Poniżej podajemy fragmenty wywiadu z Tareqiem Hamedem, międzynarodowym rozjemcą z Egiptu, który nadała Al-Khalijiyya TV 19 września 2012 r.

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć to wideo w MEMRI TV.

Tareq Hamed: Zabicie ambasadora USA w Libii zostało dokonane za namową Żydów. Wysłali ludzi, żeby go zabili. Powodem jest, że kiedy ten ambasador dotarł do Libii… Nawiasem mówiąc, ten ambasador mówił po arabsku, kochał Arabów, kochał muzułmanów i pojechał tam, żeby naprawdę pracować. Pomógł rozwinąć przyjazne stosunki między Libią i USA, planując projekty i rozwój dla Libii.

Oni się temu sprzeciwiali. To jest żydowska mentalność.

[…]

Dziennikarz: Izrael otrzymał miliony i miliony z Niemiec z powodu Holocaustu lub komór gazowych.

Tareq Hamed: Co sami zrobili, żeby zdobyć własny kraj… Coś trzeba powiedzieć dla dobra historii, żeby ludzie wiedzieli. Wszyscy mówią jedną rzecz, podczas gdy prawda jest zupełnie inna.

Żydzi sami niezmiernie pomogli Hitlerowi z komorami gazowymi za namową Anglii, ponieważ Żydzi w owym czasie byli rozproszeni i chcieli kraju. Coś dużego musiało się zdarzyć, żeby wywołać sympatię świata dla nich. Żydzi byli wyganiani ze wszystkich krajów, więc to musiało być zrobione, żeby społeczność międzynarodowa postanowiła założyć ich państwo.

Zanim skończył się kolonializm ich państwo zostało założone w Palestynie na podstawie Holocaustu, który był sfabrykowany i w którym tylko kilku zginęło – nie zaś dużo ludzi, jak oni twierdzą. Wszystkie odszkodowania, jakie dostali…

Dziennikarz: Oni mówią, że zabito 3 miliony.

Tareq Hamed: Na całym świecie Żydów było wtedy 2,5 miliona, to jak mogli spalić 3 miliony?

[…]