W piątkowym kazaniu wygłoszonym 17 listopada 2023 r. w Middle Ground Muslim Center w Upland w Kalifornii imam Marc Manley powiedział, że Izrael zostanie powieszony na linie „jak psy, którymi są”. Powiedział, że ma nadzieję, że Allah pobłogosławi go i pozwoli mu zobaczyć, jak wydają ostatnie tchnienie. Manley powiedział, że zwykli ludzie stają się muzułmanami z powodu „zła, jakie syjoniści wyrządzają” mieszkańcom Palestyny ​​i Gazy, a inni „widzą światło”, co doprowadza Izrael do takiej desperacji, że „fabrykuje filmy takie jak hollywoodzkim studiu.” Powiedział, że syjoniści wiedzą, że to co robią jest złe, dlatego muszą wszystkim przypominać o Holokauście.

Marc Manley był kapelanem muzułmańskim na Uniwersytecie Pensylwanii, opracował program duszpasterstwa muzułmańskiego na Uniwersytecie Drexel i założył Centrum Muzułmańskie Middle Ground w Upland w Kalifornii w 2015 r. W poprzednim klipie MEMRI TV z czerwca 2022 r. Manley stwierdził, że „zdeprawowani homoseksualiści” celują w dzieci muzułmańskie (zobacz klip nr 9632 ).

Aby zobaczyć klip z kalifornijskim imamem Markiem Manleyem, kliknij tutaj:

Izrael wie, że to, co robi Palestyńczykom, jest złe

Manley: Czy chociaż przez chwilę myślisz, że ci syjoniści nie wiedzą, że to, co robią, jest złe? Oczywiście, że wiedzą. To część ich całego hymnu narodowego, który ma przypominać wszystkim na ziemi o tym, jak ich rodzice i dziadkowie zostali zamordowani w obozach zagłady w Polsce i Niemczech. Oczywiście wiedzą, że to zło.

[…]

Izrael produkuje filmy jak hollywoodzkie studio

Każdego dnia ludzie składają szahadę [wyznanie wiary] z powodu zła, jakie syjoniści wyrządzają naszym braciom i siostrom w Palestynie i Gazie. Ludzie stają się przez to muzułmanami. Nawet ludzie, którzy nie stają się muzułmanami widzą światło. Oto dlaczego Izrael jest zdesperowany. Oni dosłownie fabrykują filmy, niczym hollywoodzkie studio.[…]

„O Allahu, unicestwij syjonistyczne psy w Izraelu; unicestwij je całkowicie”

Nieustannie fabrykują filmy i dają się złapać, fabrykują i dają się złapać. To tylko wydłuża linę, która w końcu powiesi się ich jak psy, którymi są.

Mam tylko nadzieję, że Allah pobłogosławi mnie i doczekam dnia, w którym będę mógł usłyszeć ostatnie tchnienie tych, którzy wiszą na sznurze, jaki dał im Allah, żeby się powiesili.

[…]

O Allahu, unicestwij psy syjonistyczne w Izraelu. Unicestwij je całkowicie.