Poniżej podajemy fragment wypowiedzi egipskiego duchownego Amina Al-Ansari, nadanej 12 października 2009 r. w Al-Rahma TV.

Żeby zobaczyć ten urywek wMEMRI TV,odwiedź http://www.memritv.org/clip/en/2261.htm.

„Bóg napełnił serca ludzi odrazą do tych [Żydów]”

Amin Al-Ansari:Bóg napełnił serca ludzi odrazą do tych [Żydów]. Spójrzmy na dziedzinę sportu. Zapomnijmy o polityce, kwestiach militarnych itd. Spójrzmy na sport na poziomie międzynarodowym. Jak to jest możliwe, że nie ma odnoszących sukcesy izraelskich sportowców, jakich ma każdy inny naród? Oni są uważani za wstrętnych. Bóg nie pozwala, by ludzie byli przyjacielscy wobec nich.

[…]

Zobaczmy jak Żydzi są znienawidzeni w dziedzinie sportu. Jak się ich uważa za wstrętnych. Spójrzmy na to.
Relacja filmowa z meczu piłki nożnej pokazująca gracza Chelsea kopiącego Yossi Benayouna, grającego dla Liverpoolu

Amin Al-Ansari: To jest żydowski piłkarz, który zachowuje się niesłusznie nawet na boisku. Ale niech Allah będzie pochwalony… Spójrzmy raz jeszcze.

Powtórka materiału filmowego

Amin Al-Ansari: Patrzcie, jak ten Żyd jest kopany. Ludzie ich nienawidzą. Nie lubią ich.

[…]

Nie mówimy tylko o ludziach. [To samo dotyczy] także drzew i zwierząt. Wiecie, jest taki dość dziwaczny film, w którym Arab, który ma wielbłąda, kocha go i całuje go i wielbłąd też go całuje. Podchodzi Żyd i chce pocałować wielbłąda, tak samo jak Arab. Co myślicie, że zrobił wielbłąd? Popatrzmy.

Materiał filmowy pokazujący Araba całującego wielbłąda i wielbłąda próbującego ugryźć Żyda

„Zwierzęta potrafią wyczuwać te rzeczy; to jest [tego] dowodem (…) Kiedy zbliży się Dzień Sądu, odbędzie sie ostateczna walka między muzułmanami i Żydami”

Amin Al-Ansari: Patrzcie, co się dzieje, kiedy Żyd próbuje go całować… Oczywiście uciekł. Uciekł od tego „lwa”.

[…]

Żydzi myślą, że każdy może… Nie, zwierzęta potrafią wyczuć te rzeczy. Dowodem jest, że prorok Mahomet powiedział, kiedy zbliży się Dzień Sądu, odbędzie się ostateczna walka między muzułmanami i Żydami. Prorok powiedział, że muzułmanie zabiją Żydów.

“Dzień Sądu nie nadejdzie, dopóki muzułmanie nie będą walczyć z Żydami i ich zabijać”. Muzułmanie zabiją Żydów. Bądźcie cierpliwi. Wszystkie drzewa i wszystkie kamienie powiedzą: “O, muzułmaninie, o, sługo Allaha, za mną jest Żyd, przyjdź i zabij go – tylko nie drzewo kolcowoju”. Tylko jeden rodzaj drzewa nie wezwie [muzułmanina]. To drzewo kolcowój.