Samir Zakuot, szef Biura Politycznego Islamskiego Dżihadu w Gazie, powiedział w programie telewizyjnym Al-Quds Al-Youm (Islamski Dżihad – Gaza) z 6 października 2022 r., że „bohaterski męczennik” Jaser Arafat finansował i pomagał Palestyńskiemu Islamskiemu Dżihadowi (PIJ) „pod stołem”, mimo izraelskich planów „wymazania” organizacji. Ponadto pochwalił członków służby bezpieczeństwa AP, którzy przygotowywali i przeprowadzali ataki na Izrael. Zakout powiedział, że „błogosławiona i święta ziemia” nie może zaakceptować „zdeprawowanych” izraelskich „cudzoziemców” i że Izrael ma najwięcej organizacji homoseksualnych i instytucji „ekonomicznej destrukcji”. Powtarzał, że „amerykańskie imperium” jest „największym imperium przestępczym, jakie pojawiło się w historii” i że były prezydent USA, Trump. przechwalał się, że Amerykanie nie respektują wartości moralnych i dlatego głosowali na niego, mimo że prowadzi kasyna i burdele.

Aby obejrzeć klip z Samirem Zakuotem, kliknij  tutaj lub poniżej:

„Jaser Arafat, miłosierdzie Allaha z Nim, pomagał ruchowi oporu pod stołem i finansował go”

Samir Zakuot: Izrael miał nadzieję zmieść Islamski Dżihad. [Porozumienia] z Oslo były próbą wyeliminowania ruchu oporu, ale zmarły prezydent, bohaterski męczennik Jaser Arafat, miłosierdzie Allaha z nim, pomagał ruchowi oporu pod stołem i je finansował. Dziś musimy pamiętać o niektórych bohaterach, jak dr Mahmoud Sabawi, który pomagał ruchowi oporu, montował bomby, które były używane przez ruch oporu do ataku na okupację i Izraelczyków. Musimy także wspomnieć…

Dziennikarz: „Musimy również wspomnieć o Abu Dżandalu z Dżann na okupowanym Zachodnim Brzegu.

Zakuot: Dzisiaj musimy również wspomnieć o ludziach z [palestyńskich] służb bezpieczeństwa, którzy otworzyli ogień w kierunku punktu kontrolnego Dżalame i innych punktów kontrolnych na Zachodnim Brzegu.

[…]

„Ta Błogosławiona i Święta Ziemia nie może zaakceptować tych izraelskich cudzoziemców – przybyli z całego świata, z całą ich deprawacją”

Ta błogosławiona i święta ziemia nie może zaakceptować tych izraelskich cudzoziemców. Przybyli z całego świata z całą swoją deprawacją.

 […]

Większość organizacji homoseksualistów i większość instytucji, które prowadzą do ekonomicznej destrukcji, można znaleźć w tym kraju-podrzutku.

To jest „państwo funkcji. Jeśli [amerykański] kraj agresji i przestępczości dobiegnie końca… Największe imperium przestępcze w historii… Mówimy o Tatarach, ale imperium amerykańskie jest gorsze… Imperium amerykańskie… Jego szef, jego prezydent Trump powiedział: „Ameryka wybrała mnie na prezydenta, mimo że prowadzę kasyna i burdele. Nie szanujemy wartości moralnych, tylko interesy. Dlatego zostałem wybrany prezydentem tego kraju.”