Aby odwiedzić stronę internetową MEMRI 9/11 Documentation Project w MEMRI, kliknij tutaj; lub w MEMRI TV, kliknij tutaj.

W serii programów nadawanych przez Al-Eman TV (Huti-Jemen), uczeni w islamie Huti indoktrynowali dzieci przeciwko USA, Żydom, Izraelowi i przywódcom państw Zatoki. W programie nadanym 12 czerwca 2021 r. uczony w islamie Huti, dr Ahmad Al-Szami, powiedział, że “oszustwo 9/11” było „przedstawieniem teatralnym wyprodukowanym przez Żydów i Amerykanów”. Powiedział, że Amerykanie postanowili zabić “grupę własnych ludzi” w celu stworzenia pretekstu do okupowania i zniszczenia krajów arabskich i islamskich. Dr Al-Szami powiedział, że skandowanie „Śmierć Ameryce” oznacza życie dla wszystkich ludzi, „w zabijaniu i korumpowaniu których bierze udział Izrael”. W programie nadanym 14 czerwca 2021 r. uczony w islamie Huti, dr Chaled Mousa, powiedział, że muzułmańscy przywódcy nie powinni iść śladem Mohammeda bin Salmana, saudyjskiego następcy tronu, który prowadzi swoich ludzi „do tawern” ani Mohameda bin Zajeda, następcy tronu Abu Dhabi, który prowadzi swoich ludzi „do klubów nocnych”. Zamiast tego, powiedział, powinni prowadzić swoich ludzi do wyzwolenia “okupowanych ziem, takich jak Palestyna i inne”. Dzieci zakończyły lekcję skandowaniem: „Allah Akbar! Śmierć Ameryce! Śmierć Izraelowi! Przekleństwo na Żydów! Zwycięstwo dla islamu!”

Aby zobaczyć klip z uczonymi w islamie Huti, indoktrynującymi dzieci, w MEMRI TV, kliknij tutaj lub poniżej.

Dr Ahmad Al-Szami: „Oszustwo 9/11 było przedstawieniem teatralnym wyprodukowanym przez Żydów i Amerykanów” jako “pretekst” do “okupowania wszystkich arabskich i islamskich narodów”

Dr Ahmad Al-Szami: Oszustwo 9/11 było teatralnym przedstawieniem wyprodukowanym przez Żydów i Amerykanów. Zabili grupę własnych ludzi, żeby mieć pretekst. Mogli powiedzieć: ponieważ wy, muzułmanie, zabiliście naszych ludzi, zemścimy się i będziemy okupować was. W celu zorganizowania tego ukształtowali opinie publiczną, by wierzyła, że „wy zabiliście nas i to usprawiedliwia naszą okupację wszystkich arabskich i islamskich narodów, i zniszczenie ich infrastruktury, i zasobów”. Wszystko to zostało zrobione pod pretekstem walki z terroryzmem, który „wyłonił się spośród waszych muzułmanów i Arabów”.

[…]

Abyśmy zrozumieli zbrodnie Amerykanów… Najechali i okupowali Wietnam, zabili dwa miliony Wietnamczyków i zgwałcili dziesiątki tysięcy wietnamskich kobiet. Zranili 3 miliony Wietnamczyków. W Japonii zrzucili dwie bomby atomowe na dwa miasta. Nie zrzucili ich na militarne cele lub na pustynię, ale na zaludnione miasta. W kilka chwil 700 tysięcy Japończyków zginęło w miastach Hiroszima i Nagasaki. Kiedy najechali na Irak, według irackiego ministerstwa zdrowia, zabito dwa miliony Irakijczyków – mężczyzn, kobiet i dzieci. W dodatku zgwałcili tysiące kobiet, dzieci, a nawet mężczyn.

[…]

Dr Ahmad Al-Szami: „Kiedy mówimt ‘Śmierć Ameryce’ oznacza to życie dla wszystkich narodów, które Ameryka zabija”

Kiedy mówimy ”Śmierć Ameryce”, oznacza to życie dla wszystkich narodów, które Ameryka zabija. Kiedy mówimy “Śmierć Izraelowi”, oznacza to życie dla wszystkich ludzi na całym świeci, w których zabijaniu i korumpowaniu Izrael bierze udział.

[…]

Dr Chaled Mousa: „Książęta Zatoki albo narzucili siebie, albo zostali narzuceni przez Amerykę… Śmierć Ameryce! Śmierć Izraelowi! Przekleństwo na Żydów!”

Dr Chaled Mousa: Islam reguluje politykę i polityków – mam na myśli ludzi, którzy przewodzą naszemu narodowi. Nie powinni prowadzić do tawern, jak robi Mohammed bin Salman, lub do nocnych klubów, jak robi Mohamed bin Zajed, ale prowadzić do meczetów, do wyzwolenia miejsc świętych i do wyzwolenia okupowanych ziem, takich jak Palestyna i inne.

[…]

Książęta Zatoki albo narzucili siebie, albo zostali narzuceni przez Amerykanów. Kto ich wybrał i narzucił? Ameryka.

[…]

Mousa i uczniowie: Allah Akbar! Śmierć Ameryce! Śmierć Izraelowi! Przekleństwo na Żydów! Zwycięstwo dla islamu!