Poniżej podajemy fragmenty wywiadu z Tamerem Mustafą, „badaczem syjonizmu”. Wywiad nadała Al-Manar TV 12 października 2011:

„Rasizm jest głęboko zakorzeniony w duszach wyznawców religii żydowskiej – szczególnie od ich wygnania do Iraku lub Babilonu w 586 r. p.n.e.”

Tamer Mustafa: Rasizm jest głęboko zakorzeniony w duszach wyznawców religii żydowskiej – szczególnie od ich wygnania do Iraku lub Babilonu w 586 r. p.n.e. Napisali nową Torę, całkowicie różną od Tory otrzymanej przez Mojżesza. Do tej Tory wstawili ducha rasizmu, który szerzył się od tej pory jak wirus w umyśle każdego Żyda. Chciałbym wspomnieć trzy książki jako przykłady. Jedną z nich jest Tora, która istnieje dzisiaj, która jest znana jako Stary Testament, szczególnie u naszych chrześcijańskich braci. Po II wojnie światowej brytyjski minister powiedział, że ta Tora jest „najbardziej niebezpieczną książką na powierzchni tej planety”, ponieważ zawiera nienawistny wirus rasizmu, który doprowadza ludzi do wojny. […]

Ruch syjonistyczny “popełnił wiele zbrodni, nawet pomagając nazistom zabić grupy Żydów, żeby inni byli zmuszeni wyemigrować do Palestyny”

Ruch syjonistyczny działał przeciwko Żydom mieszkającym w krajach europejskich w celu zmuszenia ich do emigracji do Palestyny. Ten ruch popełnił wiele zbrodni, nawet pomagając nazistom zabić grupy Żydów, żeby inni byli zmuszeni wyemigrować do Palestyny. To się zdarzyło. Potem założyli szkoły i wychowali nowe pokolenia zgodnie z tą odrażającą koncepcją rasistowską”. […]

„Kiedy Żydzi przywędrowali do Europy, pierwszą rzeczą, jaką zrobili, było przejęcie mediów… Zniszczyli wartości chrześcijańskie na Zachodzie”

Kiedy Żydzi przywędrowali do Europy, pierwszą rzeczą, jaką zrobili, było przejęcie mediów. Przejęli także kontrolę nad programami szkolnymi w Europie lub na chrześcijańskim Zachodzie. Przejęli kontrolę nad mediami, programami szkolnymi i kapitałem. Czym jest Człowiek, jeśli nie wiedzą – innymi słowy, szkołami – mediami i pieniędzmi? To są trzy rzeczy, które rządzą ludźmi. Kto posiada te trzy rzeczy, ma zdolność kontrolowania zachowań innych.

Kiedy już przejęli te rzeczy, nikt nie miał odwagi im się przeciwstawić. Zaczęli szerzyć ideologię, jaką chcieli, i pierwszą rzeczą, którą zniszczyli w zachodnim człowieku, była moralność zaabsorbowana z religii chrześcijańskiej. Chrześcijanie na Zachodzie – a ja mam największy szacunek dla moich chrześcijańskich braci na Wschodzie, którzy całkowicie się od nich różnią… To jest chrześcijaństwo, a to jest iluzja chrześcijaństwa.

Zniszczyli chrześcijańskie wartości na Zachodzie i ludzie Zachodu doszli do punktu, w którym nie interesuje ich nic, poza… A mówię to z całą szczerością, ponieważ kiedyś tam mieszkałem… Jak zwierzęta, dbają tylko o żywność, napoje i przeżycie. […]

„Francuz o nazwisku Jacque Roques… obalił te wszystkie kłamstwa” o Holocauście

Francuz o nazwisku Jacque Roques [sic] napisał pracę o Holocauście…”

Prowadzący wywiad: Proszę krótko…

Tamer Mustafa: Obalił te wszystkie kłamstwa i uzyskał doktorat z Sorbony z wyróżnieniem. Jednakże francuski minister szkolnictwa wyższego natychmiast otrzymał rozkaz odebrania mu doktoratu. Tak więc Roquesowi odmówiono praw obywatelskich we własnym kraju, Francji. […]