mission College, w Ohlone College i w Graduate Theological Union’s Center for Islamic Studies, oraz, że jest dyrektorem Islamic Education and Information Center i założycielem Islamic Law Council. Dr Siddiqi ma doktorat w badaniach koranicznych z University of London i magisterium w koranicznej egzegezie z uniwersytetu Al-Azhar w Egipcie. Wideo zamieszczono na stronie YouTube o nazwie IqraTube, która prowadzi dr Siddiqi.

Aby obejrzeć klip z Hafizem Mohammed Khalid Sidiqqim w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

„Mohamed Morsi, jedyny demokratycznie wybrany prezydent Egiptu, został zabity przez tych syjonistycznych agentów… którzy pracują dla Szatana”

Khalid Siddiqi: Mohamed Morsi, jedyny demokratycznie wybrany prezydent Egiptu, został zabity przez tych syjonistycznych agentów, a niestety, mamy ich dzisiaj wielu w świecie muzułmańskim, którzy pracują dla szatana i stali się uczniami Szatana.

[…]

To było zamordowanie tego prezydenta, który tylko próbował pomóc ludzkości przez wniesienie prawdy islamu. Kiedy islam [był szerzony na całym świecie, ich sloganem była tylko jedna rzecz: sprawiedliwość, sprawiedliwość i sprawiedliwość.

[…]

„Nadal nie będą na [to] pozwalać, jeśli my, muzułmanie, nie połączymy się wzajem ze sobą i nie ustanowimy wymaganego rodzaju jedności”

Ta osoba próbowała po prostu zrobić tę rzecz, ale najwyraźniej siły zła…  Tak jak nie pozwoliły prezydentowi, który był demokratycznie wybrany w Algierii, na kontynuowanie, nie pozwoliły również Morsiemu i będą nadal nie na [to] pozwalać, jeśli my, muzułmanie, nie połączymy się wzajem ze sobą i nie ustanowimy wymaganego rodzaju jedności.